بدون استاد به هیچ ذکری مداومت نکنید

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 51)
  • نویسنده
    nasher
    مدیرکل
    zahra
    کاربر

سلام به همگی
    من تازه عضو شدم و مطالب تایپیکی تون رو خوندم . خواستم بدونم ذکر " یا جبار" 206 مرتبه جهت دفع سحر تاثیر بدی داره یا نه؟
    این ذکر رو یه دعا نویس بهم گفت نمی دونم درسته یا نه . البته خیلی چیزای دیگه هم در مورد زندگیم گفت که نمی دونم درسته
    البته تو همه چیزایی که بهم گفت به خدا پناه اوردم فقط خیلی دلم می خواد بدونم درست بودن گفته هاش ، اصلا یه همچین
    موضوعاتی هست یا نه ؟ نمی دونم از کجا باید بدونم که این سایت رو دیدم و عضو شدم . اگه می شه راهنماییم کنید.

سلام استاد عزیز من دچار مشکلات شغلی و مالی هستم هم من و هم برادرم نام من رویاست ودر شناسنامه نفیسه نام برادرم محمدرضاست نام همسرم رضاست ولی در شناسنامه محمدرضا نام مادرمان زهره برای شغل و معیشت و تحصیلات چه ذکری را چند روز بگوییم با تشکر از شما
    لطفا جواب منو زودتر در همین جا بگین

مهرداد
    مشارکت کننده

اجرکم الله اقا مجتبی
    خدا خیرت بده

atefeh
    کاربر

سلام به اساتید محترم
    ما 40 روز مانده به محرم زیارت عاشورا رو هرشب می خونیم
    و مثلا ذکر امن یجیب رو تو گروه تلگرام تشکیل دادیم و هر روز تعداد نا مشخص می خونیم
    یا ذکر یا علی
    میشه توضیح بدید آیا این اذکار و زیارت عاشورا چهل روزه ما تا محرم درست هست یا نه؟؟
    اگر دچار مشکل و سنگینی می شویم لطفا بگید تا منم به دوستان و خانواده ام بگم
    چون مشکلات متعددی در زندگی داریم دیگه خودمون کاری نکنیم که سنگینی برامون بیاره
    ممنونم از اساتید

التماس دعا

nasher
    مدیرکل

سلام خدمت خواهرم جناب شیرین برای زیادتی حافظه و موفقیت در آزمونها و یادگیری بهتر دو کار را انجام دهید :

1. قبل از شروع مطالعه 7 بار آیت الکرسی تلاوت کنید

2. آیه های 27 و 28 سوره مبارک لقمان را با طهارت کامل به نیم مثقال کندر بخوانید و به کندر بدمید ( فوت کنید ) و سپس کندر را با عسل در همزن مخلوط کنید و در هر صبح کمی از آن را بخورید

موفق باشید

الا ب ذکرالله تطمئن القلوب
    من جز آرامش از تداوم ذکر چیز دیگه ای ندیدم، چون استاد ندارم، ذکر خدارو هم نگم؟ تداوم نداشته باشم؟

zahra
    کاربر

راستی من تقریبا روزانه زیارت عاشورا رو می خونم یعنی خوندنش اشکالی داره؟؟؟؟؟ من به خاطر ثوابش می خونم
    واسه آرامش و رزق و روزی و محبت بیشتر با همسرم چه ذکری مفیده.؟؟ با تشکر

استاد من يه مشكل خيلي بزرگ دارم…اينكه قراره با شوهر سابقم دوباره ازدواج كنم
    براي رفع كينه و لجبازي شديدش بايد چه اذكاري رو بگم
    كمك لطفاااااااااا

سلام
    برای خانم ها زمانی که نمیتوانند نماز بخونن میتوان از صوت قرانی بهره گرفت .البته ذکر یونسیه هم ایه قران هستش که اونم نمیشه خوند .
    بهتره خودتون علاوه بر گوش دادن به قران صلوات و ذکر بسم اللهالرحمن الرحیم بخونید .
    در پناه حق

ذکر یونسیه نمیشه گفت!!؟ کجای دین همچین حرفی زده!!! ببخشید بعضی ذکرهارو هر روز باید گفت اگر برنامه عرفانی داشته باشیم، و حتی ختم چهل روز قرآن خوندن باشه، یک روز هم نباید فاصله انداخت

