ذکر شخصی

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 438)
  • نویسنده

سلام استاد اسم من افروز نام مادرم فرزانه

فاطمه
    کاربر

خيلي ممنون

سیاوش
    کاربر

سلام خسته نباشید خدا خیرت بده من اسمم حبیب نام مادرم فاطمه ممنون میشم بهم بگید

مهرداد
    مشارکت کننده

با سلام خدمت شما دوست گرامی
    ذکر شریفه شما یا مقتدر میبباشد که بایستی روزانه به تعداد 157 مرتبه پس از یک از نمازهای واجب روزانه تا 40 روز گفته شود . بهتر است پس از نماز صبح گفته شود تا تاثیر بیشتر و سریعتری داشته باشد .
    پس از 40 روز موکل ذکر شما ، در کارها و مسائل روزانه شما را یاری خواهد کرد .
    در صورت داشتن سوالهای بیشتر در خدمتتان هستیم
    با ارزوی توفیق و عاقبت به خیری برای شما

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام Amaneh
    ذکر شما یا ماجد و بتعداد 826 مرتبه می باشد .
    100 صلوات حضرت صاحب الامر فراموش نشه .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام بر شما دوست گرامی آقا حبیب
    آموزش همگانی علم جفر در اینجا مقدور نیست ، چرا که باعث سوء استفاده های زیادی خواهد شد . این علم باید به طالب واقعیش آموزش داده بشه تا از آسیبها و سوء استفاده جلوگیری بعمل بیاد . مثلا یکی میخواست این علم رو برای نوسان قیمت طلا و ارز در بازار یاد بگیره تا بتونه بیشتر پول در بیاره .
    این علم مثل چاقوی دولبه میمونه و اگه برای دنیا باشه اونوقت شیطان بر انسان مسلط میشه ، چرا که میتونه قدرتهای زیادی بدست بیاره .
    من به درخواست مدیر محترم این سایت اینجا اومدم تا بتونم کمکی به رهروان واقعی انجام بدم . ولی چند نفر دنبال حقیقتند ؟
    چند نفر دنبال خود واقعیشون هستن ؟
    چند نفر میخوان به معرفت برسند ؟
    چند نفر سوال میپرسند ؟
    ما تا چیزی رو داریم قدرشو نمی دونیم ، حتما باید برای اون بهای زیادی بپردازیم تا پی به ارزشش ببریم .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام mah
    ذکر بنفشه خانم : یا قائم و بتعداد 1387 مرتبه می باشد .
    ذکر مشتری خانم : یا قیوم و بتعداد 1085 مرتبه می باشد .
    200 صلوات حضرت صاحب الامر فراموش نشه .
    در پناه حق

