جن در حمام وسنگ ریزه

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)
  • نویسنده
    ملیحه
    کاربر
    ملیحه
    کاربر

دیروز که بهش فک نکردم اصن شب هم از خواب بیدار نشدم دارم سعی میکنم بهش فک نکنم ما اشرف مخلوقاتیم اصن اونا باید از ما بترسن:))

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    ایه الکرسی و چهار قل رو بخونید بلطف خدا جن بشما نزدیک نمیشه . ذکر لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم به شما شجاعت و ارامش میده .
    در پناه حق

shanal
    کاربر

مشکوک که هست خصوصا اون سنگ ریزه ها!
    شاید جن بوده! چهار قل و آیه الکرسی رو بخون اگه جن باشه میرن. ولی اگه ادامه دار بود در این صورت باید پیش دعا نویس بری

ملیحه
    کاربر

سنگ ریزه ها که ادامه دار نبودن ولی خوب دلیلش چی بوده؟
    حمام چی؟چرا اون اتفاقات افتاده؟

hossein
    کاربر

دلیل خاصی نداره شما فقط یک بار ایت الکرسی بخونید و شبا نرید حمام
    قدرت تلقین پذریری انسان رو دست کم گرفتید ظاهرا شما تمرکز بالایی برخوردار هستید

ملیحه
    کاربر

منظوتون از این که قدرت تلقین پذیری رو دست کم گرفتم چیه؟
    بعد از اون اتفاق (خاموش شدن چراغ) شبا از خواب بیدار میشم و دیگه خوابم نمیبره انگار ترس رفته تو تنم
    چند شب پیش که داداشم امتحان داشت تا دیر وقت بیدار بود .من نزدیکای ساعت 3 یا 4 بود از خواب بیدار شدم دیدم داداشم خوابیده لامپ اتاق خاموش کرده.ولی از تو اتاق صدای ورق زدن کتاب میامد.داشتم سکته میکردم
    یه چیزی هم جدیدا کشف کردم!!!
    خیلی جالب بود برام
    من روزی که رفتم حمام وچراغ خاموش بود عکس خودمو تو دیوار حمام که رو بروش میشینم خیلی واضح میدیم (دیوارش سرامیکه در حالت عادی (قبلنا منظورمه) یه هاله از تصویر معلومه تو سرامیک) ولی اون شب خیلی واضح بود از اولش که رفتم حمام اون شب گفتم یه چی میشه.دیروز که رفته بودم حمام همش سعی میکردم اصن به دیوار نگاه نکنم یه لحظه که نگاه کردم دیدم تصویرم به وضوح اون شب نیست جالبش اینجا بود که 10 دقیقه بعد که نگاه کردم اصن تصویری تو دیوا نمیدیدم!!!عجیب نیست؟

reza
    کاربر

منم این اواخر دور و برم همیشه پر هست (پر پرنده)در اندازه های مختلف گاهی روز ها همیشه برنگ سفید گاهی هم تمام پرها برنگ مشکی ! حتی تو خیابان موقع راه رفتن باز هم جلو پام پر میبینم الان همه رو جمع میکنم .بعد موقع خوندن قران انگار عود روشن کرده باشی یه بوی فوق العاده شدید اما بسیار خوش به مشامم میرسه کاملا متفاوت با عطر و بخور معمولی که فزاینده زیاد میشه اول کم بعد بیشتر و بیشتر میشه اینم بگم در حالت عادی به دلیل پولیپ بینی من تقریبا هیچ بویی رو تشخیص نمی دم !!

ملیحه
    کاربر

با عرض سلام وخسته نباشید
    من 23 سالمه اسمم ملیحه اسم مادرم راضیه
    در دوران راهنمایی و دبیرستان که شبها بیدار می موندم ودرس میخوندم همیشه کنارم سنگ ریزه میدیم
    بیشتر سعی میکردم توجه نکنم و درسمو بخونم بهش فک نمیکردم که ترس نیاد سراغم
    اخه سنگ ریزه تو خونه چی میخواد مثلا یه دفعه میدیدم کنارم سنگ یزه هست در صوتی که چیزی نبوده تا چند لحظه پیشش
    اون روزا گذشت و منم توجه نکدرم
    چند وقت پیش رفته بودم حمام ساعت12 شب به بعد وااااای که سکته زدم تا بیام بیرون همش نور لامپ کم و زیاد میشد صدای جیغ و داد میامد خلاصه خودمو تند تند شستمو پشت دستمو داغ کردم که دیگه نصفه شب نرم حمام تا اینکه دیشب باز مجبور شدم برم حمام اونم باز 12 شب به بعد واااای خدا
    یه رب که گذشت یه دفعه لامپ خاموش شد اصن سکته کردم حالا خوب بود به مامانم سپرده بودم تو اتاق بخابه تا من بیام بیرون
    شاید بگید لامپتون خراب بوده هی نورش کم و زیاد میشده بعدشم که سوخته ولی وقتی روزا میرفتم حمام اصن نور لامپ تغیر نمیکرد از بقیه هم پرسیدم گفتن نور لامپ کم و زیاد نمیشه
    به نظرتون قضیه مشکوک نیست؟
    من باید کاری کنم؟
    ذکری بگم؟
    قضیه سنگ ریزه ها چی؟؟
    لطفا راهنماییم کنید ممنون

shanal
    کاربر

در عجيب بودن تجربياتت شکی نيست به همين خاطر هم هست که کسی نمی تونه چندان کمکی بهت کنه جز راهنمايي های کلی که دوستان می تونن بهت بدن. به هر حال هر چه قدر بترسی بدتر و بدتر می شه. جن ها مثل سگ ها، ترس رو استشمام میکنن و بيشتر ميان سراغت. اگر هم اونا نباشن ذهن خودت اون قدر توهم می زنه تا حالت جا بياد. سعی کن يه کم تو تاريکی بری و بهش عادت کنی تا ترست بريزه.

در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.