فعال شدن چشم سوم

• این موضوع 1 کاربر و 1 پاسخ را دارد.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 17)
  • نویسنده
    ناشناس
    غیرفعال
    js0ner
    کاربر

باسلام

نمیخوام شعار بدم… برای دستیابی به حقیقت واقعی و کامل اسماء اول باید از خودمون شروع کنیم، اعمال خودمونو درست کنیم نیت و هدفمون پاک و کاملا صاف کنیم… بتدریج سعی کنیم از دنیا دل بکنیم و از همه کس قطع امید کنیم… نتنها گناه نمیکنید بلکه به جایی برسید که فکر کنید که کار و عبادت خوبی نیست که انجام ندادید البته یادتون باشه خدا به عبادت و کار خیرمون نیاز نداره بلکه وسیله ای است که ما به اون برسیم،در صورتی که خدا خیلی وقته که به ما رسیده و منتظرمونه…. صبر و ایمانمون رو بیشتر کنیم… قرآن با معنی بخونیم و نماز اول وقت و باتوجه کاملا قلبی و خیلی کارها… پس مهمترین چیز راست و صادق بودن با خودمون و خداییم ونیتمون…. اگه خودمونو بشناسیم تدریجا و تکوینا به مراحل بالاتر معنوی میرسیم…. توجه قلبی، حواس جمعی و توجه به معنی ها خیلی مهمه… کم کم متوجه میشید خوابهاتون عوض میشه اصلا دنیا یه رنگ و رخ دیگه ای میگیره که با تمام وجودتون میفهمید که خدا داره باهاتون صحبت میکنه… آیاتشو میبینید…. با ذکر هسمو بشید و از ته قلبتون خدارو صدا بزنید… کم کم به خیر و خوبی ها دعوت میشید و تازه میفهمید این همون موکل یا فرشته ای کنارتون هست و همیشه بهتون کمک میکنه چون خودتون جزء کار خیر چیزی انجام نمیدید…
    درنهایت بگم خدارو دریابید… از بالاترین اعمال نزد خدا کمک به دیگران و محبت و خوش رفتاری هست … واقعا جدی میگم این رو… به تمام بالاترین چیزهای وجودیم و ارزشترین وجودم قسم میخورم اگه با خلوص خدارو دریابید و بهش اعتماد کنید نتیجه رو میبینید.

ایشالا هممون به راه راست هدایت بشیم

بابا بسه دیگه چه قدر نصیحت میکنید شما جای من نیستید و به هیچ عنوان نمیتونید منو درک کنید تازه این سرمه ها رو موقعی که میزنی به چشمت چشم سوم باز میشه و در غیر این صورت نه! اصلا میدونید چیه من میخوام با همزاد ملکیم در ارتباط باشم و تسخیرش خیلی سخته و تنها راه دیدنش باز شدن چشم سوم هست همزاد ملکی خیلی خوبه و پاکه و کارهای غیر شرعی به هیچ عنوان انجام نمیده منم میخوام باهاش در ارتباط باشم و ازش کمک بخوام .
    شما مشکلی داری با این قضیه؟

ali
    مشارکت کننده

با سلام . دوست محترم شاید این بدردت بخورد:

باز کردن چشم برزخی

با سلام

نکته ای که تمامی شاگردان و افراد که حواشی پله 40 هستن بهش اشاره می کنن باز کردن چشم سوم است معجون و طلسمی که بخوری یا بگیری یک دفعه فردا صبح پا شی ببینی چشم سوم فعال داری وجود نداره و هرگز وجود نخواهد داشت تنها راه به جهت فعال سازی چشم سوم درجه خاصی از روشن بینی است که شخص باید به این درجه برسد تا چشم سوم او فعال شوم

اما به طور کلی جهت فعال کردن آن روش زیر جواب خواهد داد

50000 بار سوره اخلاص به جهت بالا بردن درجه معنوی

120000 ذکر صلوات به جهت ذکات ذکر بالا

که اگر هر روز 5000 با ذکر اخلاص 10 روز

و اگر هر روز 8000 صلوات تقریبا 12 روز هم دومی

در مجموع 1 ماه اگر این اذکار گفته شود شخص در حواشی پله 40 باشد چشم سوم فعال خواهد شد

