Re: پیک آلفا چیست؟

orkideh
مشارکت کننده

گردش دنیا بر اساس یه سری از قوانین و ضوابط ثابته که هیچ چیز نمی تونه خللی در روند این چرخه ایجاد کنه. همه ماها معمولی هستیم با خصوصیات مشترک همه آدمها.
حالا اگه یه آدم کاملاً معمولی بخواد خاص باشه و در رتبه و جایگاهی فراتر از یه آدم عادی قرار بگیره باید درونش خالص بشه زلال باشه لازمه یه چیزایی رو توی زندگیش از دست بده از مادیات و تعلقات دنیوی باید گذشت تا به معنویت رسید اینم یه قانونه برای بدست اوردن هر خصوصیتی!حالا اینکه چطور میشه هر خصوصیتی رو برای بدست اوردن اون چیز تقویت کرد اهالی اهل فن در این زمینه ها و اساتید بهتر میتونند راهنمایی تون کنند
عالم مابین خواب و بیداری یا همون عالم خلسه حالتیه که حضور و یا هر چیز نادیدنی رو میشه حس کرد و یا حتی لمس کرد شاید همه اینا توی چن ثانیه یا کسری از ثانیه اتفاق بیوفته اینکه کسی توانایی اینو داشته باشه یه سری تصاویر و اتفاقاتی ببینه که بعدها در آینده اتفاق بیوفته در حالتی که هم خوابه و هم بیدار بیشتر توی ذهنش خودشون رو نشون میدن یعنی فرد بیداره ولی هنوز هوشیار نیست ولی میبینه و احساس میکنه و وقتی کاملاً هوشیار شد و بیدار بیاد میاره که چی دیده و چی احساس کرده ولی بیشتر با خبر شدن از حوادث و اتفاقاتی که در آینده به وقوع میپیونده بیشتر توی خوابهاست که پیغامهایی با تصاویر برای فرد ارسال میشه آدمهای عادی هم یه سری خوابهایی میبینن که در آینده نزدیک و یا دور اتفاق افتاده البته شاید همیشه نبینن
حداقل تجربه من اینگونه اس منم یه آدم کاملاً معمولی هستم که خصوصیتی رو تقویت نکردم و هیچ علاقه ای هم به این امورات ندارم ولی بخاطر همزیستی بالاجبار با یه موجود گاهی جلو جلو در خوابهام از حوادث و اتفاقات مربوط به اطرافیانم منو آگاه میکنه ولی باور کنید دونستن یا دیدن اتفاقات آینده هیچ فضیلت و مزیتی نداره اصلاً جالب انگیزناک نیست بلکه خیلی هم آزار دهنده اس!
وقتی انسان درونش رو با نور الهی روشن کنه و پنجره قلبش رو به روی ذات لایتناهی باز کنه و اعتقاد راسخ داشته باشه به اینکه در هر لحظه و هر جا "او" هست که کمک و یاری رسان منه راه زندگیش هموارتر میشه با آرامش خودش رو به دست زمان میسپاره و با اعتماد به خداوند با اتفاقات و حوادث آینده روبرو میشه.
البته کامنت من ارتباطی با موضوع تاپیک زیاد نداره بیشتر در جواب پرسش شما بود. در کل نگرش درست به زندگی و مسائل اون و آرامش قبل از خواب و خوش بینی و نیک اندیشی بر اتفاقات آینده هم میتونه تاثیر گذار باشه