Re: فعال شدن چشم سوم

js0ner
کاربر

استاد … استاد… چرا جواب منو نمیدید؟!
خواهش میکنم استاد کمکم کنید ببینید آقای ali6818 قضیه من با دیگران خیلی خیلی فرق داره شما از مشکلات عجیب من خبر ندارید من فقط میخوام مشکلاتم حل بشه همین در نهایت به دیگران هم از هر لحاظ کمک کنم. من زندگی طبیعی ندارم از همه چی عقب موندم از تحصیل و زندگی و… من مدتیه افسردگی گرفتم نمیتونم مشکلاتمو حل کنم پیش هر کس رفتم گفته ذهنته که این جور فرمان میده خب چه اشکالی داره چشم سومم باز بشه و با دید کاملا باز به مشکلاتم نگاه کنم مطمئنم حل میشه!! خواهشا همه چیرو به نماز و عبادت و این جور چیزا ربط ندید من نمازمو میخونم ولی هیچ فایده ای به من نرسونده دعا و آیات قرآنی هم کم نخوندم ولی هیچی به هیچی…
بعضی از مشکلات هستن که با نماز و دعا و این جور چیزا حل نمیشه باید دنبال یه راهکار اصولی دیگه ی بود مثل قضیه من که با هیچکدام از اینا حل نمیشه ببخشید اگه باز کردن چشم سوم بده چرا تو تمام سایتها و این انجمن آموزشش دادن؟؟ چشم سوم یه نعمتی که خدا به همه انسانها داده تا اگر مواقعی مشکلی براشون پیش اومد از این طریق و از این دیدگاه کاملا باز حلش کنن! خب منم میخوام از این نعمت خدادادی که بهم داده شده نهایت استفاده رو ببرم و ازش استفاده کاملا مثبت داشته باشم انوقت شما جلوی پای من سنگ میندازید؟ ببینید من اگه چشم سومم باز بشه و اجنه رو ببینم مطمئنا همینجوری باهاشون مواجه نمیشم مسلما دعای دفع جن یا آیت الکرسی به گردن میندازم که اجنه های کافر ازم دور میشن و جنهای مسلمان هم بی آزار هستن و کاری به کارم ندارن اصلا شاید در بعضی مواقع کمکمم کنن! خب پس دیگه من هیچ مشکلی نمیبینم که الکی بترسم حالا شاید اولش که جنا رو میبینم ازشون بترسم ولی خب این دعای که به گردن میندازم منو حفظ میکنه و کم کم به این وضع عادت میکنم غیر از اینه که آدم به همه چیز زود عادت میکنه و خودشو با شرایط وفق میده؟؟ببینید شما جای من نیستید و نمیتونید منو درک کنید خواهش میکنم دیگه نصیحت نکنید گوش من از این حرفا پره من دیگه تصمیممو گرفتم و با توکل به خدا هم چشم سومم رو باز میکنم و هم مشکلاتمو حل میکنم و هم به خلق خدا کمک میکنم و هم به آرزوهای قشنگم میرسم …!

از حرف بنده ناراحت نشین چون راهی که میخواین رو خیلی وقت پیش رفتم. البته بهتون حق میدم که اینجور درمورد چشم سوم خیلی سطحی فکر کنین. و مشکلاتتون با نماز حل نشد چون در اون شک دارین که دنبال تکیه گاه و قدرت های دیگه ای غیر خدا هستین. باید خودتونو به خدا بسپارین نیت و قلبتونو صاف کنید مطمئنا اگر اینطوری باشید و صبر پیشه کنید نتیجه شو میبینید. در آخر اینو بگم که اکثر آدمها دنبال منافع خودشونند و همیشه کم هستن آدمهایی که بهتون راه اشتباه رو بگن و چه بسا زیادن افرادی که هیچ تجربه ای ندارن وبهتون راهی رو پیشنهاد میدن مثل تقریبا تمام سایت ها که فقط میان کپی پیست میکنن بدون اینکه نویسنده تجربه ای داشته باشه و بدون اینکه مسئولیت عواقب اونرو بپذیرن. اگه میگین این همه سایت پس الان کجایند اون همه آدمهایی که میگفتن میخوایم چشمشون باز بشه؟ اصلا تحقیق کردید؟ پیگیر حالشون شدید؟ .بنده از وجدان و حس مسئولیتم واقعیت رو گذاشتم جلوتون و اتفاقاً مهمترین دلیل بودنم در این سایت یاددآوری خطرات چشم سومه. و دیگه هیچ حرفی برای شما ندارم چون در نهایت انتخاب با خودتان هست. خدا بخیر کنه… خدا پشت و پناهتون…