منبع :

http://olomegaribeh67.blogfa.com

سلام
    ممنون از راهنماییهاتون ولی من نمیخوام چشم برزخی داشته باشم به نظر من هرکسی به این درجه نمیرسه مگر عالمان بزرگ که به کلی دل از این دنیا کندن و هدفشون رسیدن به درجات عالی معنوی هست ولی من که نمیخوام عالم بشم که بخوام چشم برزخیمو باز کنم هدف من به کلی با این علما عزیز جداست میخوام چشم سومم فعال شه فقط به یک علت که در بالا عرض کردم.راستی شما چرا فکر میکنید همه دروغگو هستن و فقط شما صداقت دارید؟حتما این سرمه ها چشم سوم رو باز میکنه دیگه مرض ندارن که دروغ بگن مطمئنا تجربه شده هست.

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام llssnn
    این سرمه ها حقیقت داره . ولی نحوه درست کردنش و کسی که اونها رو درست میکنه مهمه ( شرایط و اداب سخت و طاقت فرسایی رو داره ).برای مثال شما برای اینکه بتونید از یک زمین کشاورزی محصولی رو برداشت کنید باید تمامی شرایط رو داشته باشید و رعایت کنید وگرنه یا محصولی بدست نمیارید و یا دچار ضرر و زیان میشید . پس پیشنهاد میکنم دنبال این سرمه ها نباشید ، چون پیدا نمیکنید و اگر هم کسی ادعای داشتنش رو کنه درصدد فریب شماست .
    برای حل مشکلاتتون راه حل ساده تری هم هست . مشورت با کسانی که تجربه بیشتری دارن و استفاده از عقل و منطق . ارتباط با جن در صورت نداشتن ظرفیت ، باعث مشکلات لاینحل میشه . فرشته ها هم فقط از خدا دستور میگیرن و اینطور نیست که برای شما براحتی کاری بکنن .
    در صورتی که مجاب نشدید و مایلید تنها چشم سومتون باز بشه با تمریناتی این کار شدنیه . به استاد عرشیا مراجعه کنید .
    در پناه حق

مهرداد
    مشارکت کننده

سلام sahand110a
    اذکار بر اساس ظرفیت شاگرد داده میشه . اذکار سنگین و طولانی جز خسته و زده کردن سالک چیزی در بر نداره . پس با اطمینان میگم نه تنها دستور شما باعث باز شدن چشم نمیشه ، بلکه باعث زدگی و خستگی طرف میشه .
    در پناه حق

ali
    مشارکت کننده

سلام sahand110a
    اذکار بر اساس ظرفیت شاگرد داده میشه . اذکار سنگین و طولانی جز خسته و زده کردن سالک چیزی در بر نداره . پس با اطمینان میگم نه تنها دستور شما باعث باز شدن چشم نمیشه ، بلکه باعث زدگی و خستگی طرف میشه .

در پناه حق
    با سلام. به دوست محترم insight

دوست عزیز خوب شد به این نکته اشاره کردید . چکار کنیم که از ذکر گفتن خسته و ملول نشویم و به تعداد زیاد و زمان بیشتر بگوییم . بدون خسته شدن و زدگی.
    و چگار کنیم که از ذکر گفتن لذت ببریم و احساس آرامش و خرسندی بکنیم ؟
    با کمال تشکر

ناشناس
    غیرفعال

فعال شدن چشم سوم تاثیراتی را بر روی بدن می گذارد و توانی هایی را در ما ایجاد می کند
    گفته اند می توان انرژی ها یا هاله ها را دید یا افکار دیگران را فهمید
    خصوصیات فعال شدن چشم سوم گاهی بدون تمرین هم اتفاق می افتد. البتهفعال شدن چشم سوم به صورت نسبی می باشد و هر کسی ممکن است در مرحله ای ازان قرار گید. در مرحله اول ممکن است هاله های دیده شود
    بعد ممکن است افکار دیگران خوانده شود
    بعد ممکن است اتفاقاتی که برای افراد افتاده است برای بیننده چشم سوم به صورت فیلم دیه شود
    بعد ممکن اتفاقاتی که ممکن است در اینده نزدیک برای افراد اتفاق افتذ برای کسی که چشم سومش فعال شده است دیده شود
    بعد ممکن است اتفاقاتی که در زندگی های قبلی برای افراد اتفاق افتاد هاست ظاهر شود
    و همین طور که می بینید هر چقدر تمرین شود به همان اندازه تاثیرات متفاوت خواهد داشت
    موفق باشید

