ارتباط با همزاد

• این موضوع 802 پاسخ، 250 کاربر را دارد و آخرین بار در 3 سال، 2 ماه پیش بدست Reyqz به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 803)
  • نویسنده
    hasti
    کاربر
    مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    با توجه به تعدد سوالها و ضیق وقت سعی میکنم در اسرع وقت با توجه به اولویت پاسخ بدم .
    اگه مشکلتون حاده تماس بگیرید .
    در پناه حق

ناشناس
    غیرفعال

این مبحث به پست دعانویسی منتقل شد

ناشناس
    غیرفعال

مجتبى عزيز، اينكه بگم تمام بيماريهام خوب شدن كه خيلى اغراق آميزه. ولى تصادفا دكترهايى بهم معرفى شدن و يا داروهاى جديدى بهم داده شده كه اميد بهبودى رو خيلى زياد كردن.

در مورد اون حضورى كه هميشه آزارم ميداد. اين مورد كاملا و به طور ١٠٠٪ از بين رفت و اصلا ديگه حسش نميكنم.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام tina_z27
    ساده ترین راه تشخیص خوب از بد قلب توء ، انسان ذاتا خدا طلب و خدا جوست و بسمت خوبیها میل داره . از طرفی نفس اماره انسان سعی میکنه اونو بسمت بدی سوق بده . سعی میکنه وسوسش کنه . سعی میکنه فریبش بده . بدورنت که رجوع کنی و لحظه ای با خودت خلوت کنی درست رو از نادرست تشخیص میدی .
    البته راه حق همیشه پر از سختیه . چرا که بعد از عبور از سد عقل باید از سد نفس اماره رد شی بعد از همه اینها از وسوسه شیطان . همیشه باید بجنگی ولی راه حق شیرینی رو بهت میده که ارزش این همه جنگیدن و تلاش رو داره .
    در مسلخ عشق جز نکو را نکشند
    در پناه حق

parvaneh
    کاربر

سلام به همگی. میخواستم تاپیکی جداگانه بزارم که متاسفانه بلد نبودم.دیدم اینجا از همه بیشتر بازدید داره. خواهشا هر کس میتونه راهنماییم کنه.
    ما همسایه ی بدی داریم که واقعا آرامش رو از ما گرفتن. هر دو هم صاحب خانه هستیم ولی با ما مثل مستاجرشون رفتار میکنن. ما پدرمون فوت کرده و آدمای ساده ای هم هستیم و اهل دعوا نیستیم و این آدمها از ما سو استفاده میکنن. یارای مقابله هم نداریم چون آدمای موذی و هفت خطی هستن و راحت دروغ رو راست نشون میدن. چند بار هم که مقاومت کردیم بدتر کردن. اینو میدونم که به احتمال زیاد پیش همسایه های دیگه و یا آدمایی که برای تحقیق میان دم خونمون بدگویی میکنن چون این کارو جلو خودمونم کردن. اینا حتی به پدر خودشونم رحم نکردن و اونو از خونشون انداختن بیرون.
    چند وقت بعد از فوت پدرم از خدا عاجزانه خواستم که اینا از اینجا برن.البته برای مدت 3 سالی رفتن ولی دوباره برگشتن و از قبل هم بدتر شدن و میخوان ما رو مجبور کنن خونه رو بسازیم.
    حالا خواهشم از شما و مخصوصا استاد گرامی اینه که لطفا یه دعایی بگید تا اینا از اینجا برن و یا شرشون بخوابه.
    ممنون میشم.لطفا برام پیغام خصوصی بزارید.

mojgan
    کاربر

ممنون از توضیحاتتون
    آیا امکان داره بدون اگاهی یا خواسته شخص همزادش ارتباط باهاش رو طلب کنه؟
    مثلا با نشانه های مختلف خودش رو به ان شخص نشان بده.. آیا میتونه اینها کارای یه جن مزاحم یا هر موجود ماورایی دیگه باشه؟

mohsen
    کاربر

سلام وقت بخیر
    اسم من محسن حسینی مقدم هست اسم مادرم هم مریم .اگه میشه لطف کنین اسم همزاد جنی و ملکی من رو بگید . ممنون میشم .

faeze
    کاربر

بینهایت سپاس از شما استاد گرانقدر

mina
    کاربر

سلام کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟

mina
    کاربر

سلام
    من اسمم مينا
    اسم مادرم ليلاست
    چندين ساله بهم ميگه دعاي بدي برات كردن كه اجازه نميده اتفاق و فرصت خوبي واست پيش بياد اخيراً يكي گفت ممكنه إز طرف همزادت باشه و واسه باطل كردنش اقدام كن ، لطفا راهنمايي و كمكم كنيد چون واقعا سالهاست زندگيم قفل شده بي علت و عجيب ، ممنون

melika ezati
    کاربر

salam rozeton bekheyr, mamnon az vaghti k gozashtid. man salhast ke Shaba kabosaye kheyli badi mibinam ke ehsas mikonam vaghean,
    toye khab mimiram va man ba koli esrar va ghasam khordan be emama bar migardam halam modtati ke miyad soragham ke man rahat hesesh mikonam va mikhad ba man rabete dashte bashe ke man har bar ba ghasame khoda tonestam bidarsham va aksolamali neshon bedam alanam ham 29 salame va har bar ham ke kasi baraye ezdevaj peyda mishe ta ghadam akhar pish mire vali dar akharin marhale hame chi kharab mishe. chand sale pish ham pishe yek fal gir raftam goft k bakhteto bastan vali man tavajohi nakardam, hala mikham komakam konid k bedonam vaghean hamchin chizi hast? vaghean doay baram neveshte shode? age komakam konid mamnoneton misham… .albate in mozo az zabane khahare mane mamnon

ناشناس
    غیرفعال

مجتبى جان، من ٢٩ سال درگير بودم و آثار اون بيماريهاى طولانى ممكنه هيچوقت كامل برطرف نشه. يازده ساله كه هند زندگى ميكنم و كسى رو پيدا نكردم كه بتونه كمك كنه. فقط يك كشيش كاتوليك چهار سال پيش جن گيرى انجام داد كه من حالم در اون صومعه خارج از شهر و دور افتاده، خيلى بد شد و ترسيدم ادامه بدم. يك صوفى مسلمان بود كه گفت يكماه طول ميكشه. جلسه ى اول حال من باز خيلى بد شد. ميخواستم باهاش ادامه بدم ولى اون يك روستاى بدون امكانات بود و من ميدونستم نياز به دكتر و بيمارستان پيدا ميكنم كه اونجا حتى يك داروخانه هم نداشت.بله نهايتا با طلسم قرآنى حل شد.

كل ماجرا رو در تاپيكهاى تسخير و تجربه هاى ماورا طبيعه نوشتم. از پروفايلم ميتونى كل پستهام رو بخونى.

mana mousavi
    کاربر

باسلام به استاد گرامی
    به من گفتن همزادت جلوی بختت رو بسته و برای رفعش کلی پول خاستن .میگن سنگینی روی بختت داری.سنم بالا رفته و هنوز ازدواج نکردم! کمکم کنین.

خواهش مي كنم جوابم بدين

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 803)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.