دعاي ازدواج سريع

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 105)
  • نویسنده
    مهرداد
    مشارکت کننده
    مهرداد
    مشارکت کننده

سلام به کاربران عزیز
    اجابت ختومات و ادعیه ها دلیل بر این نیست که انچه مطابق میل شماست پیش بیاد . بلکه اونچه صلاح شماست پیش میاد . خانمی که عنوان کردن خواستگاران زیادی رو رد کردن و در نهایت با یکی عقد کردند و پس از مدتی میخوان جدا شن ، ببینن اشکال کارشون کجااست !!! قطعا مشکل در دیدگاه های خودشون با طرف مقابلشونه . سعی کنیم از ختومات و دعا ها ابتدا برای افزایش اگاهیمون استفاده کنیم بعد رفع مشکل .
    سعی کنید با خدا معامله نکنید ، هر چند خداوند کریمتر و بزرگتر از افکار و درک ماست . در صورتیکه سعی در افزایش آگاهی و رفع اشکالاتمون نکنیم از مسیر اصلی تکامل جدا میشیم و هیچوقت نمیتونیم اونطور که باید به خودمون و اطرافیانمون کمک کنیم .
    پس باز هم این سخن نغز رو از پیامبر اکرم ( ص ) تاکید میکنم که یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادته . روی خود شناسی و خود سازی بیشتر تفکر و کار کنیم .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    خیر این ختمی که شما نوشتید سند روایی محکمی نداره . ختم بسم اللهالرحمن الرحیم یا باید ابتدا 132 مرتبه صلوات و بعد 786 مرتبه بسم الله خونده بشه تا 40 روز و یا ختمی دیگه که در یک مجلس ابتدا 6 رکعت نماز ( 2 رکعتی ) که بجای سوره توحید 15 مرتبه سوره الم نشرح و بعد از اتمام نماز 786 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم سپس این دعا خونده شه ..
    دعا رو انشالله بعدا سر فرصت مینویسم . در صورتی که فراموش کردم یاد اوری کنید .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام

به برادران و خواهراني كه قصد ازدواج دارند ولي موفق به انجام آن نميشوند دعا و ختم مجرب زير پيشنهاد ميشود. ان شاء الله تعالي بسيار مجرب است.

شب جمعه دو ركعت نماز حاجت به درگاه خداوند جل جلاله بجاي آورد و سپس سوره انشراح را 313 (سيصدو سيزده مرتبه به شماره مقاتلين جنگ بدر) قرائت كند. بعد از هر ده مرتبه كه سوره انشراح را قرائت ميكند اين دعا را بخواند:
    (اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقني الرجل الصالح الذي تحبه وترضاه. يا در صورتي كه مرد است بگويد: اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقني الزوجة الصالحة التي تحبها وترضى عنها.)
    توجه شود: طهارت كامل ظاهري و باطني و توجه قلبي و اتجاه و جلوس به قبله و در خلوت بودن رعايت شود.

بسيار مجرب است و در جمعه سوم نتيجه حاصل خواهد شد.
    در پناه حق

mina n
    کاربر

سلام و خسته نباشید
    اگه ممکن هست دعایی که در بالا نوشته شده است رو با ( کسره . فتحه و … ) بنویسید که بتوان دقیق و بدون اشتباه خواند.
    با سپاس

arshia
    مدیر

با اجازه استاد
    دعای ازدواج سریع با اعراب .
    جاهای که اعراب ندارد را کسره فرض کنید .

اللهُمَّ اشرَح صُدُوَر اَولادِ ادَمَ وَ بَناتِ حَوّاء اللهُمَّ ارزُقنیَ الرَّجُلَ الصّالِِحِ الّذی تُحِبُّهُ وَ تَرضاه يا در صورتي كه مرد است بگويد: اللهُمَّ اشرَح صُدُوَر أولادِ آدَمَ وَبَناتِ حَوّاء اللهُمَّ ارزُقنيَ الزَّوجَةَََ

الصّالِِحَةََ الَّتي تُحِبُّها وَتَرضىُ عَنها.
    موفق باشید

farzaneh
    کاربر

slm 313 martabe bayad khande shavad?

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    بحث یک عمر زندگیه . زیاده !!

goli
    کاربر

سلام خدمت شما استاد عزیز و گرامی
    استاد من این ختم رو 3 هفته خوندم ،اتفاقا ی خواستگار هم برام اومد
    ولی نشد، الان چکار کنم ؟

مهرداد
    مشارکت کننده

شما ختم 40 روزه بسم الله الرحمن رحیم رو بخونید تا مشکل حل بشه .
    در پناه حق

سلام.میشه این دعارو برای کس دیگری بخونیم که ازدواج کنه؟
    ومیشه این دعارو دونفر که همو میخوان برای زودتر رسیدن به هم بخونن؟

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    بله موردی نداره و اگه دو نفر همدیگر رو بخوان بخونن زودتر نتیجه میده .
    در پناه حق

مرسی.اگه برای ازدواج دیگری بخونم دیگه نیازی نیست چیزی رو از متن دعا تغییر بدم؟

مهرداد
    مشارکت کننده

خیر نیازی نیست

fahimeh
    کاربر

سلام
    اسم من فهیمه هست و حدود دو سال پیش با مردی آشنا شدم که پنج سال و نیم تز من کوچیکتره و بعد تقریبا شش یا هفت ماه به من پیشنهاد ازدواج داد باید بگم قبل از اینکار در مورد من و خانوادم تحقیق کرده بود. شیوه آشنایی ما خیلی اتفاقی بود ایشون بعد فوت باباشون میایند زادگاه اصلی پدر و مادرشون یعنی جایی که من زندگی میکنم و من هم بعد فوت بابام در جایی مشغول به کار شدم که این آقا قبلا اونجا کار میکرده و چند ماه بعد از اومدن من به این محل کار به ایشون زنگ میزنن که دوباره بیاید و اونجا مشغول به کار بشوند. خلاصه اش میکنم که هفتم اردیبهشت ایشون با خانوادش اومدن خواستگاری من با اینکه مادرشون اصلان رضایت نداشتنو الان مشکلی که داریم اینه که خانواده ایشون میگن مهریه باید کم باشه و تعداد 72 تا را گفتن و خانواده من میگن کمتر از 300 تا نباید باشه. من قبلا خیلی خواستگار داشتم ولی هیچکدوم به دلم نمینشستن و به همه جواب رد میدادم تا اینکه با این آقا آشنا شدم و انگار زبونم قفل شد و مهرش به دلم نشست و الان خیلی همدیگه رو دوست داریم و برای رسیدن به هم خیلی سختی کشیدیم و الان بین نظر دوتا خانواده گیر کردیم. میدونم که جز خدا هیچ کس رو ندارم و فقط خدا میتونه کمکم کنه و الان ختم صدهزار صلوات گذاشتم و ازتون میخوام دعام کنید و اگه راه حلی دارید بهم بگید. خیلی دلتنگ همدیگه ایم و میخواهیم هرچه زودتر با هم ازدواج کنیم و در کنار هم خوشبخت بشیم و میدونم خدا کمکم میکنه و نمیذاره از درگاهش نا امید برگردم…

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 105)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.