arsham
    مشارکت کننده

سجده‌های طولانی نیز اثرات بسیار خوبی بر تحریك و متعادل نمودن چشم دل می‌گذارد. برای این منظور انسان باید به دستوراتی كه پیرامون ظاهر و باطن سجده آمده آگاه باشد و آنها را رعایت نماید. برای اثرگذاری بهتر سجده به این موارد توجه فرمایید: از مهر بزرگ (حدوداً به اندازه‌ی كف دست) استفاده نمایید، مهر تربت كربلا باشد، هنگام سجده توجه و تمركز بر پیشانی باشد، هر دو چشم (سمت نگاه) به نوك بینی باشد، فقط هفت موضع (پیشانی، كف دو دست، دو زانو، دو انگشت شصت پا) بر زمین باشد، (از انداختن شكم، سینه، ساعد دست‌ها و سایر قسمت‌های بدن بر روی زمین خودداری شود)، در بانوان دست‌ها به بدن چسبیده باشد، در آقایان دست‌ها از بدن جدا باشد، در سجده از ذكر یونسیه استفاده شود، سجده به نیّت رضای حق‌تعالی باشد. در شروع، سجده‌ها كوتاه مدت بوده، سپس به تدریج بر زمان آن افزوده شود. ترجیحاً بین الطلوعین (فاصله‌ی اذان صبح تا طلوع آفتاب) را برای سجده در نظر بگیرید. توجه فرمایید این سجده غیر از سجده نماز می‌باشد. عارف كامل، مرحوم آیت‌الله حاج میرزا جواد آقا ملكی تبریزی می‌فرمایند: «مرا شیخی بود جلیل‌القدر، عارف، كامل، قدس‌الله تربته كه نظیر او در این مراتب كسی را ندیدم، از او از عملی كه در اصلاح دل، و جلب معارف مؤثر باشد و به تجربه هم اثر آن ثابت شده باشد سؤال نمودم، او گفت عملی مؤثرتر از این دو كه می‌گویم ندیدم، یكی مداومت بر سجدهٔ طولانی در هر شب و روز یك مرتبه، كه در آن گفته شود: لااله الا انت سبحانك انی كنت من الظالمین این ذكر را بر زبان آورد در حالیكه خود را در زندان طبیعت زندانی بیند، و قید و بند اخلاق رذیله را بر خود مشاهده كند، و با این حقیقت كه او خود این قید و بند را برای خود فراهم آورده و در این زندان خود را محبوس نموده اعتراف كند و خود را نسبت به خود ظالم و ستمكار بداند نه خدا را، و دیگر صد مرتبه قرائت سورهٔ قدر در هر شب جمعه و عصر جمعه …» (اسرار الصلوه، ص ۴۲۸ و ۴۲۹)

arsham
    مشارکت کننده

كینه به دل گرفتن سبب شده كه انسان دایم به شخص مقابل فكر نموده، با مكانسیم‌هایی كه ذكر شد، به مرتبه‌ی آن شخص نزول نماید. برای همین توصیه شده كه در این موارد اشخاص را ببخشید و از گناه آنها درگذرید و كینه‌ی آنها را به دل نگیرید. این در درجه‌ی اول به نفع خود شما است. چشم سوم عامل بهره گرفتن از جادوی سیاه نیز می‌باشد. جادوی سیاه به معنی استفاده‌های منفی از توانایی‌های متافیزیكی و نیروهای ماورائی بر علیه دیگران می‌باشد. هدف از این كار آسیب رساندن به دیگران و اذیت نمودن آنها است. جادوی سیاه در فرهنگ‌ها و ملل مختلف به شیوه‌های متفاوتی به‌كار می‌رود. در جادوی سیاه با اعمال فیزیكی و ماورائی كه انجام می‌شود، حجم زیادی انرژی منفی از چشم سوم عامل به سمت فرد مورد نظر ارسال می‌گردد، این انرژی‌های منفی با نمود فیزیكی و ماورائی خود تاثیرات منفی بر جسم و روان سوژه می‌گذارد.

