ذکر شخصی

برچسب ها: 

• این موضوع 439 پاسخ، 160 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال، 7 ماه پیش بدست بهار به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 440)
  • نویسنده
    reza5991
    کاربر

سلام استاد اسمم رضا است نام مادرم نصرت است مدتی در علوم غریبه تحقیقاتی کردمم اما متاسفانه اندک زمانی است متوقف شدم و عجیب زندگیم به هم ریخته اصلا انگیز هیچ کاری رو ندارم کم کم از دین هم دارم دور میشم خواهشا در حقم برادری کنید هم ذکر بدین و هم راهنمای

باتشکر فراوان

nikoonikpoor
    کاربر

با سلام مجدد و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی.بی نهایت سپاسگزارم از جواب کاملتون.چشم.همیشه شاد،سلامت و موفق باشید.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام علیکم
    ذکر شما یا قاهر می باشد بتعداد 507 مرتبه ، که تا 40 روز بایستی بعد از یکی از نمازهای واجب ( ترجیحا نماز صبح ) با وضو و روبه قبله و حضور قلب خوانده شود . اگر روز شروع بعد از نماز صبح باشد بایستی تا 40 روز در همان وقت ذکر ادا گردد . در زمانی که نمیتوانید نماز بخوانید ، روبه قبله و گفتن ذکر ایرادی ندارد . انشاءالله در پایان 40 روز فرشته ذکر ( یا قاهر ) به شما در امورات خیر و دفع شر کمک مینماید .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام عليكم
    در خصوص سوال اول شما كه امضاي استاد عرشياست بعرض ميرسانم كه ، انسان خردمند خوشبخت است و نيازي به خوشبختي ندارد . چرا كه خرد و دانش خوشبختي در پي دارد و انسان نادان هم بسبب جهل و ناداني خود هرگز خوشبخت نخواهد شد .
    ذكرهاي شما بترتيب نام و نام مادر بقرار ذيل مي باشد :
    احمد – قدم خير = يا محيي بتعداد 1007 مرتبه
    مريم – فاطمه = يا خلاق بتعداد 425 مرتبه
    حسن رضا – خانم سلطان = يا عليم بتعداد 1960 مرتبه
    قدم خير – كشور = يا رحيم بتعداد 1480 مرتبه
    شرايط گفتن ذكر در كامنت هاي بالا گفته شده . در صورت داشتن سوال ميتوانيد تماس بگيريد .
    در پناه حق

goli
    کاربر

سلام خدمت استاد بزرگوار
    اسم من مریم و اسم مادرم فاطمه است لطفا ذکر شخصی مرا هم بگویید، از لطفتون سپاسگزارم

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام بر شما
    ذکر شما یا باسط به تعداد 1578 مرتبه می باشد . لازم بذکر است که در استخراج ذکر شخصی نام شناسنامه شخص و مادرش ملاک می باشد نه نام دیگر .
    شرایط ذکر را هم میتوانید در همین مبحث مطالعه فرمایید .
    در پناه حق

با عرض سلام من مونا ونام مادرم رضوان و همسرم عبدالعلی ونام مادرش اکرم است لطفا ذکر شخصیمان را بگوییدبا تشکر

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام yaran
    ذکر شما یا عفو و بتعداد 799 مرتبه می باشد . 100 صلوات هدیه حضرت صاحب الامر فراموش نشه .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    ذکر شخصی شما یا خلاق به تعداد 425 مرتبه می باشد . شرایط ذکر رو در همین مبحث مطالعه کنید تا انشالله نتیجه کامل بگیرید .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام ahmad_s55
    ذکر شما یا مغنی و بتعداد 266 مرتبه .
    100 صلوات حضرت صاحب الامر فراموش نشه .
    در پناه حق

منیژه ف
    کاربر

با سلام خدمت شما، اسم من منیژه هست و اسم مادرم منيره
    لطفا ذكر من رو بفرماييد
    در امان خدا باشيد

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام مرجان خانم
    ذکر شخصی شما یا نور و بتعداد 630 مرتبه و ذکر شخصی شوهر شما یا هادی و بتعداد 236 مرتبه می باشد . سایر شرایط ذکر را در همین مبحث مطالعه فرمایید .
    در پناه حق

nikoonikpoor
    کاربر

سلام.ممنون از مطالب بسیار خوبتون.اسم من سارا و اسم مادرم صنمبر هستش.ممنون میشم ذکر شخصیم رو بهم بگید.با سپاس فراوان

استاد منو یاری کنین

babak
    کاربر

سلام استادمن
    بانرم-افزار-زير-ذكرشخصي-خودم-احسان-ونام-مادراكرم-رايك-بار-ياآخر٣٦١بار-ميدهد-وبارديگر-ياسميع٣٨١بارميدهدخواهش-ميكنم-بفرماييدكه-كدام-درسته؟براي-اينكه-من-ياآخر-رابعدازنمازصبح٤٠صبح-خواندم-وحالا-بارديگه-ميزنم-ياسميع-ميدهدبا تشکرو التماس دعا

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 440)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.