هادی
    کاربر

سلام اقای درویش علی ذکر الله چه تعداد گفت برای دیدن عجایب

براي اينكه از بركات ذكر يونسيه بي نصيب نباشيم ميتوانيم به تعداد ٤٠٠ يا كمتر ذكر بكوييم؟ ايا در ايامي كه خانمها نميتوانند نماز بخوانند و نميتوانند جهارقل و ايت الكرسي (ممنوعيت بيشتراز هفت ايه) هم بخوانند ميتوان از سي دي قران و صداي تلاوت ان براي دور كردن موجودات شرور اجنه استفاده كرد؟

هچ ممنوعیت نداره برای ذکر یا قرآن خوندن وجود نداره
    اجنه شرور نزدیک انسانها نمیتون بشن، اگر اینطور بود جادوگران این همه تلاش نمیکردن، اینهمه کارهای غیرعادی و کثیف انجام نمیدادن ک اجنه رو ب خودشون نزدیک کنن

میشه بگید چه خطری داره؟ چیرا اینقدر مبهم صحبت میکنید
    منم شنیدم نباید ذکر الکی گفت ولی نمیدونم چرا
    ایا دلیلش این نیست که افراد به اصطلاح استاد علوم …برای اینکه دکانشون تعطیل نشه این ترفند رو به کار میبرند که اذکار رو بدون اذن استاد نباید گفت؟؟
    البته از اساتید این سایت عذر میخوام که اینقدر واضح سوالم رو پرسیدم امیدوارم جواب قانع کننده بدید
    مثلا من یکی از اسما خداوند به طور متوالی همیشه ذکر کنم چه اتفاقی برام می افته؟ ملک اون اسم میاد چی میگه کتکم میزنه یا نفرینم میکنه که چرا ذکر خدا کردی!!! اصلا با عقل جور در نمیاد
    امام حسن عسکری علیه السلام :
    أکثِروا ذِکرَ اللّه‏ِ وذِکرَ المَوتِ وتِلاوَةَ القُرآنِ.
    خدا را بسیار یاد کنید و همیشه به یاد مرگ باشید و قرآن زیاد بخوانید

در ضمن من حدیثی یا روایتی ندیدم که گفته باشه زیاد گفتن ذکر خدا عواقب بدی دارد

ممنون میشم توضیح قانع کننده بدید

mohammadreza
    کاربر

سلام جناب ذاکر هدفتان از گفتن این دو ذکر چیست ؟

ذکر الله به تعداد 66 مرتبه بعد از نمازها گفته میشود که برای مسایل دنیوی و اخروی سفارش شده

ذکر الغنی روزانه 110 مرتبه برای غنی شدن و رفع فقر مداومت می شود

البته این دو ذکر خواصهای دیگری هم دارند که گفتن آنها از حوصله این مبحث خارج است

اما از یاد نبرید هر ذکری برای هر کسی مناسب نیست و ممکن است شخص را دچار عوارض بکند

پس همانگونه که در اول بحث گفتیم بدون استاد به هیچ ذکری مداومت نکنید

در ضمن مداومت بر صلوات و استغفار بسیاری از مشکلات دنیوی و اخروی را برطرف می کند و خواص بسیاری دارد و عوارضی هم ندارد پس از این دو غافل نشوید

ممنون استاد از راهنماییتون.
    حقیقاتا دکر یا غنی رو برای روزی زیاد میگفتم چون اوضاع کارم زیاد خوب نیست. و دکر یا الله رو جایی خوندم که خیلی قوی هستش و می تونی بعد از مدتی کارهای عجیب ببینی. فقط همین.

با سلام.این حرف رو که من خیلی قبول دارم.دوستان هر ذکر و دعایی رو که میخوان بخونن خوب راجع به اون تحقیق کنن.خود من یه بار توی یه سایت یه دعایی نوشته بود که گفته بود اگه بخونین این خاصیت ها رو داره.خب من هم خوندم و از اون روز به بعد مورد آزار موکلین این دعا قرار گرفتم.هرجا که میرفتم یه سایه سیاه دنبالم بود.حتی توی نماز سایش ظاهر میشد و من رو میترسوند.هرچقدر قرآن میخوندم و نماز و صلوات فایده نداشت که نداشت.تااینکه پیش یه سید دعانویس رفتم و برام دعانوشت و خداخواست خوب شدم.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 51)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.