(( ایجاد حصار))

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 19)
  • نویسنده
    ali
    مشارکت کننده
    ali
    مشارکت کننده

با سلام.استاد عزیز در متافیزیک و سیستمهای انرژی مراقبه و روشهای همسویی برای ایجاد حصار هست . آیا امکان دارد درباره ایجاد حصارهای قدرتمندتوسط علوم غریبه قرآنی آموزش دهید.
    با کمال تشکر

حامد
    کاربر

سلام آن روح بخش بی بدل که با علم و قدرت و حضورش در درون
    تو جوش می نهد که آغاز گر نوعی شور میباشد. تو را آماده میسازد

برای لقا زیرا شمس اگر بال تو باشد با آن بال تو به دریا می رسی

و آنجا باید خاموش باشی تا ساحل دریای جان رسیدن باید

arshia
    مدیر

درود بر Inward
    ممنون از نوشته های پر مغز و زیبای شما

حامد
    کاربر

تورا مست و خراب می کند و تورا به سوی گلزار میکشاند .

استادا به سوی دل ما نگر هرکه ز تو نیست جدا او را مرگ

نیست تو شه شطرنج فلکی و صاحب سخنان نرم. بارگه تو

عطاست . مست شوند چشم ها از سکرات چشم تو .پس ببین

من عاجز و بی کس نیستم منتظرم که بهار تو برسد با تو

یودن حیات است و زندگی بی تو مرگ و فنا را تجربه میکنم.

برای من عشق تو بس است که آب من باشد زیرا فرمودی :

جان جان منم و بوی سلام تو را می شنوم .

نویسنده: استاد هیچ

سلام
    وقتی با حضور قلب و توجه به حضرت حق ذکر بگید ( البته با رعایت اداب و شرایط و امادگی لازم ) برون فکنی اتفاق می افته .

سپاسگزارم

ali
    مشارکت کننده

با سلام. دوست عزیز بابت پاسختان متشکرم.پرسش دیگری دارم:
    برای محافظت در انجام درمانگری – برونفکنی کالبد اختری – چشم سوم و موجودات غیر ارگانیک و انجام مدیتیشن و مراقبه های متافیزیکی یک روش قدرتمند ایجاد حصار در علوم غریبه قرآنی معرفی بفرمایید
    با کمال تشکر

مهرداد
    مشارکت کننده

با سلام خدمت شما دوست گرامی
    در تکنیکهای همسویی یا مراقبه بیشتر حالت تلقین هست تا واقعیت . مضافا" بر اینکه کسی که بتونه شما رو همسو کنه باید واقعا استاد باشه و کندالینی اون باز شده باشه که همچین اشخاصی بسیار نادر هستند . پس میبینیم که این تکنیکها تکنیکهای قوی و قابل اعتمادی نیست ، طوریکه نمیتونید با این تکنیکها جلوی چشم زخم ساده رو بگیرید . در کل من این تکنیکها و علم رو رد نمیکنم ولی صد درصد هم قبول ندارم . شما باید توانایی بسیار زیادی داشته باشید تا بتونید برای خودتون حصار واقعی ایجاد کنید ( حصار واقعی نه حصار تخیلی ) . مثل این میمونه که شما سوار یه قایق میشین و می رین تو دریا ، در حالتی که طوفانی نیومده شما در امنیت هستین ولی بمحض اومدن طوفان شما می فهمین که چقدر متزلزل و ناپایدار و نا ایمن هستین .ولی وقتی شما در علوم الهی پیشرفت کنید میتونید قدرتهای واقعی بدست بیارید . قدرتی که زوال پذیر نیست . قدرتی که شما میتونید روی محیط تاثیر بزارید و تغییر ایجاد کنید . حتما" داستان شمس رو خوندید که با گفتن بسم الله از روی آب رودخونه عبور کرد . اینها یه نمونه هستش . چرا که کسانی که در این مسیر پیش میرن هیچوقت اسرار و قدرتهایی که بهشون داده میشه رو افشا نمی کنن .
    مصداق این شعر مولوی : گر تو را از غیب چشمی باز شد جمله ذرات جهان با تو همراز شد که ما سمیعیم و بصیریم و با هوشیم با شما نامحرمان ما خاموشیم در علوم غریبه شما با کمک گرفتن از فرشتگان برای خودتون حصار ایجاد میکنید . البته روشهای زیادی برای ایجاد حصار هست ، ولی در اصل همشون مشترک هستند . شما از یک حصار برای دفع هر نوع خطری نمی تونید استفاده کنید مگر اینکه ملک ذکر شخصی شما در خدمتتون باشه .یکی از ساده ترن روشها که همه می تونن انجام بدن و برای دفع چشم زخم و دفع آسیبهای معمولی و روزه مره هست اینه که شما هر روز صبح قبل از اینکه از خونه خارج بشین ، با وضو و روبه قبله و با حضور قلب 3 مرتبه ایةالکرسی ، 3 مرتبه سوره الکافرون ، 3 مرتبه سوره توحید ،3مرتبه سوره الفلق و 3 مرتبه سوره الناس را بخوانید .موکلین این سوره ها انشاالله شما را تا شب از بلاها محافظت خواهند کرد .در پناه حق شاد و کامروا باشید

