تجربه های دنیای ماوراالطبیعه و علوم غریبه

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 108)
  • نویسنده
    HANIYEH
    مشارکت کننده
    HANIYEH
    مشارکت کننده

بله نباید باعث غرور و خودشیفتگی بشه کهدر اینصورت آدمو به وادی تاریکی میبره وبله برای رسیدن به همه چیز باید سخت تلاش کرد و اونو شناخت و ازش درست استفاده کرد.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام HANIYEH76
    استخراج ذکر شخصی کار ساده ای نیست . باید علم اعداد رو خوب بلد باشی و یادگیریش نیازمند صرف زمان زیادیه . بهر حال خوشحالم که اینقدر آگاه شدید که بدنبال آگاهی های بیشتر هستید . ممنون.
    امیدوارم دوستان دیگه با سوالات پخته تر باعث افزایش اگاهی بقیه بشن .
    شما که علاقمندید میتونید یه تالار درست کنید و با سوالات مورد نظر و همکاری دیگر دوستان در رشد آگاهی سهیم باشید .
    در پناه حق

ستاره
    کاربر

Easter عزیز
    ایمیلم به دستت رسید؟

ناشناس
    غیرفعال

خواهش ميكنم استاد 🙂

از ديشب در حال ترجمه هستم، تا شب پست تست چاكرا رو آماده ميكنم ميذارم روى سايت. چون سوالات يك مقدار حالت عرفانى دارند و پاسخها خيلى تعيين كننده هستند، ترجمشون يكم دقت ميخواد كه مفهوم سوال عوض نشه. سعى ميكنم تصوير هم با حجم كم آپلود كنم.

ناشناس
    غیرفعال

. ….

حسین شاهی
    کاربر

اینکه که بعضی میگن ما موکل داریم یعنی چی؟موکل اسمائ الله؟میتونه به شخص ضرر برسونه؟موکل اسما الله زیر نظر ملائک هستند؟

مهرداد
    مشارکت کننده

دل گفت مرا علم لدنی هوس است تعلیمم کن اگر تو را دسترس است
    گفتم که الف، گفت دگر هیچ مگو در خانه اگر کس است یک حرف بس است

HANIYEH
    مشارکت کننده

سلام استاد و بچه ها
    چه انسانایی بیشتر بختکو میبینن؟چجوری میشه تشخیص داد که اون چیزی که میبینیم واقعا بختکه؟

HANIYEH
    مشارکت کننده

سلام بچه ها اینجا تجربیاتمونو درباره علوم غریبه و دنیای ماورا میزاریم تا با کمک استادای سایت و بچه ها تحلیل بشه.

HANIYEH
    مشارکت کننده

من خودم دو سه بار بختک روم افتاده که نتونستم تا ی دیقه داد بزنمو دست و پامو تکون بدم.چهرشم پر از مو های قهوه ای بود.

shanal
    کاربر

چه چهره وحشتناکی….صورت با موهای قهوه ای….ياد منگوله کلاه افتادم….البته برای کسی که از نزديک اون حالت رو ديده بايدم وحشتناک باشه….
    حالت شما می شه يه چيز مثل عکس های زير

عکس 1

عکس 2

عکس 3

عکس 4

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    خوشحالم از اینکه این مبحث رو راه انداختید .
    در مورد بختک لازمه بدونید بیشتر چیزهایی که میبینید و یا شنیدید در اثر نوعی اختلال مغزی ، که در اثر پر خوری و یا حرارت سر در شرایط نامطلوب اتاق استراحت پیش میاد . تنها درصد کمی بختک واقعیه که نوعی جنه که با افتادن روی ادم از انرژی اونا استفاده میکنه و پس از رفتن احساس بی حالی و کم انرژی و یا گیجی به طرف دست میده . اینکه بختک چه شکلیه و چه توانایی هایی داره در مباحث بعدی عنوان میشه .
    در پناه حق

پر
    کاربر

سلام

مدتی هست ( حدود یک -دو سال ) اتفاقات خیلی خوب یا خیلی بد به من الهام می شود نمیدانم این خوب هست یا بد .؟

مثلا وقتی یک اتفاق خوب برای خودم یا اطرافیانم در حال وقوع هست ومن از اون بی خبرم ناگهان عطری خوشی رو استشمام میکنم که بقیه استشمام نمیکنند.
    بعد از ساعت وقتی مطع میشوم دلیل اون عطر رو میفهمم.

هنگام اتفاقات بد هم معمولا خواب بدی میبینم یا اگر بیدار باشم حال بد و ناراحت کننده ای بهم دست میده سعی میکنم اون موقع صدقه بدم یا دعا کنم ولی خوب نمیشود جلوی وقوع اتفاقات بد رو گرفت.
    کسی تجربه مشابهی دارد؟ دلیل احساس این بوی خوب چیست؟

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام parseh
    اطلاع پیدا کردن از آینده و یا گذشته نوعی توانایی و بهتره بگم نشان دهنده ازادی روحی بیشتر شخص هست .
    اما استشمام بوی خوش توسط یه موجود ماوراییه که خبر خوب رو با این موج ( استشمام بوی خوش ) به شما انتقال میده .
    در کل میتونید از تواناییهاتون برای ارتقاء بیشتر خودتون و کمک به دیگران در جهت مثبت استفاده کنید .
    در پناه حق

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 108)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.