باز کردن چشم سوم با تمرین آینه

• این موضوع 103 پاسخ، 39 کاربر را دارد و آخرین بار در 3 سال، 3 ماه پیش بدست Vssrocks به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 104)
  • نویسنده
    arshia
    مدیر
    فرزاد
    کاربر

اونایی که راهی رو نرفتن دیگرانرو هم میترسونند تا کس دیگه ای هم نره . اینو کلی میگم در مورد صحبتای بالا نیست.
    و دوم همه یک چی ی یاد گرفتن که بگن کمال . واقعا تعریف کمال ،حقیقت یا این کلماتی که واقعا ما کلیشه ای استفاده میکنیم چیه

سعید
    کاربر

سلام
    خسته شدم از بس دنبال استاد خوب بدور از آلودگی ها گشتم و از هر کس پرسیدم گفت نگرد نیست . درست استاد خودش آدم پیدا می کنه اما من اینجا درخواست می کنم اگر کسی را می شناسیدکمکم کنید و من را معرفی کنید . هرچه می گذره پیر تر و پیدا کردن راه سخت تر می شه .
    شاید الان وقتش باشه و بالاخره یه استاد منو پیدا کنه . نیتم خیر و چیزی جز نزدیک شدن به خدا نیست . یا حق

ali
    مشارکت کننده

ممنون استاد.

بعد از اینکه به مرحله آخر رسیدیم یعنی چشم سوممون باز میشه؟
    برای تقویتش چیکار باید بکنیم؟

باسلام و کسب اجازه از اساتید بزرگوارم
    دوست عزیز; چشم سومی که با تکنیک باز میشود با چشم عرفانی خدادادی خیلی فرق دارد و چشم سوم فقط یک مرحله ی خیلی سطحی است. شما با هر تمرینی در این زمینه در نهایت به چشم باز میرسید اما توصیه میکنم حداقل بدون زیر نظر استاد بهیچ وجه اینکارو انجام ندید خیلی خطرناکه! بهتره درمورد خطرات چشم سوم بیشتر تحقیق کنید چون معمولا برای یک آدم عادی خطرات و عوارض جسمی و روحی آن بیشتر از فواید اونه. البته استاد در این زمینه بیشتر میدونن ممنون میشم در این زمینه بیشتر مارو راهنمایی کنن.

مثلا این یک تجربه… amirkurd – انجمن پــارسـيـان parsianforum.com:

