سوال

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 42)
  • نویسنده
    hamideh khanoom
    کاربر
    مهرداد
    مشارکت کننده

خیر
    همزاد رو بیخیال شین .

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    موارد رو انجام بدید در صورتی که تغییری ندیدید تماس بگیرید .
    در پناه حق

hamideh khanoom
    کاربر

سلام خسته نباشید یکی از نزدیکانم که دختر41 ساله ای هستن و ماما هم هستن وخوش قیافه هم هستن ولی تابحال موفق به ازدواج نشدن چون هرجا براش رفتیم پیش دعانویس گفتن ایشونو سحرش کردن وهرخواستگاری میخواد جوربشه بهم میخوره ازتون میخواستم علتش رو بگید واقعا ازچیه چون هر دعا نویسی همین حرفو گفتن ممنون

من و خواهرم با وجود زیبایی متناسب و وضعیت خوب موفق به ازدواج نشدیم چون هرخواستگاری که زنگ میزنه دیگه میره پشت سرشو نگاه نمیکنه یا اگر کسی میاد جور نمیشه یا موافق با خواستمون نیست چه کنیم؟ایا سحرشدیم؟سن خواهرم 25 وخودم22

hossein
    کاربر

سلام
    دنبال همزاد رفتن هیچ کمکی به شما دوستان نمی کنه
    ازدواج باهاش یا اینکه خلا در کار بوجود اورده اینا همش یه توهم بیش نیستن
    سعی کنید قبل از دعا نویسی واسه بخت باز شدن کمی رو بخت فکرتون هم کار کنید و این فکر رو کمی ازاد کنید و از توهم خارج بشید
    اون دوستی گه گفتن که کسی شما رو صدا می زنه و احساس می کنید کسی پیشتونه اینا علامت های اولیه افسردگی هستش بنابراین اصلا توجه نکنید و سعی کنید فکرتون رو ازاد کنید و به این علامت ها هم توجه نکنید

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام marall
    علم شریف جفر علمیه که از غیب خبر میده . با این تفاوت که علم پیچیده ایه و برای یاد گیریش نیاز به یاد گیری چند علم دیگه مثل علم استرولوژی و … داره و تازه پس از یاد گیری برای جواب گرفتن چله نشینی داره . این علم بقدر پیچیدست که تنها عده کمی میتونن درکش کنن و خیلی های دیگه چون بهش نمیرسن انکارش میکنن .
    پیشگویی از طریق ایینه یا با کمک موکلین جن هستش یا با تمرکز زیاد حواس .
    برای کسب این علوم باید آموزش دید البته در بعضی موارد استعداد هم نقش اساسی داره .
    در پناه حق

محمدامین
    کاربر

با سلام مدتی تو کارم حس میکنم وقفه ایجاد شده وامورات مادی من ایستاده اند پیش یک دعا نویس رفتم گفت سحری چند سال پیش برات درست کردن واثرش تا الان در زندگیت هست پیش یک نفر دیگه رفتم گفت این همزاد وقرین شماست که نیاز به درست کردن داره بمن سرکه و دعا داد ومدت هفت روز بایستی با سرکه حمام بکنم میخام ببینم کدامیک درست میگن راهنمایی کنید لطفا

marall
    کاربر

سلاام استاد
    درباره پیشگویی اینده توسط بعضی از استادان علوم غریبه کمی توضیح بدین……مانند علم جفر پیشگویی از طریق اینه و ……. استعداد این افراد برای پیشگویی به طور خدادادی هست یا اموزش دیدن؟ممنونم

عاطفه
    کاربر

سحر و جادو در مورد بخت

با سلام من تازه عضو این سایت شدم… می خواستم بگم این استادی که پاسخ سوال ها رو میدهند برای بخت گشایی… ازشون بپرسم که من دیروز با خانمی که برای سحر و جادو و مشکلات شماره شون رو دادن تماس گرفتم و ایشون گفتن که برای ازدواجت 3 تا چله روت افتاده و تا برداشته نشه ازدواجت صورت نمی گیره… من الان 37 سالمه و خواستگار هم دارم ولی جور نمیشه… ایشون مبلغ 600 هزار تومان خواستن… هر چله 200 هزار تومان می خواستم ببینم این کار رو نمی تونم انجام بدم چون این هزینه برام مقدور نیست و هم این که نمی دونم اصلا انجام میشه و سحر برداشته میشه یا کلاً الکیه… شما کمکم کنید … از کجا می تونم جواب سؤالم رو بپرسم…

shanal
    کاربر

نمی دونم چرا اون دعانويسا دليلش رو تشخيص دادن ولی کاری براش نکردن. دعاهای رفع سحر ازدواج که زياده….
    هر چيزی رو نمی شه گفت که سحر کردن ولی دعاهای بخت گشايي شايد بتونه کمکت کنه…. تو اينترنت در اين مورد دعا زياد هست

