با هاله بدن خود، پيام ارسال كنيد

 • این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #469
  ناشناس
  غیرفعال
  #4018
  ناشناس
  غیرفعال

  شيوه ى كار به اين شكل است كه در ابتدا دو كف دست را جلوى دهان بگيريد و با حالتى كه در سرما به دستها ها ميكنيد، به كف هر دو دست ها كنيد. بعد كف دستها را به هم بماليد و بعد در حد يك سانتيمتر به آرامى كف دستها را از هم دور كنيد و دوباره به آرامى به هم نزديك كنيد. اين عمل را ادامه بدهيد و كم كم فاصله ى دستها را دور تر كنيد : دو سانتيمتر، سه سانتيمتر، چهار سانتيمتر… تا به حدود پانزده سانتيمتر برسيد. همچنان فاصله را كم و زياد كنيد. در اين حالت احساس ميكنيد كه در بين دستانتان يك حباب تشكيل شده و سنگينيه حباب را حس ميكنيد انگار توپ كوچكى از انرژى در بين دو كف دست شما قرار دارد.

  اگر كف دستها را به اندازه ى كافى و در هر نزديكى و دورى، به هم ساييده باشيد و با دقت نگاه كنيد، اين توپ به شكل يك بخار سبك، قابل مشاهده است. اگر اين عمل را به مدت كمى طولانى تر و با سرعت خيلى آهسته انجام دهيد، حتى رنگ هاله بدن خود را هم در اين بخار ميبينيد. بعضى افراد ممكن است كه فقط حس حباب را تجربه كنند و بخار و رنگ را نتوانند ببينند. پس زمينه ى تيره، باعث بهتر ديده شدن اين بخار و رنگ آن ميشود. اين عمل، يكى از شيوه هاى ديدنه هاله ى بدن و رنگ آن هم محسوب ميشود ولى بحث اين قسمت راجع به فرستادنه پيام راه دور به وسيله ى اين بخش از هاله ى بدن شماست.

  وقتى به حد كافى، سنگينيه حباب را حس كرديد، به آرامى دهان خود را وارد اين حباب كنيد، سعى كنيد تنفس خيلى آرام داشته باشيد كه باعث فرو پاشيدنه حباب نشود. وقتى دهان خود را وارد اين حباب كرديد، به آرامى اسم فرد مورد نظر و پيامى كه ميخواهيد بفرستيد را بگوييد. به عنوان مثال: …. با من تماس بگير/ …. دلتنگ تو هستم / ….. تو را دوست دارم، اين پيامها ميتوانند هر چيزى باشند. بعد دهان خود را به آرامى از حباب خارج كنيد. دستها را به همان شكل كه حباب در بين آنها قرار دارد، به آرامى بالا ببريد و مثل حالت آزاد كردنه يك پرنده، آرام دستها را از دور حباب باز كنيد. مچ دستها را بسته و به هم نزديك كنيد. انگشتان و كف دستها را به ترتيب و خيلى آرام از هم فاصله بدهيد و باز كنيد و حباب را به سمت بالا هل بدهيد و وقتى كه كاملا حس كرديد كه حباب از دستان شما فاصله گرفته و ديگر سنگينيه آنرا حس نميكنيد، دستها را پايين بياوريد.

  موفقيت ارسال پيام به اين شكل، كاملا بستگى به صبورى و تمركز دارد. سرعت بالا، حباب را پراكنده ميكند و پيامى ارسال نميشود.

  #4019
  Arezoo
  مشارکت کننده

  ممنونم خیلی جالبِ. ولی خیلی سخته. خودت تاحالا امتحان کردی؟ الان اگه من بگم فلانی برو فلان کار کن میره؟ خودت که میگی بگیم مثلا دوست دارم چه تاثیری داره رو فرد نمیگیم که بره کاری انجام بده.

  #4020
  ناشناس
  غیرفعال

  آرزو جون، من فقط در يك مورد كه با يك دوست، به علت سوتفاهم قهر بوديم و من واقعا دلم براش تنگ شده بود، اول به حالت چهار زانو و نشسته، كمى ريلكسيشين انجام دادم و به مدت نيم ساعت اين حباب رو پرورش دادم و بعد اين پيام رو گفتم "…. دلم خيلى برات تنگ شده، خواهش ميكنم با من تماس بگير" و فرداش برادر دوستم روى واتس اپ برام يك پيام فرستاد و پيشنهاد داد كه ما رو آشتى بده و گفت شما هردوتاتون دلتنگ هم هستيد و اين قهر بى معنيه و خواهر منم خيلى از اين بابت ناراحته.