js0ner
    کاربر

با سلام خدمت همه ی دوستان

مراقبه‌ی چشم سوم (تمرینی از علامه طباطبایی):
    «… شناخت خداوند یك امر بدیهی و روشن و از بدیهی‌ترین بدیهیّات است و آنچه كه مانع شناخت خداوند است جهل نیست بلكه غفلت است و این غفلت نیز در اثر مشغول شدن به امور بی‌ارزش و پست دنیا ایجاد می‌شود؛ پس خداوند برای هیچ كس دوتا ((دل)) قرار نداده است.
    پس همین دل است كه اگر اشتغال به دنیا پیدا كند موجب محبّت آن می‌گردد و تمام همّت و تلاش انسان به آن تعلّق می‌گیرد؛ پس همین امر تمام دل را به اشتغال خود در می‌آورد و دیگر جایی از این آینه دل صاف نمی‌ماند تا جمال خداوند سبحان در آن منعكس شود و معرفت حاصل شود؛ پس همانا مسأله، مسأله دل است.
    و اگر می‌خواهی درستی سخن ما را بیازمایی، مكان خلوتی را انتخاب كن كه هیچ مشغول كننده‌ای از قبیل نور و صدا و اثاث منزل و غیره در آنجا نباشد، سپس طوری بنشین كه مشغول به كاری نشوی و حواست پرت نگردد و چشمانت را بسته نگهداری، آنگاه صورتی را مثلاً صورت ((۱)) را در خیال خود مجسم نمایی كه كاملاً توجّه‌ات به آن معطوف گردد و هشیار باشی كه هیچ صورت خیالی وارد محوطه صورت ((۱)) نشود؛ پس در این هنگام كه ابتدای كار است درمی‌یابی كه صورت‌های خیالی دیگر مزاحم تو شده و ذهن تو را می‌خواهند تاریك و مشوّش نمایند، صورت‌هایی كه بسیاری از آنها قابل تشخیص و شناسایی از یكدیگر نیست، صورت‌هایی كه از افكار روزانه و شبانه و مقاصد و خواسته‌های توست، حتّی این افكار چه بسا دربارهٔ این باشد كه یك ساعت بعد از بیداری در فلان جا خواهی بود یا با فلان شخص ملاقات خواهی كرد یا فلان عمل را انجام خواهی داد؛ این در حالی است كه تو در خیال خود فقط به صورت ((۱)) نظر داری و به آن توجه می‌كنی و این تشویش ذهن مدّتی با تو خواهد بود و تداوم خواهد داشت. پس اگر چند روزی به تخلیه و پاكسازی این خیالات مزاحم اقدام نمایی، بعد از مدّتی مشاهده می‌كنی كه آن خیالات و خواطر روبه كاهش گذاشته و هر روز كم می‌شود و خیال نیز نورانی می‌گردد تا این‌كه احساس می‌كنی هر چه به دل و ذهن تو خطور می‌كند، چنان روشن است كه گویا آن را با چشم حّس خود مشاهده می‌كنی آنگاه این خواطر به طور تدریجی روز به روز كمتر می‌شود تا این‌كه هیچ صورتی با صورت ((۱)) باقی نمی‌ماند. این مطلب را خوب تحویل بگیر! و از اینجاست كه صحّت ادّعای ما را قبول می‌كنی كه همانا سرگرم شدن به امور دنیوی عامل اصلی خود فراموشی و غفلت از ماورای ماده می‌گردد و همانا حركت به سوی باطن، با روگرداندن از ظاهر و روآوردن به ماورای ماده، صورت می‌پذیرد، پس اگر خواستی مثلاً از همان طریق مذكور نفس خود را مشاهده نمایی، آن خواطر و موانع را كه همان هواهای نفسانی و مقاصد دنیوی است، چند برابر خواهی یافت؛ پس طریق منحصر به فرد برای دستیابی به معرفت، تصفیه دل از دنیا و زرق و برق آن و هر حجابی كه مانع دیدار خداوند سبحان می‌گردد، می‌باشد؛ پس تمام اسباب و دستوراتی كه گفته شده از قبیل مراقبه، خلوت و غیره، فقط برای دستیابی به این حالت قلبی است، سپس توجّه كامل قلب تو به سوی خداوند سبحان و تشرّف به حضرتش ـ عزّاسمه ـ می‌باشد و این همان ذكر خدا و تشرّف به محضر حضرت حقّ است و آن آخرین كلید است و خداوند هدایتگر انسان است.» (طریق عرفان، ص۱۰۹ تا ۱۱۱)

