استدعا برای حل مشکل

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده
    سیدکاظم
    کاربر
    سیدکاظم
    کاربر

باعرض سلام وادب محضراستاد گرانقدر و معزز:
    احتراما" اینجانب سید کاظم فرزند : سید هاشم _ بتول بمدت بیش از 7 سال بود که بصورت قرارداد کارگری در یکی از ارگانها دولتی مشغول بکار بودم که متاسفانه بدلیل تغییر دولت و رییس اداره تقریبا بمدت 5_ 6 ماه بود که رییس همش با بنده لج می کرد و الان هم از کار اخراج کرده و نامه جهت تسویه برام رسیده بنظرم بیش از 6ماهه که همش بدبیاری پشت سر هم میارم.
    آخه همش زنم مریض ميشه و اقساط هایم معوق میشوند . و همیشه از نظر مالی خیلی عقب می افتم . خداوند منان هیچ کس را شرمنده اهل و عیال و خانواده نفرمایند .
    آیا بنده بکار خود باز خواهم گشت؟ چقدر طول خواهد کشید؟
    لذا از آن مقام منیع عاجزانه تقاضادارم دلیل اينهمه بد بیاری را با راه چاره برای بنده حقیر امر فرمایند. در پایان از الطافتان نهایت سپاس را دارم و از ایزد منان برایتان عاقبت بخیری مسألت می نمایم.

استاد محترم اگر مصلحت بدانند میخواهم جواب سوالات رو بصورت خصوصی دریافت نمایم .خیلی ممنونم.

سیدکاظم
    کاربر

احتراما" اینجانب سید کاظم فرزند : سید هاشم _ بتول بمدت بیش از 7 سال بود که بصورت قرارداد کارگری در یکی از ارگانها دولتی مشغول بکار بودم که متاسفانه بدلیل تغییر دولت و رییس اداره تقریبا بمدت 5_ 6 ماه بود که رییس همش با بنده لج می کرد و الان هم از کار اخراج کرده و نامه جهت تسویه برام رسیده بنظرم بیش از 6ماهه که همش بدبیاری پشت سر هم میارم.
    آخه همش زنم مریض ميشه و اقساط هایم معوق میشوند . و همیشه از نظر مالی خیلی عقب می افتم . خداوند منان هیچ کس را شرمنده اهل و عیال و خانواده نفرمایند .
    لذا از آن مقام منیع عاجزانه تقاضادارم دلیل اينهمه بد بیاری را با راه چاره برای بنده حقیر امر فرمایند. در پایان از الطافتان نهایت سپاس را دارم و از ایزد منان برایتان عاقبت بخیری مسألت می نمایم.

استاد محترم اگر مصلحت بدانند میخواهم جواب سوالات رو بصورت خصوصی دریافت نمایم .خیلی ممنونم.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    تماس بگیرید

سیدکاظم
    کاربر

سلام استاد معزز
    شماره تماس راندارم .
    لطفا" شماره تماس را محبت بفرمایید.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    تلفنی پاسخ داده شد .

سیدکاظم
    کاربر

خ

ناشناس
    غیرفعال

سلام آقاى كاظم.
    پستتون رو خوندم و فكر كردم تا زمانى كه اساتيد بهتون جواب بدن، بهتون يك راه حل ساده بگم.

سعى كنيد دست راستتون رو هميشه به صورت مشت شده نگه داريد، چون مال از دست راست خارج ميشه و از دست چپ وارد ميشه.

دست چپتون رو هميشه به حالت باز و كف دست رو، به سمت افرادى كه باهاشون گفتگو ميكنيد نگه داريد، به حالتى كه دستمون رو جلو ميبريم كه چيزى بذارند كف دستمون ( نه تا اون حد كه جلب توجه كنه ). حتى موقع خواب، دست چپ رو به همين حالت كف دست به بالا و باز بذاريد و دست راست رو مشت كنيد و رو به پايين بگيريد انگار چيزى در دستتون محكم نگه داشتيد و نميخواهيد به ديگران بديد.

در صورت امكان كمى حنا تهيه كنيد و كف دست چپتون رو حنا بذاريد كه در مركز، قرمز بشه. اين رنگ قرمز و حرارتش، مال رو جذب ميكنه. ممكنه بعد از چند ساعت، خارش شديد در كف دست چپ احساس كنيد كه علامت خيلى خوبيه.

براى من خيلى جواب داده. اميدوارم براى شما هم جواب بده.

سیدکاظم
    کاربر

با عرض سلام

يك نكته جالب برايتان ميفرستم. از شما خواهشمندم نظرتان را برايم اعلام فرماييد.

4 يا 5 روز قبل از اينكه نامه تسويه برام بيايد يك هدهد در جلوي پنجره خونمون نشسته بود. كه فرداش هم به گفته همسرم 2 تا شدندو

آمدند و يكيش صداهايي از خودش در آورد و رفت. كه متاسفانه همان وقت بنده اداره بودم و نامه تسويه را برام آوردند.

اين برام جاي سوال هست كه همه مي گويند هدهد خوش خبر است!؟ حتي تو اشعار حافظ هم با خوش خبري ياد شده.

اما براي من خوش خبري كه نكرد هيچ . تازه برام بد يمني هم آورد.

ناشناس
    غیرفعال

سلام آقاى كاظم، خصوصى جواب دادم

سلام easter
    مطلب بالا رو خوندم خيلي جالب بود ممنون از اطلاعاتي كه ميدي فقط من چون شك داشتم روي عملكرد دست راست و چپ توي سايتهاي مختلف رو نگاه كردم اونجا هم نوشته بودند دست راست بدست اوردن مال و چپ از دست دادن مال هست ، مطمئني دست چپ بدست اوردن ماله؟

ناشناس
    غیرفعال

سلام بهار جان،
    الهه ثروت در هندوييسم اسمش لاكشمى Laxmi هست. در گوگل سرچ كنى تصويرش رو ميبينى. با دست راستش سكه هاى طلا ميده و دست چپش رو به حالت كف به بالا، حالت گرفتن نگه داشته و كف هر دو دستش قرمز هست. كلا در كشورهاى شرقى، باور مردم اينه كه دست راست براى دادنه، همونطور كه ما با دست راستمون به ديگران دست ميديم، نه با دست چپ.

منم در ايران شنيدم كه مردم ميگفتن برعكسه ولى چون هيچ فلسفه اى پشت حرفشون نيست، نميشه قبولش كرد. من از چند نفر پرسيدم كه بر چه اساسى ميگين دست راست براى گرفتنه، هيچ توضيحى نداشتن. ولى اينجا هم در هندويسم و هم در بوداييسم، معتقدند كه دست چپ براى گرفتنه و معمولا دست چپشون رو حنا ميذارن. چون رنگ قرمز، پول و سلامتى رو جذب ميكنه. البته تاثير رنگ قرمز و خاك سرخ از قديم در بيشتر فرهنگها همين طور توصيف شده.

در جنوب شرق آسيا، مردم اصلا با هم دست نميدن و حتى موقع خداحافظى و سلام، دو كف دست خودشون رو به حالت احترام جلوى سينه يا صورت نگه ميدارن.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    تماس بگیرید

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.