يك مطلبي هست كه ذهنم را خيلي درگير كرده وسعي كردم نگم ولي نميشه …
    باز كردن چشم سوم چه خاصيتي داره اغلب دوستان اين اشتباه را ميكنند همينطور كه خودم اين
    اشتباه را كردم به زحمت زياد قدرت ديد ماورايي پيدا ميكنيد …شبها بيداري سردرد هاي بد چشم درد
    سوزش وووو..تازه بعدش موفق شدي چي ديدي يك مشت موجوداتي كه جز اينكه اسباب ناراحتي شمارا
    فراهم كنند انگار كاري ندارند من واقعا اين سوال را از بچه هايي كه به اينجا رسيدند دارم چه سودي داره
    بنده خودم به عشق اينكه ان چشم سوم عرفاني را باز ميكنم و انچه در كتابها خواندم ميبينم همش خيال باطل
    دوستان . به نظر من اين چشم سوم نيست تقويت ديد يا يك بازنگري در ديد ؟يكي نسيت بگه وقتي شما قادر به ديدن ميشويد
    مثل اينكه يك چراغ گردان بالاي سرتان شروع به چرخيدن ميكنه و براي موجودات ماورايي جلب توجه ميكنيد و
    دچار مشكلاتي ميشويد كه بنده اغلبش را در سايت گذاشتم خودتان براي همه چيز آماده كرديد درسته؟؟از خانواده خود خبر داريد
    كه ناخواسته وارد چه بازيي آنهارا ميكنيد ،تمام اين مسائل براي بنده پيش اومده و بارها اعلام كردم از دوستان خواهش كردم
    در سايت عنوان كنند بدون بلده راه وارد اين جاده خطرناك نشين ….شايد بگين انقدرها هم بزرگ نيست كه شما ميگي ولي هست
    حالا ميخواي فعاليت ديدت را متوقف كني مگر ميشه دمگر به اين راحتي ها بسته ميشه مگر اين موجودات….دست از سر ادم
    بر ميدارند ..برو پيش فلاني فلان كارو بكن …فلان نفر ميگه فلان آيه اين تعداد بخوان …اكثرا اطلاعات ناقص يا تاحالا به همچين
    مشخصه هايي نخوردند ..قضيه چي ميشه ؟؟اين ميشه كه ميبينيد تو اين سايت تو سايتهاي مختلف…آآآآي به دادم برسين ..تقاضاي كمك
    دارم ،فلان چيز را ميبينم دست از سرم بر نميداره ..يكي جلوم نشسته كنار نميره.. صداي جيغ ميشنوم.. شبها تا صبح نميذارن بخوابم..
    وسايلم جابجا ميشه….وسايلم گم ميشه وووو شايد به جرات ميتونم بگم 70 درصد مشكلات از بعد از باز كردن آجنا پيش مياد
    دوستان اگر واقعا دنبال باز كردن چشم سوم واقعي هستي راه مطمئنتري هم هست كه اين حرفها درش نيست ..
    اذيت هم نميشيد …دنبال اون چشم سوم باشيد كه خداوند عنايت كند …اين حرفها در دلم خيلي سنگيني ميكرد
    با اينكه سعي ميكنم در بيشتر موارد خواننده باشم ودر بحثها شركت نكنم ولي دلم نيومد اينها را نگم شايد، كسي خواند و انجام نداد
    من بازهم خواهش ميكنم بدون استاد تمرين نكنيد حدالمقدور اطلاعاتتون را بالا ببريد تا مثل ما درگير نشيد

به اميد هر چه زودتر ظهور منجي )))

سلام دوست عزیز
    چشم سوم یک نعمت الهیه و این تعریف اشتباهی از چشم سومه ک یک چراغ گردان برای جذب این موجوداته.
    وقتی سعی کنید با روشهای طبیعی بازکنید، حتما سپاسگزار این نعمت الهی خواهید بود.

saharakhlagh
    کاربر

با سلام لطفا روشهایی باز کردن چشم سوم را برای من هم بفرستید.

saeed
    مشارکت کننده

ما به ارواح کاری نداریم.چشم سوم خیلی قابلیت های بیشتری بهت میده که ارواح یکیشون هست!!!

به نظر من رسیدن به آگاهی باعث توانایی میشه. یعنی آگاهی یک جور قدرته. اما در گذشته قدرت از آن کسانی بود که جنبه اونو داشتن. ولی الان … خود شما قضاوت کنید. به چند نفر بگید که میتونید راهی و بهشون یاد بدید که بتونن موجودات ماورایی رو ببینن و یا ذهن مردمو بخونن بهشون بگین میخوان با این توانایی چیکار کنن؟ به نظر شما چند درصد میگن که میخوان ازش در راه رسیدن به کمال استفاده کنن؟ وقتی فردی آمادگی داشتن چیزی رو نداشته باشه معلومه که ازش درست استفاده نمیکنه. درست استفاده نکردن از قدرت یعنی آسیب زدن به خود و بقیه. البته جلو روند طبیعی دنیارو نمیشه گرفت و در هر صورت اگر قرار باشه اتفاقی بیفته میفته. ولی من ترجیح میدم راه ایمن رو انتخاب کنم.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام Sabaa
    ممنون از پاسخ اگاهانه و درست شما .
    در پناه حق

