ملکه عینه دختر الاحمر

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)
  • نویسنده
    masoudk
    کاربر
    masoudk
    کاربر

سلام، من خیلی اتفاقی توی اینترنت موضوع احضار ملکه عینه رو دیدم. واسم جالب اومد و سعی کردم بیشتر دربارش بدونم. ولی مطلبهای خیلی کمی دربارش بود و معمولا همه ی سایتها یه مطلب خیلی کوتاه تکراری در این باره کپی پیست کرده بودن. نکته ی جالب اینجاست که من تو سایتهای عربی هم دقیقا همون چندتا جمله که تو سایتهای ایرانی و کتاب امیرکبیر بود پیدا کردم. خیلی دلم میخواد دربارش چیزای بیشتری بدونم ولی واقعا مطلب کم دربارش هست. چیزایی که میدونم و مینویسم اگه چیزی به جز این میدونید لطفا بگید.

مراحل احضار و که ول کنید همه جا هست: فلان ساعت شب تو اتاقی که فلان قدر نور تاریک هست کف دستتون فلان چیز و بنویسد و….

خب بعدش که بیدار میشی و ملکه عینه رو میبینی چی میشه؟ چه شکلیه؟ اصلا کی هست؟ اگه دو نفر همزمان احضارش کنن میتونه هر دوتا جا باشه؟ باید باهاش همبستر بشی؟ چرا میگن خطرناکه؟ اگه بیاد اصلا آدم حسابش نکنی چی میشه؟ بعدش که احضارت تموم شد چی میشه؟ چه سودی واسه کسی که احضارش کرده داره؟ یعنی هرکسی یه دستور العمل تکراری رو انجام بده این میاد بعد یه سری اتفاقای تکراری میوفته؟ فهم و شعور نداره که مثلا به خواسته ی خودش تغییری توی اتفاقات ایجاد کنه؟

ناشناس
    غیرفعال

ملكه عينه چى هست؟ ميشه بيشتر توضيح بدين؟

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام masoudk
    ملک عینیه یه جن مونث کافره که در صورت تسخیر شدن برای کارهایی مثل جدایی و پیدا کردن دفینه و خبرهای پنهان به شما کمک میکنه . دو نفر همزمان نمیتونن یه موجود مادی رو تسخیر کنن .
    بله یکی از شروط تسخیر همبستر شدن با اونه . وقتی شما کسی رو زیاد صدا کنید و بیاد و بعد به اون نگاه کنید چی میگه ؟ حداقل چند تا بد و بیرا نثار شما میکنه . احضار شوخی نیست که جنی رو احضار کنیم و بعد بگیم خوب کاری نداریم برو . مطمئنا این موجودات حداکثر تلاششونو میکنن تا تسخیر نشن و البته شرایط تسخیر هم خیلی زیاده و الان تقریبا غیر ممکنه . چون هم استاد بندرت پیدا میشه و هم ادمی که تحمل ریاضت های سنگین رو داشته باشه پیدا نمیشه .
    در پناه حق

ناشناس
    غیرفعال

سلام استاد،
    پس ملكه عينيه چون مونث هست، فقط براى آقايان احضار ميشه؟ براى خانمها به چه شكله؟ خانمها هم ميتونن احضارش كنند؟ البته قصد احضار هيچ نوع جنى رو ندارم چون ميدونم كه قدرت كنترل يك موجود ماورايى رو ندارم و همونطور كه گفتيد، فقط عده ى كمى هستند كه ميتونن اينكار رو انجام بدن.

برام سوال پيش اومد كه اين ملكه عينيه در مورد خانمها به چه شكله؟ حالت مذكر داره؟

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام
    خیر برای خانومها هم بشکل خانوم ظاهر میشه ولی درخواست نامشروع دیگه ای داره . در حقیقت این جن مونث کافر هر کار قبیحی که شما رو از خدا دور کنه یکی از شروط تسخیر شدنشه .

ناشناس
    غیرفعال

ممنون از پاسخ استاد

مهرداد
    مشارکت کننده

در پناه حق

سلام masoudk
    ملک عینیه یه جن مونث کافره که در صورت تسخیر شدن برای کارهایی مثل جدایی و پیدا کردن دفینه و خبرهای پنهان به شما کمک میکنه . دو نفر همزمان نمیتونن یه موجود مادی رو تسخیر کنن .
    بله یکی از شروط تسخیر همبستر شدن با اونه . وقتی شما کسی رو زیاد صدا کنید و بیاد و بعد به اون نگاه کنید چی میگه ؟ حداقل چند تا بد و بیرا نثار شما میکنه . احضار شوخی نیست که جنی رو احضار کنیم و بعد بگیم خوب کاری نداریم برو . مطمئنا این موجودات حداکثر تلاششونو میکنن تا تسخیر نشن و البته شرایط تسخیر هم خیلی زیاده و الان تقریبا غیر ممکنه . چون هم استاد بندرت پیدا میشه و هم ادمی که تحمل ریاضت های سنگین رو داشته باشه پیدا نمیشه .
    در پناه حق

از استادی پرسیدم گفتند به هیچ وجه به فکر تسخیر جن نباش..

مهرداد
    مشارکت کننده

بله درسته
    بنده هم من باب اطلاعات عرض کردم

در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.