حرز و دعائی قوی برای ابطال سحر و چشم زخم و گشایش بخت

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 14 نوشته (از کل 14)
  • نویسنده
    مهرداد
    مشارکت کننده
    leila
    کاربر

با سلام
    اگر اول ماه قمری همان 5شنبه باشد هم میشود؟اول رجب مصادف با 5شنبه است در آن روز میخواهم بنویسم درست است؟باتشکر

vahideh manzoomi
    کاربر

سلام من 26 سالمه و متاسفانه هر آدمی که وارد زندگیم میشه هر کدوم به طریقی میره و هیچ کدوم سرانجامی نداره همیشه هم دلایل محالی دارن. همیشه اضطراب دارم خیلی لاغر شدم و ضعیفم. زندگی بی نظمی دارم. هر چقدر تلاش میکنم به جایی نمیرسم. روحیه آسیب پذیری دارم. احساس افسردگی و خستگی همیشه با منه. کسی بهم گفته سحر شدم وموکلی همرامه نمیدونم چی کار کنم. اگه ممکنه راهنماییم کنید

kamand
    کاربر

سلام خسته نباشید.
    الان حدود 21 ساله پددر و مادر ازدواج کردن و از سه چهار سال بعدش پدرم هرچقدر تلاش میکرد پیشرفت نمیکرد تا اینکه خونه ای هم که داشتیم از دست دادیم و الان بعد از 17 سال هنوز هرکاری میکنه پیشرفتی نمیکنه و پولی که از راه حلالم به دست میاره برکت نداره.هرکاری که بقیه انجام دادن و سود داشته،بابام همون کارو میکنه ولی ضرر میکنه با اینکه نیتش خیره و همیشه در حد توانش به دیگرانم کمک میکنه ولی همیشه گرفتاره و روز به روز وضعیت بدتر میشه
    پیش هرکسی هم که رفتند گفتند طلسمه و دعا دادند ولی فایده نداشته
    اگه میشه کمک کنید

امیر
    کاربر

با سلام
    ساعت شمس یا مشتری به چه معنی هست؟
    منظور اولین پنحشنبه بعد از یکم ماه قمری؟
    با تشکر

مهرداد
    مشارکت کننده

دعای قوی و سریع برای ابطال سحر و چشم زخم وتسریع در گشایش بخت
    تعویذ شریفه ذیل را نوشته و بر گردن بیاویزد.انشاء الله هم در گشودن بسته شده موثر است، هم در ابطال سحر و طلسم و چشم زخم و هم در بخت گشائی.آنچه که باید نوشته شود این است:بسم الله الرحمن الرحیم
    ((اللهم انی اسالک برسولک محمدحبیبک وخلیلک ان تحل العقد عن فلانة بنت فلانة وعن قسمتها واکشف عنها ظلمة السحروتاثیر العین یا حلال العقود ویا کاشف الظلم یا الله یا الله یا الله یا کریم یاکریم یا کریم یا ذا الجلال والاکرام وبحق الف لاحول ولا قوة الا بالله العلی العظیم)).توجه شود:
    شرایط مکانی و زمانی رعایت شود. و فقط در روز نوشته شود.رو به قبله باشد و با طهارت کامل ثوب و بدن و توجه کامل قلبی.در اثنای نوشتن با کسی مکالمه نکند.
    با گلاب و زعفران و بر کاغذ سفید بی خط نوشته شود.با قلم غیر مستعمل نگاشته شود.
    بغیر از زمان استحمام در همه حال بهمراه داشته باشد.اذن عام دارد
    در پناه حق.

leila
    کاربر

با سلام
    فلم غیر مستعمل یعنی چی؟
    در چندم ماه بنویسیم بهتره؟
    مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    قلم غیر مستعمل یعنی قلمی که نو باشه . با خود نویس بنویسید . محلول زعفران و گلاب رو با هم مخلوط و اماده کنید و بروی کاغد سفید بنویسید . در پنجشنبه اول ماه قمری بنویسید . ساعت نوشتن باید ساعت شمس و یا مشتری بنویسید .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام

هر ساعت از روز و یا شب مرتبط با يكي از كواكب سبعه است، كه انجام امور مربوط به هر كوكب در ساعات مربوطه موفقتر يا كم آسيبتر است، اگر براى كاري تناسب كوكبي روز و شب آنرا رعايت كرديم، با رعايت تناسب كوكبي در ساعات آن نتيجه بهتري مي گيريم. اولين ساعت هر روز و يا شب به نام كوكب همان روز و يا شب مي باشد.

نام کواکب سبعه : شمس ، زهره ، عطارد ، قمر ، زحل ، مریخ و مشتری

بله اولین پنجشنبه بعد از اول ماه قمری

در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام mana
    بله موردی نداره ولی مهمترین مسئله در نوشتن دعا دل پاک و نیت خالص و اعتقاد بخداوند بزرگه .
    در پناه حق

farideh
    کاربر

سلام حالا کسی هست از این دعا نتیجه گرفته باشه؟

با سلام منم خواستگار دارم ولی به طرز عجیبی پشیمون میشن بعد ظهر خواب شدیدمیاد سراغم اشتهام دوبرابر شده قبلا خیلی نماز روزه میگرفتم ولی الان میلی به خوندن نماز ندارم و دوس دارم بخوابم بهم گفتن همزاد داری چله کردی لطفن راهنماییم کنید

farideh
    کاربر

سلام امروز اومدم بگم که من از این دعا نتیجه گرفتم امیدوارم شما هم انشاالله به آرزوهاتون برسین

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    عزیزان هر دستوری برای همه یکسان عمل نمیکنه . در حقیقت نوع دستور بستگی به میزان بستگی و شرایط طرف داره .
    کسانیکه تماس نمیگیرند و از دستورات استفاده میکنند در صورتی که مشکلشون حل نشد تماس بگیریند . با توجه به حل شدن مشکل سایت سعی میکنم انشالله مطالب مفید در تالار قرار بدم .
    در پناه حق

در حال نمایش 14 نوشته (از کل 14)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.