سلام اهالی ایا مدیر برمیگرده به سوالات جواب بده

arshia
    مدیر

درود بر شما عزیزان
    من مدرک مستری جهانی 2 سبک از انرزی درمانی را دارم . البته بیان این مطلب بخاطر توضیحات بیشتر در مورد سوالات و روشن تر شدن آنها می باشد .
    در سبکهای انرژی درمانی تا حدود زیادی چاکراهای بدن تنظیم می گردند . در واقع هر چه چاکراها بیشتر تنظیم و البته افکار روشن تر و منظم تر گردند قدرت انتقال انرژی در فرد بیشتر می گردد . هر چیزی با ممارست بیشتر پایدارتر و قوی تر و با عدم تمرین مستمر کم شدن و از بین رفتن آن حتمی می باشد . تمام شدن انرژی اجنا بخاطر کم شدن آگاهی یا انجام اشتباهات ( بعبارت ساده تر گناه ) می باشد . دلیلی ندارد کسی که به توانایی هایی دسترسی پیدا کند تا پایان عمر بدون کاهش توانایی بسر کند . حتی در مسیر عرفان هم همینگونه می باشد . اگر سالک اشتباه کند برای جبران خطای خود چه بسا سالها را باید بگذراند تا به موقعیت قبلی باز گردد .
    در خصوص سوال دوست عزیز در خصوص کندالینی هم ذکر این نکته ضروری می باشد که انرژی کندالینی بعلت آگاهی باز می شود . البته پس از ریاضت های پاکسازی جسمی و تنظیم چاکراها و سالها تمرین تنفس پرانایاما. البته نوع بسیار ملایم تر کندالینی هم جهت دسترسی عموم ابداع گردیده بنام کندالینی ریکی که با کندالینی یوگا که اشاره گردید متفاوت و بسیار ساده تر می باشد و در نتیجه دریافتهای ان نیز بسیار کمتر از کندالینی یوگا می باشد و قابل مقایسه نیست .
    در پایان برای داشتن سلامتی و دریافت و انتقال انرزی باید چاکراها فعال باشد . اگر چاکرایی کم کار و یا بیش کار باشد در دریافت و انتقال انرزی دچار مشکل خواهیم شد و دچار بیماری های جسمی خواهیم شد .
    پیشنهاد میکنم بدون گذراندن دوره تنظیم چاکراها اقدام به تمرینات فعال سازی چشم سوم نکنید ، چرا که قطعا در اثر انجام این کار دچار بیماری هایی خواهید شد که تنها توسط استاد درمان خواهد شد .
    موفق باشید

saeed
    مشارکت کننده

دوستان عزیز یکی از راه های بی خطر دست یابی به توانایی های سایکیک سیستم های انرژی ریکی هستند.شما با تمرین و کمی زمان گذاشتن میتونید علاوه بر درمان مشکلات فیزیکی و روحی روانی توانایی های سایکیک خود را بهبود ببخشید.هر کسی که خواست همسویی ریکی را دریافت کنه اعلام کنه.

js0ner
    کاربر

بعد از اینکه به مرحله آخر رسیدیم یعنی چشم سوممون باز میشه؟
    برای تقویتش چیکار باید بکنیم؟

باسلام و کسب اجازه از اساتید بزرگوارم
    دوست عزیز; چشم سومی که با تکنیک باز میشود با چشم عرفانی خدادادی خیلی فرق دارد و چشم سوم فقط یک مرحله ی خیلی سطحی است. شما با هر تمرینی در این زمینه در نهایت به چشم باز میرسید اما توصیه میکنم حداقل بدون زیر نظر استاد بهیچ وجه اینکارو انجام ندید خیلی خطرناکه! بهتره درمورد خطرات چشم سوم بیشتر تحقیق کنید چون معمولا برای یک آدم عادی خطرات و عوارض جسمی و روحی آن بیشتر از فواید اونه. البته استاد در این زمینه بیشتر میدونن ممنون میشم در این زمینه بیشتر مارو راهنمایی کنن.