سلام به استاد گرامی
    من میخواهم چشم سومم به راحتی و خیلی سریع فعال شود میخواستم بپرسم همچین راهی هست؟ از چند جا خوندم که یه سری سرمه های خاص هستن که با کشیدن اونا در چشم (چشم سوم) یا همون چشم بصیرت یا چشم روحانی باز میشه و خیلی چیزها رو میتوان دید مثل این ها

.توسط سرمه ها (سرمه های خاص)که با کشیدن اونها در چشم دید روحانی کاملا باز میشه

100% عملی: 1-چشم گربه سیاه و چشم ماکیان (یک نوع پرنده)سرمه درست کرده و به چشمای
    چشم سوم شما(بصیرت)بازمیشود و دیگرجن هارابه هرصورتی که باشند (انسان….حیوان)میبینید. 2-چشم شغال را اگه سرمه ازش درست کنید و به دور چشم هایتان بکشید میتوانید دیو هارو ببینید این روش باعث میشود شما قدرت خیلی زیادی بتونید بدست بیارید و دیگر کسی حریف شما .نباشد

میخواستم بپرسم که این سرمه ها رو باید از کجا تهیه کرد و قیمتش چقدره و میتونی افکار دیگران رو بخونی یا پیشگویی کنی و یا به جز جن موجودات ماورایی مثل روح یا همزاد جنی و ملکی رو ببینی؟ تو رو خدا کمکم کنید من باید چشم سومم رو خیلی سریع فعال کنم تا بیشتر مشکلاتم حل شود به پای همه چیش وایسادم فقط تورو خدا جواب سوالمو بدید.

js0ner
    کاربر

سلام به استاد گرامی
    من میخواهم چشم سومم به راحتی و خیلی سریع فعال شود میخواستم بپرسم همچین راهی هست؟ از چند جا خوندم که یه سری سرمه های خاص هستن که با کشیدن اونا در چشم (چشم سوم) یا همون چشم بصیرت یا چشم روحانی باز میشه و خیلی چیزها رو میتوان دید مثل این ها

.توسط سرمه ها (سرمه های خاص)که با کشیدن اونها در چشم دید روحانی کاملا باز میشه

100% عملی: 1-چشم گربه سیاه و چشم ماکیان (یک نوع پرنده)سرمه درست کرده و به چشمای
    چشم سوم شما(بصیرت)بازمیشود و دیگرجن هارابه هرصورتی که باشند (انسان….حیوان)میبینید. 2-چشم شغال را اگه سرمه ازش درست کنید و به دور چشم هایتان بکشید میتوانید دیو هارو ببینید این روش باعث میشود شما قدرت خیلی زیادی بتونید بدست بیارید و دیگر کسی حریف شما .نباشد

میخواستم بپرسم که این سرمه ها رو باید از کجا تهیه کرد و قیمتش چقدره و میتونی افکار دیگران رو بخونی یا پیشگویی کنی و یا به جز جن موجودات ماورایی مثل روح یا همزاد جنی و ملکی رو ببینی؟ تو رو خدا کمکم کنید من باید چشم سومم رو خیلی سریع فعال کنم تا بیشتر مشکلاتم حل شود به پای همه چیش وایسادم فقط تورو خدا جواب سوالمو بدید.

