ذکر شخصی

برچسب ها: 

• این موضوع 439 پاسخ، 160 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال، 4 ماه پیش بدست بهار به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 440)
  • نویسنده
    shanal
    کاربر

هر چی بوده باعث شده که سايت پوکيده شه و نشه مستقيم از طريق اينترنم بيام اينجا و فقط با قند شکن تونستم بيام تو. مال من اينجوری شده يا برای تو هم هست؟
    خوب اگه روش های صرف عمار و تحصين منزل و ايجاد حجاب نورانی رو هم انجام بديم بازم خطر داره؟
    من که خيلی حوصله ذکر گفتن ندارم اون هم 1000 تا؟! می شه حداقل يک صفرش رو کم کرد؟ خخخخخ

mandana heydari
    کاربر

با سلام و احترام. اسم من ماندانا و اسم مادرم مولود است. لطفا ذکر شخصی مرا برایم ارسال فرمائید. ضمنا آیا برای گفتن ذکر خواندن نماز الزامی است؟ با سپاس.

سلام
    من ذکر شخصیمو میخواستم و تعداد تکرار آن لطفا اگه امکانش هست بفرمایید
    معصومه فرزند ربابه
    ممنون

arshia
    مدیر

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی
    دوست عزیز ذکر شخصی بر اساس نام شناسنامه ای شما و نام شناسنامه ای مادر شما محاسبه می گردد . نام مستعار قابل قبول نمی باشد .
    پس از دریافت ذکر بایستی تا 40 روز پس از یکی از نمارهای یومیه به تعداد گفته شده ، گفته شود تا موکل اسم مورد نظر شما را در کارهایتان یاری کند .
    البته برای دیدن موکل مورد نظر و ارتباط با غیب بایستی چله نشینی اختیار کرد که کار هر کسی نمی باشد .
    موفق باشید .

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام به شما جوینده راه روشنی
    این کلمه رو قبلا هم شنیدم : ( نصیب ) ، و بزرگترین اشتباه تو و امثال تو در همینه که عده ای با سوء استفاده از این ناآگاهی سعی در پر کردن جیب خودشون و به تبع گمراه کردن ادمای ساده رو دارن .
    دوست عزیز : خوب به حرفهای دفعه قبل من فکر کن ، من گفتم جفر مثل شمشیر دو لبه میمونه . درسته که جفر از آینده خبر میده ولی این نباید باعث گمراهی ما بشه . پس بحث اختیار چی میشه ؟! اگه شما اینطوری از جفر استفاده کنید ، هم خدا رو گم میکنید و هم خودتون گم میشید .
    مثالی بزنم : اگه به شما بگن که پس از تحصیلات دانشگاهی مدرکتون به کار نمی آد و نمیتونید با اون کاری انجام بدین ، بازم شما درس میخونید ؟ ! مسلما غیر از کار و کسب درامد ملاکهای دیگه ای هم برای ادمه تحصیل وجود داره که شما برای اون تلاش خواهید کرد و با توکل به خدا و پشتکار خودتون جلو میرید و با همین نگرش قطعا موفقتر خواهید بود .
    جفر هم همینه ، میخوام بگم که اونو تبدیل به جبر نکنید ، این علمیه که باید اگاهی شما رو نسبت به خودتون و خدا بالا تر ببره نه اینکه مانع از تلاش و پیشرفت شما بشه . هیچ عالم بزرگی که دارای علم جفر بوده از این علم اینطوری استفاده نکرده . شما از ایمان به یقین میرسید و لازمه اون هم صبر و تلاشه ، درست مثل اهنی که میخواد به شمشیر تبدیل بشه ، باید حرارت داده بشه و ضربات پتک رو تحمل کنه و یهو سرد بشه تا استحکامش بالاتر بره . اهنگر از ابتدا فرقی بین آهن ها نمیزاره و شروع به کار روی اونها برای تبدیل کردن به محصول مورد نظرش میکنه ، حالا اگه در حین کار آهنی نتونست این شوک های حرارتی رو تحمل کنه و بشکنه کنار گذاشته میشه .
    ( منظور حرفم رو خلاصه میگم ، اگه با علم جفر به شما بگن که تو اون دنیا منتظر عذاب باش آینده ت چطوری میشه ؟!!! نا امید میشی یا تلاش میکنی که اونو تغییر بدی ؟!!! )
    اگه میخواین به آگاهی برسین باید خودتونو مثل آهن تو دستای خدا قرار بدین تا شما رو شکل بده .
    در پناه حق رستگار و مستدام باشید .

سلام و خسته نباشید
    من مهنوش نام مادرم در شناسنامه قمر ولی همه صدا میزنن شهین لطفاً ذکر من هم بفرمایید و یک سوال این که هر ذکر دیگه ای که میگیم ایا عواقبی نداره که هر جایی گفتن مثلاً یا ودوود، یا نور. ایا ایرادی داره مشکلی پیش نمیاد. یا هر ذکر دیگه…. ممنون از راهنمایتون لطفاً به ایمیلم بفرستید چوت مت تازه عضو شدم و نمیدونم چجوری و کجا جوابم را پیدا کنم. خیلی ممنون

فاطمه
    کاربر

سلام
    لطف کنید ذکر شخصی فاطمه فرزند بمانی را بفرمائید

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام ali345bb
    اگه ذکر کم یا زیاد بشه نتیجه نمیده . مثل دندانه های کلید می مونه که در صورت نادرست بودن کلید قفل باز نمیشه .
    ذکر شما یا رئوف و به تعداد 334 مرتبه می باشد .
    در پناه حق

arshia
    مدیر

در ضمن دوست گرامی پیام شما بدست من نرسیده . لطفا به این ایمیل پیامتون رو ارسال کنید . bright7th@yahoo.com
    با تشکر

NASTARAN
    کاربر

استاد چرا جواب درخواست ذکر های شخصی بالا رو ندادین چند نفر و جا انداختین یا نمی خواهین جواب بدین تشکر از عنایت مجدد شما

سلام و خسته نباشید من ذکر شخصیم میخواستم. و این ذکر شخصی چه فاید یا برتری نسبت به اذکار دیگه داره؟ فرزانه هستم . فرزند هما

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    ذکر یا حی یا قیوم یا من لا اله الا انت بتعداد 41 مرتبه بعد از هر نماز حداقل تا 40 روز
    در پناه حق

marall
    کاربر

سلاام استاد برای من پیغام خصوصی از طرف شما در رابطه ذکر شخصی نیومده.. نمیدونم چرا

سلام استاد جواب ذکر من را ندادین؟؟؟

faeze
    کاربر

باسلام خدمت استاد عزیز
    استاد اگه زحمتی نیست ذکر شخصی مامان و ابجی های منو هم بگین ..از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم
    سکینه نام مادر کبری
    فاطمه نام مادر سکینه
    فرزانه نام مادر سکینه

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 440)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.