مثلا این یک تجربه… amirkurd – انجمن پــارسـيـان parsianforum.com:

يك مطلبي هست كه ذهنم را خيلي درگير كرده وسعي كردم نگم ولي نميشه …
    باز كردن چشم سوم چه خاصيتي داره اغلب دوستان اين اشتباه را ميكنند همينطور كه خودم اين
    اشتباه را كردم به زحمت زياد قدرت ديد ماورايي پيدا ميكنيد …شبها بيداري سردرد هاي بد چشم درد
    سوزش وووو..تازه بعدش موفق شدي چي ديدي يك مشت موجوداتي كه جز اينكه اسباب ناراحتي شمارا
    فراهم كنند انگار كاري ندارند من واقعا اين سوال را از بچه هايي كه به اينجا رسيدند دارم چه سودي داره
    بنده خودم به عشق اينكه ان چشم سوم عرفاني را باز ميكنم و انچه در كتابها خواندم ميبينم همش خيال باطل
    دوستان . به نظر من اين چشم سوم نيست تقويت ديد يا يك بازنگري در ديد ؟يكي نسيت بگه وقتي شما قادر به ديدن ميشويد
    مثل اينكه يك چراغ گردان بالاي سرتان شروع به چرخيدن ميكنه و براي موجودات ماورايي جلب توجه ميكنيد و
    دچار مشكلاتي ميشويد كه بنده اغلبش را در سايت گذاشتم خودتان براي همه چيز آماده كرديد درسته؟؟از خانواده خود خبر داريد
    كه ناخواسته وارد چه بازيي آنهارا ميكنيد ،تمام اين مسائل براي بنده پيش اومده و بارها اعلام كردم از دوستان خواهش كردم
    در سايت عنوان كنند بدون بلده راه وارد اين جاده خطرناك نشين ….شايد بگين انقدرها هم بزرگ نيست كه شما ميگي ولي هست
    حالا ميخواي فعاليت ديدت را متوقف كني مگر ميشه دمگر به اين راحتي ها بسته ميشه مگر اين موجودات….دست از سر ادم
    بر ميدارند ..برو پيش فلاني فلان كارو بكن …فلان نفر ميگه فلان آيه اين تعداد بخوان …اكثرا اطلاعات ناقص يا تاحالا به همچين
    مشخصه هايي نخوردند ..قضيه چي ميشه ؟؟اين ميشه كه ميبينيد تو اين سايت تو سايتهاي مختلف…آآآآي به دادم برسين ..تقاضاي كمك
    دارم ،فلان چيز را ميبينم دست از سرم بر نميداره ..يكي جلوم نشسته كنار نميره.. صداي جيغ ميشنوم.. شبها تا صبح نميذارن بخوابم..
    وسايلم جابجا ميشه….وسايلم گم ميشه وووو شايد به جرات ميتونم بگم 70 درصد مشكلات از بعد از باز كردن آجنا پيش مياد
    دوستان اگر واقعا دنبال باز كردن چشم سوم واقعي هستي راه مطمئنتري هم هست كه اين حرفها درش نيست ..
    اذيت هم نميشيد …دنبال اون چشم سوم باشيد كه خداوند عنايت كند …اين حرفها در دلم خيلي سنگيني ميكرد
    با اينكه سعي ميكنم در بيشتر موارد خواننده باشم ودر بحثها شركت نكنم ولي دلم نيومد اينها را نگم شايد، كسي خواند و انجام نداد
    من بازهم خواهش ميكنم بدون استاد تمرين نكنيد حدالمقدور اطلاعاتتون را بالا ببريد تا مثل ما درگير نشيد

به اميد هر چه زودتر ظهور منجي )))

saeed
    مشارکت کننده

من که چیزی نفهمیدم اگه میشه فارسی و بدون غلط بنویسید ببینیم مشکلتون چیه!

saeed
    مشارکت کننده

به ضرب المثل هست که میگه شاگرد که آماده باشه استاد پیدا میشه! در علوم روحی این شاگرد نیست که استادو انتخاب میکنه! این استاده که شاگرد انتخاب میکنه!
    بنده استادی نمیشناسم ولی گفتم از طریق ریکی تا حدی میتوانید چشم سومین را باز کنید. روش دیگر کتابی هست نوشته سوامی ساتیاندادا ساراسواتی به نام چشم سوم ترجمه جلال موسوی نسب از طریق تمرینات اون هم میتوانید چشم سوم را باز کنید.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 104)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.