باسلام

البته همهء کسانی که به دنبال این چشم بودند اولش پای همه چیش وای می ایستن اما بعد که میفهمن هیچ خاصیت و قدرتی جزء عوارض دائمی نداره، اونوقته که زمین و زمان رو زیرو رو میکنن تا راهی برای خلاصی از اون پیدا کنن حالا بماند بعضی ها تا مرگ، دیوانگی و خودکشی هم پیش رفتند… خیلی چیزهاست که بهتره سربسته و پنهان بمونه چون اگه خدا میخواست غیر این بود. میخوای چشم باز کنی؟ دنبال چشم معرفتی باش که با نماز و عبادت و خالص شدن برای خدا باز میشه… چشمی که با گناه نکردن و برگشتن به جایگاه واقعی انسانیمون باز میشه. هرچی خدا بخواد همون میشه. بهرحال ببخشید که اینطوری راهنمایی کردم چون میدونم که تصمیمتون یک اشتباه بزرگه.

موفق باشید

استاد … استاد… چرا جواب منو نمیدید؟!
    خواهش میکنم استاد کمکم کنید ببینید آقای ali6818 قضیه من با دیگران خیلی خیلی فرق داره شما از مشکلات عجیب من خبر ندارید من فقط میخوام مشکلاتم حل بشه همین در نهایت به دیگران هم از هر لحاظ کمک کنم. من زندگی طبیعی ندارم از همه چی عقب موندم از تحصیل و زندگی و… من مدتیه افسردگی گرفتم نمیتونم مشکلاتمو حل کنم پیش هر کس رفتم گفته ذهنته که این جور فرمان میده خب چه اشکالی داره چشم سومم باز بشه و با دید کاملا باز به مشکلاتم نگاه کنم مطمئنم حل میشه!! خواهشا همه چیرو به نماز و عبادت و این جور چیزا ربط ندید من نمازمو میخونم ولی هیچ فایده ای به من نرسونده دعا و آیات قرآنی هم کم نخوندم ولی هیچی به هیچی…
    بعضی از مشکلات هستن که با نماز و دعا و این جور چیزا حل نمیشه باید دنبال یه راهکار اصولی دیگه ی بود مثل قضیه من که با هیچکدام از اینا حل نمیشه ببخشید اگه باز کردن چشم سوم بده چرا تو تمام سایتها و این انجمن آموزشش دادن؟؟ چشم سوم یه نعمتی که خدا به همه انسانها داده تا اگر مواقعی مشکلی براشون پیش اومد از این طریق و از این دیدگاه کاملا باز حلش کنن! خب منم میخوام از این نعمت خدادادی که بهم داده شده نهایت استفاده رو ببرم و ازش استفاده کاملا مثبت داشته باشم انوقت شما جلوی پای من سنگ میندازید؟ ببینید من اگه چشم سومم باز بشه و اجنه رو ببینم مطمئنا همینجوری باهاشون مواجه نمیشم مسلما دعای دفع جن یا آیت الکرسی به گردن میندازم که اجنه های کافر ازم دور میشن و جنهای مسلمان هم بی آزار هستن و کاری به کارم ندارن اصلا شاید در بعضی مواقع کمکمم کنن! خب پس دیگه من هیچ مشکلی نمیبینم که الکی بترسم حالا شاید اولش که جنا رو میبینم ازشون بترسم ولی خب این دعای که به گردن میندازم منو حفظ میکنه و کم کم به این وضع عادت میکنم غیر از اینه که آدم به همه چیز زود عادت میکنه و خودشو با شرایط وفق میده؟؟ببینید شما جای من نیستید و نمیتونید منو درک کنید خواهش میکنم دیگه نصیحت نکنید گوش من از این حرفا پره من دیگه تصمیممو گرفتم و با توکل به خدا هم چشم سومم رو باز میکنم و هم مشکلاتمو حل میکنم و هم به خلق خدا کمک میکنم و هم به آرزوهای قشنگم میرسم …!

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 17)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.