saeed
    مشارکت کننده

ممنون میشه اعراب گذاری کنید برام/

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام به شما جوینده راه روشنی
    این کلمه رو قبلا هم شنیدم : ( نصیب ) ، و بزرگترین اشتباه تو و امثال تو در همینه که عده ای با سوء استفاده از این ناآگاهی سعی در پر کردن جیب خودشون و به تبع گمراه کردن ادمای ساده رو دارن .
    دوست عزیز : خوب به حرفهای دفعه قبل من فکر کن ، من گفتم جفر مثل شمشیر دو لبه میمونه . درسته که جفر از آینده خبر میده ولی این نباید باعث گمراهی ما بشه . پس بحث اختیار چی میشه ؟! اگه شما اینطوری از جفر استفاده کنید ، هم خدا رو گم میکنید و هم خودتون گم میشید .
    مثالی بزنم : اگه به شما بگن که پس از تحصیلات دانشگاهی مدرکتون به کار نمی آد و نمیتونید با اون کاری انجام بدین ، بازم شما درس میخونید ؟ ! مسلما غیر از کار و کسب درامد ملاکهای دیگه ای هم برای ادمه تحصیل وجود داره که شما برای اون تلاش خواهید کرد و با توکل به خدا و پشتکار خودتون جلو میرید و با همین نگرش قطعا موفقتر خواهید بود .
    جفر هم همینه ، میخوام بگم که اونو تبدیل به جبر نکنید ، این علمیه که باید اگاهی شما رو نسبت به خودتون و خدا بالا تر ببره نه اینکه مانع از تلاش و پیشرفت شما بشه . هیچ عالم بزرگی که دارای علم جفر بوده از این علم اینطوری استفاده نکرده . شما از ایمان به یقین میرسید و لازمه اون هم صبر و تلاشه ، درست مثل اهنی که میخواد به شمشیر تبدیل بشه ، باید حرارت داده بشه و ضربات پتک رو تحمل کنه و یهو سرد بشه تا استحکامش بالاتر بره . اهنگر از ابتدا فرقی بین آهن ها نمیزاره و شروع به کار روی اونها برای تبدیل کردن به محصول مورد نظرش میکنه ، حالا اگه در حین کار آهنی نتونست این شوک های حرارتی رو تحمل کنه و بشکنه کنار گذاشته میشه .
    ( منظور حرفم رو خلاصه میگم ، اگه با علم جفر به شما بگن که تو اون دنیا منتظر عذاب باش آینده ت چطوری میشه ؟!!! نا امید میشی یا تلاش میکنی که اونو تغییر بدی ؟!!! )
    اگه میخواین به آگاهی برسین باید خودتونو مثل آهن تو دستای خدا قرار بدین تا شما رو شکل بده .
    در پناه حق رستگار و مستدام باشید .

hossein
    کاربر

سلام بر دوستان عزیز
    می خواستم سوال کنم چطور و بر چه اساسی ابجد سعید زاده هما یا سعید زاده نورجهان شده 361؟؟؟؟
    کاری به ذکر ندارم که اشتباه تایپی هست شما ابجد رو چرا اشتباه حساب کردید؟؟؟

nikoonikpoor
    کاربر

سلام.ممنون از مطالب بسیار خوبتون.اسم من سارا و اسم مادرم صنمبر هستش.ممنون میشم ذکر شخصیم رو بهم بگید.با سپاس فراوان

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام ali345b
    بله مشکلی نیست میتونید ختم رو از نو شروع کنید .
    در پناه حق

ehsan farjamfard
    کاربر

سلام.ممنونم از اینکه این لطف رو میکنین.
    خیلی وقت بود که دنبال ذکر شخصی ام بودم
    اسم من احسان هست و اسم خواهرم مهدیه
    اسم مادرمون زینت هست
    اجرتون با الله
    FARJAMFARD_120@YAHOO.COM

js0ner
    کاربر

باسلام خدمت همه عزیزان

استاد اگه برای همیشه از ذکر شخصی با شرایطی که گفته شد استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد؟ برای ذکرهای دیگه هم که گفتین مثل (یاحی یا قیوم یا من لا اله الا انتّ بتعداد 41 مرتبه) نیز همینطوره؟

یه توصیه به دوستان: اذکار رو با دقت و حضور قلب بگیم. اعتقاد هم خیلی مهمه مثلا اگه ذکرو خراب کنیم یا یکی از صبحها خواب بمونیم و از نمازو ذکر جا بمونیم آیا بازم هنوز بهش علاقه داریم؟؟ بازم ادامش میدیم؟ باید همه چیو به مصلحت اون بالایی بسپاریم که دوست داره ما براش خالصتر بشیم. باید خودمونم سعی کنیم که گناه نکنیم و اشتباهاتمونو جبران کنیم بیشتر به خدا رجوع کنیم اونوقت همه چیزو خودش ردیف میکنه و خودمونم متوجه تغییرات محسوس در زندگی میشیم

باتشکر

js0ner
    کاربر

خیلی ممنونم استاد دست گلتون درد نکنه. دیدن و شنیدن نادیده ها یعنی همون تقویت روح وقلبه و خالص شدنه یا چشم برزخیه؟ چون اونجا گفته بودین برای تقویت روح وقلبه، میترسم خطرناک نباشه

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 438)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.