  در مواردى كه از فرد درخواست عملى رو بكنيم كه منفى باشه، يا چيزى وراى توانايى و برخلاف ميل اون فرد، نياز به انرژيه خيلى بالايى هست و اين سطح انرژى اونقدر قوى نيست كه بتونه فرد رو برخلاف ميلش، وادار به كارى بكنه. فقط حس مثبتى رو به فرد منتقل ميكنه كه حتى اگر شما رو فراموش كرده باشه، به ياد شما مى افته و اگر كارى كه ازش ميخوايد انجام بده، مطابق خواسته ى خودش هم باشه، حتما انجام ميده. يك نوع تله پاتى هست ولى از تله پاتى قويتره چون شما بخشى از هاله ى بدنتون رو همراه با آرزوتون به سمت فرد فرستاديد و اين انتقال انرژى حتما اتفاق مى افته.

  مطلب اصلى از خودم نبود، ترجمه از يك متن انگليسى بود كه چطور انرژى جهان رو در جهت آرزوهامون جابجا كنيم.

  #4021
  ناشناس
  غیرفعال

  سلام جالب بود

  #4022
  ناشناس
  غیرفعال

  بد نیست بدونید این هاله انرژی در تمام افراد وجود داره و دیدنش احتیاج به کمی تمرین داره و بهترین زمان برای دیدن هاله انرژی افراد نزدیک غروب هست رنگ هاله بسته به نوع انرژی افراد چه مثبت و چه منفی شفاف به تیرگی میره مثلا وقتی از کسی متنفر هستید و بهش فکر میکنید هاله انرژی شما رنگ تقریبا قرمز رنگ به خودش میگیره هاله انرزی از قدیم هم شناخته شده بوده مثلا در ادیان افراد مقدس و قدیسین همیشه با یک هاله سفید تصور میشدن مثل حضرت مریم و یا ائمه اطهار هر چه خلوص انرژی بالاتر باشه هاله افراد شفاف تر خواهد بود با تشکر از شما به خاطر مطلب خوبت

  #4023
  ناشناس
  غیرفعال

  خواهش ميكنم 🙂
  دارم سعى ميكنم به اميد خدا ، وقت بيشترى بذارم و مطالب بيشترى ترجمه كنم و روى سايت بذارم.

  #4024
  farideh
  کاربر

  پیام هاله ای فرستادم فکر کنم خط ها شلوغ بود نرسید خخخخخخخخخ

  #4025
  ناشناس
  غیرفعال

  چه ناراحتى!؟ مثلا خيلى روش براى خروج روح از بدن هست، ولى خيليهاشون رو كه امتحان ميكنى، جواب نميگيرى. براى بعضيها جواب ميده، براى بعضيها جواب نميده.

  #4026
  ناشناس
  غیرفعال

  آنتن نداد؟

  #4027
  farideh
  کاربر

  آنتن نداد؟

  #4028
  HANIYEH
  مشارکت کننده

  چه جالب ک کار کرد.:-)

  #4029

  خیلی جالب بود، ممنونم

  #4030
  parisa gheisar
  کاربر

  پیغامهایی که می فرستیم باید به چه شکل باشه؟ یعنی میتونه تلقین احساس از قبیل دوست داشتن، دلتنگی و …باشه؟ یافقط باید فقط درخواست انجام کاری باشه؟

  #4031
  parisa gheisar
  کاربر

  پیغامهایی که می فرستیم باید به چه شکل باشه؟ یعنی میتونه تلقین احساس از قبیل دوست داشتن، دلتنگی و …باشه؟ یافقط باید فقط درخواست انجام کاری باشه؟
  لطفا جواب ما رو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بعد یه سوال دیگه هم داشتم: من چندین باری تمرین کردم و واقعا این هاله رو حس می کنم ولی متسفانه قادر به دیدنش نیستم و امتحان کردم که در مورد فرستادن پیغام، پیغامی فرستاده نشد و اثرش رو ندیدم، ولی اینو مطمینم که واقعا تمام حجمشو حس می کنم. و برام عجیبه پس چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.