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام shanal0
    قبلا مختصری در این باره صحبت کردم . دلیلی نداره همزاد جنی شبیه ما باشه و یا هم جنس ما باشه . بلکه بخاطر شرایط تولد فلکی همزاد ما میشه . ازدواج با موجودی که ماهیتش با ما متفاوته ممکن نیست . البته تحت شرایطی که خود جن بخواد این کار انجام میشه و بندرت این اتفاق میافته که نه اینجا جاشه و نه مجالی برای گفتن .
    در خصوص عاشق شدن جن به انسان هم بگم که بله ممکنه و این مسئله خیلی نادر نیست . جن ها هم موجوداتی هستند که مثل ما دارای اختیار هستند و البته در حالت عادی بسیار از ما قدرتمند تر .
    در ضمن وقتی انسانی عاشق حیوان دست اموز خانگی و یا اهلی میشه بخاطر جنسیتشه ؟؟؟ تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .
    در پایان باز هم بعرض اقای سمدهی میرسونم که اطلاعات غلط ندن . در این سایت هدف روشنگری و رشد اگاهیه . جن توهم نیست . اگه فک میکنی توهمه یه سری به قران بزن البته اگه بخوای آگاه شی . من تا حدودی قبول دارم که هر گردی گردو نیست ولی دلیل نمیشه که از ریشه منکر همه چی بشیم . من ادمهای افسرده زیادی رو دیدم که نه صدایی میشنون و نه حتی جن رو قبول دارن . افسردگی یه چیز دیگست و اذیت شدن واقعی توسط جن یه مورد دیگه . که البته تشخیص این موارد با اهلشه .
    در پناه حق

سلام خدمت شما
    دخترى هستم ٢٧ ساله كه ازنظرخانوادگى و ظاهرى و تحصيلى مشكلى ندارم و طبق گفته ديگران ايده الم.دوهفته پيش رفتم پيش خانمى كه كاملا ازكارشون مطمئنم چو امتحانشونو پس دادن
    بهم گفتن يه خانمى چندين ساله بختتو بسته و بايد دعانويس سيد بازش كنه
    و اينكه همزادت عاشقته اينم باعث سنگينيه بختته بااينكه خواهان زياد دارى سرهيچ و پوچ همشون ميرن.
    ميخواستم ببينم بايد چيكاركنم؟اسم خودمو و مادرمو لازمه بگم؟؟؟

سوزان
    کاربر

سلام خسته نباشید یکی از نزدیکانم که دختر41 ساله ای هستن و ماما هم هستن وخوش قیافه هم هستن ولی تابحال موفق به ازدواج نشدن چون هرجا براش رفتیم پیش دعانویس گفتن ایشونو سحرش کردن وهرخواستگاری میخواد جوربشه بهم میخوره ازتون میخواستم علتش رو بگید واقعا ازچیه چون هر دعا نویسی همین حرفو گفتن ممنون

من و خواهرم با وجود زیبایی متناسب و وضعیت خوب موفق به ازدواج نشدیم چون هرخواستگاری که زنگ میزنه دیگه میره پشت سرشو نگاه نمیکنه یا اگر کسی میاد جور نمیشه یا موافق با خواستمون نیست چه کنیم؟ایا سحرشدیم؟سن خواهرم 25 وخودم22

استاد میشه جواب من را لطفا سریع بدید من شهین هستم من وقتی با سایت شما اشنا شدم امیدوار شدم چون شما جواب همه را خیلی خوب دادید لطفا جواب من را هم بدهید

Atefeh
    کاربر

استاد بیخیال دیگه چرا منو اینقدر میپیچونین ..
    جواب ملت و دادین جواب منم بدین خوب …
    تازه یه نشون دیگه ام که هست وسایلم هی گم میشن بعد دوباره پیدا میشن ..
    پلیززززززززززززززز جواب دیگه

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 42)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.