orkideh
    مشارکت کننده

نه همون سه تا میشه دیگه. اول سوره کافرون دوم ناس سوم فلق و آخری توحید که این سوره رو استثنائا باید سه بار بخونید. اینجوری نیست واسه ختم چهار قل که متصل بهم اند بخونید و سه بار هم جدا…. همون سه دفه درست و کافیه.

مهرداد
    مشارکت کننده

با سلام
    شما چندین سوال در قالب یک سوال پرسیده اید که به آنها پاسخ می دهم .
    1- حصار برای درمانگری : چرا یک درمانگر به حصار نیاز داره ؟ چون با طیف انرژی ها سر و کار داره و چون چاکراهای خودش تنظیم و کامل نیست تا بتونه مثل یک دژ محکم در مقابل حمله انرژی های منفی دوام بیاره . پس برای داشتن حصار یا باید به آگاهی رسید ( بیداری کندالینی ) و یا در صورت استفاده از علوم غریبه چله نشینی انجام داد که برای این منظور اذکار خاصی هست . 2- برونفکنی کالبد اختری : شما وقتی با یک ماشین توی یک جاده کوهستانی با سرعت برانید احتمال سقوط شما به دره و آسیب و یا مرگ شما زیاد است . برونفکنی کالبد اختری نیز همینگونه میباشد . شما بدون آشنایی و توانای انجام این کار قدم در دنیای دیگری می گذارید ، پس طبیعیه که احتمال خطر وجود داشته باشه . هر چی درون پاک تری داشته باشد این خطر کمتر شما رو تهدید میکنه . در هر صورت حصاری برای این کار در علوم غریبه نیست ، چرا که شما میتونید همین مسیر رو با اطمینان و سلامت و پیشرفت با اذکار خاص و تعداد خاص در زمان خاصی برید . 3- چشم سوم و موجودات غیر ارگانیک : چسم سوم در نهایت دیدن نادیده ها و موجودات غیر ارگانیک ( جن و دیو و آل و پری و … ) هستش که در آیتم 2 پاسخ داده شد . 4- انجام مدیتیشن و مراقبه های متافیزیکی : تا اونجایی که من اطلاع دارم مدیتیشن و مراقبه نیازی به حصار نداره ، چرا که شما با مدیتیشن یا مراقبه سعی در کاهش انرژی های منفی و نیروهای منفی ذهنی میکنید . در اسلام هم مراقبه خیلی سفارش شده ، حتما" این حدیث رو شنیدید که گفته شده 1 ساعت تفکر به 1000 ساعت عبادت می ارزه . البته در اینجا منظور از تفکر یا مراقبه همون خود شناسیه که به عبادت از روی عادت و جهالت ترجیح داره .

