ذکر شخصی

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 438)
  • نویسنده
    hasti
    کاربر
    نیلوفر
    کاربر

با سلام
    لطفا ذکر شخصی نیلوفر نام مادر سیده خدیجه را هم اعلام کنید
    با سپاس

با سلام اسم من عاطفه و نام مادرم سودابه میباشد لطفا ذکر من را بیان کنید

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام fahimeh_day
    ذکر شما یا رب و بتعداد 372 مرتبه .
    در پناه حق

منیژه ف
    کاربر

سلام استاد ممنون مي شم جواب منو در مورد ذكرم بديد چون فردا بايد دوباره بخونم
    و لطفا صلوات خاص حضرت فاطمه (س) را هم بفرماييد
    اجرتون زياد

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام aminss
    ذکر شما یا قریب و بتعداد 1208 مرتبه . در هر روزی میتونید بخونید . بقیه شرایط رو در تالار ذکر مطالعه کنید .
    100 صلوات هدیه به حضرت صاحب الامر فراموش نشه .
    در پناه حق

hasti
    کاربر

سلام استاد بزرگوار / فردی با نام زهره و نام مادرش مریم دارای چه ذکر شخصی می باشد از اینکه با صبوری به سوال بنده پاسخ می دهید متشکرم ./.

مهرداد
    مشارکت کننده

اقا mojtaba61
    لطفا توهین نکنید . همه کسانی که اینجا میان بنوعی دوست دارن مشکلشون حل شه و اینجا به لطف خداوند محیط امنیه . شما هم نیتتو صاف کن و سعی کن اگه مشکل گشا نیستی مشکلی بر مشکلات اضافه نکنی .
    تمامی عزیزانی که در بالا ذکر خواسته بودن به پیغام خصوصیشون ارسال شد . از اینکه دیر شد عذر خواهی میکنم .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام spirit
    ذکر شخصی شما به صندوق خصوصیتون ارسال شد .
    در پناه حق

fatemeh zamani
    کاربر

استاد نازنینم سیلام من میخاستم امروز شروع کنم ذکرمو اما اونقدر فکرهای ترسناک و وحشتناک و پچ پچ های ترسناک شنیدم که ترسیدم

مثلاً اگه بگی دیوونه میشی؟ اصلا چرا میخای بگی؟ اصلا حق نداری بگی بهت صبحها که داری میری حمله میکنیم و اذیتت میکنیم تا آدم شی؟ نمیشه تو خفه شی اصلا ذکر نگی؟ اصلا تو مگه آدمی نرمالی که میخای ذکرم بگی؟ آهان تو منظورت تسخیره اون ملک بیچاره است؟ ای مفسده قدرت طلب وحشی؟؟ میخای قدرت کسب کنی که کارهات راه بیفته؟ بمیر بشین سر جات؟؟؟؟؟تو وحشی میشی کارتو از دست میدی دیگه کسی نیس خرجتو بده بعدش بی خانمانم میشی؟؟؟ آدم وحشی و بداخلاق و که نگه نمدارن پس بمیر و خفه شو تو یکی ذکر نگی نمیشه………

حالا من با خودم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ اینهمه حرف و پچ پچ تو مغزمه

آخرین بارم که ذکر می گفتم سال 90 همش میگفتن اما من در خانه ای تنها بودم در و دیوار صدای فریاد و وحشت مییومد تا اینکه گفتن حالا که گوش نمیدی به همه اطرافیانت و دور و بریهای این خونه تجاوز میکنیم که صداهاشون می یومد اما من ادامه دادم تا اینکه توسط خونوادم بهم حمله کردن و منو بزور بردن تیمارستان بعده اونهمه ذکر و نماز ؟؟؟ و 3 یا 4 روز بیهوشم کردم اما بارونه گل رو سر همشون بارید؟؟؟؟ اما من مقصر بودم که همه اطرافیانم و همسایه هامون عوض شدن و شایدم موجوداتی رفتن توشون من گناهکار بودم که نادانسته ذکرهایی گفتم و خدا منو انداخت تیمارستان تو جایی که محل نگهداری حیوانات وحشی بود. هرچند خودشم نجاتم داد وگرنه دوباره نمی تونستم رو پام وایسم و خونه زندگی منفردانه تشکیل بدم ولی خیلی سخته وقتی مرض جنون و سلامته میشکنه و وقتی مرض دنیا و آخرتت یه بار یه جورایی پاره شده و چیزهایی دیدی و شنیدی بتونی به آنچه که میبینی ایمان داشته باشی درحالیکه میدونی پشت هر کلمه معنایی است و پشت هر چیز باطنی دیگر؟؟؟؟؟

قربون استاد نازنین خوشملم برم

استادم کمکم کن دیگه من میخام اما خیلی ضعیف و کوچولو شدم میدونم دارید ساپورتم میکنید و حمایتم میکنید اما من میترسم درحالیکه خدا میخام یه ذره نزدیک شدن واقعی به او هم منو سیراب میکنه و فکر کنم بتونم یه کمی آدم شم و وایسم خسته شدم از عالم حیوانیت و وحشیگری و آنچه که هستم باید بتونم پوست بندازم اونم فقط در راهه واقعیه

دوستای نازنین میبوسمتون شاد و سلامت باشین

Mastoureh
    کاربر

با سلام و خسته نباشید
    لطفا ذکر شخصی مستوره فرزند منیره را بفرمایید
    ممنون و التماس د عا

هادی
    کاربر

سلام مگن خدا نمیشه باز ذهن شناخت باید با دل شناخت میشه دل توضیح بدید باتشکر

mohandes
    کاربر

سلام mohandes
    بله ذکر شما همان یا غفار است .
    در پناه حق

سلام بر شما استاد گرامی.مدت اندکی از پایان چله بنده با ذکر یا غفار به تعداد 832 مرتبه باقی مانده است.به دلیل اینکه سرتان بسیار شلوغ است گفتم کمی زودتر اطلاع دهم که فاصله ای میان چله ها نیفتد.
    بنده نصرت الله زاده طیبه
    یا علی

shanal
    کاربر

به به سلام
    این جا کجا شما کجا
    راه گم کرده بودین?

با سلام خدمت استاد محترم،اگر لطف كنيد ذكر شخصي محمد سعيد فرزند فائقه رو بگيد ممنون ميشم در ضمن من خيلي بد ميارم استاد فكر ميكنيد مشكل خاصي دارم

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 438)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.