در آخر باید بگم که تمامی علومی که مورد سوال شما و یا مشابه اون هست ، در صورت دستابی به قدرتهای روانی احتمال خطر زیاده ، چرا که بدون تربیت نفس مثل مهار اسب سرکشیه که کار هر کسی نخواهد بود .با آرزوی روشنی و روشنگری برای شما

ali
    مشارکت کننده

با سلام. دوست عزیز از پاسختان ممنونم.
    در بعضی مقالات خوانده ام که زمانی که مدیتیشن میکنیم بخصوص مدیتیشنهایی که با تجسم نور و انرژی و کار روی هاله و چاکراها بدلیل باز شدن چاکراها و هاله ها اگر حصار نداشته باشیم در آن زمان خیلی آسیب پذیر هستیم.وامکان ورود انرژیهای منفی و یا غیر ارگانیک ها در وجودمان زیاد است.بخاط همین از شما پرسیدم. اگر اینطور باشد و صحت داشته باشد باید از حصاری که فرمودید قبل از مراقبه استفاده کرد یا حصار دیگری باید استفاده کرد؟

از صبوری شما برای سوال هایم ممنونم.
    با کمال تشکر

arshia
    مدیر

درود بر شما دوست عزیز
    چاکر ها یا کانالهای انرژی هر فردی در بدو تولد کاملا سالم و هماهنگ می باشد . با رشد سن و تربیت غلط چاکرا ها کم کار یا بعضا" پر کار می گردند .
    هیچ چاکرایی بسته نمی شود چرا که با بسته شدن آن چاکرا ، باعث عدم دریافت و گردش انرژی با چاکراهای پایین تر از خود شده و نقص جسمی را بهمراه خواهد داشت .
    در مدیتیشن نور شما با انرژی دادن بیشتر به چاکراها سعی در هماهنگی و تنظیم آنها می کنید . در حقیقت وقتی چاکرا یا هاله شما آسیب دیده باشد میتواند از طریق موجودات غیر ارگانیک مورد حمله واقع گردد و این مورد ندرتا" اتفاق می افتد ، چرا که اکثر قریب به اتفاق مردم دارای هاله نامنظم و چاکراهای ناهماهنگ می باشند ولی آیا همگی دچار حمله موجودات غیر ارگانیک شده اند ؟
    در مورد انرژی های منفی در مدیتیشن نیز ، تا وقتی که شما آمادگی و باور دریافت انرژی های منفی را نداشته باشد ، این انرژی ها در شما رسوخ نخواهد کرد ، همچنانکه شما با باور خود انرژی های مثبت را جذب می کنید .
    با اجازه استاد حصار را قبل از شروع انجام دهید .

fatemeh zamani
    کاربر

استادم

چرا من با اینکه اینها رو هم می خونم مثه همه چیزایی که میگم و آدما میشنون بی تاثیره و انگار هیچکی حرف و صدای منو نمی فهمه و نمی شنوه و برداشتهای متفاوتی از حرفام دارند

تازه با بیان این سوره ها هم باز نه اضطراب و وحشتم و نه حس بد درونم آروم نمیشه

فقط هم کافیه یکی بیاد سرم داد بزنه یا یه چیز بگه من ناخودآگاه کل بدنم شروع به لرزه و ترس و وحشت میکنه ؟؟؟

این یعنی من هالم خیلی ضعیفه؟ و من کلا خیلی حساس و ضعیفم ؟

پس چرا بهتر نمی شم زودی زود؟؟؟؟

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام tina_z27
    قبلا هم گفتم ، شما بدلیل اینکه هم روان و هم ذهنت ضعیف شده نیاز به زمان داری . پس اینقدر عجله نکن . با وضعیتی که شما داری نمیشه سریع نتیجه گرفت .
    صبر و توکل رو آویزه گوشت کن و هیچوقت فراموش نکن .
    در پناه حق

میشه لطفا ذکرهایی ک در بروفنکی انجام میشه برای طی کردن مسیر درست و کم خطرو بگین؟

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 19)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.