Re: اذیت و آزار با اجنه (زندگی واقعی من)

مجید
کاربر

تا آنجا که من می دانم، جن ظاهر مادی ندارد، اما می تواند ظهور پیدا کند حالا به شکل های متفاوت حتی شاید به شکل آدمیزاد!! ورای این عالم مادی هستند. جن ، فرشته و … شکل ندارند. حتی اگر در قران آمده که ملائکه دو سه و … بال دارند، تمثیل و مجاز است نه واقعیت بنظر من.

من خودم تا سال ها فکر می کردم که این ها انسان هستند، از این بابت هم رنج زیادی کشیدم. ولی منطقی ترین توضیح این است که جن است. منظورتون چیست؟ یا جن است یا انس؟ خارج از این دو که نیست. بهرحال اگر انسان باشد تله پاتی مثل قبلا که فکر میکردم هم اینکار و این انتقال مسلما بوسیله اجنه صورت می گیرد.
90% موارد آن اذیت بود در طی این 5 – 6 سال. تزریق فکر یا وسوسه صورت می دادند. مثلا ماشین سواری می گفت بزن به آن بزن به این. یک کلمه بی ربط می گفت که من را سرکار بگذارد. بعضی وقتها یک کلمه سرنخ می دهند اجازه می دهند بقیه اش را مغز برود. ما در مغز یک RAM داریم و یک ROM. برایشان تکرار RAM بسیار راحت است. مثلا من یک کلمه زشت که می دیدم یا فکر می کردم 10-20 بار آن را تکرار می کرد تا مرا اذیت کند. تکرار خاطره برایشان راحت است. از ROM هم می توانند استفاده کنند. شما چه فکرهایی می کنید چقدر مختلف است هر روز بسته به اتفاقات روزمره، این ها هم همینطور در لابلای افکار من دنبال بهانه ای می گشتند برای اذیت. برای اینکه شما در جهتی که دوست دارند هدایت کنند، چیزهایی به یاد شما می آید تذکار می شود که دوست دارند. مغز چطور برای تصمیم گیری افکار را پشت سر هم می سازد، می رود بالا. بعضی وقت ها این ها خودشون همه این کار را انجام می دهند که بسیار آزاردهنده هم هست.
مثلا الان که بعضی ذکرها می گویم تا بروند. می روم آیت الکرسی بخوانم می گوید من رفتم. یا هی می گوید بروم؟ بروم؟

یک روز دو سه روز پیش سعی کردم احضار کنم، البته نه با تشریفات کلا بدون تشریفات. فقط با فکر کردن بهشون تقریبا خیلی ساده و ابتدایی. صداهای زیاد و مرتبط از کولر می آمد. چندین بار هم صدای مثل دویدن از مهمانخانه آمد. ولی احضار بصورت دیدن یا شنیدن کلام نیامد. هر چند بصورت تزریق فکر زیاد حرف زد.
الان یکی دو روز است جلسه پرسش و پاسخ باهاش صبح ها داشتم. درباره عالم اجنه و اینها سوال کردم و … جواب می دهد. اینکه زن و مرد دارند؟ چطوری زن و مرد دارند تفاوت فیزیکی که نباید داشته باشند؟ تولید مثل دارند یا نه؟ چرا سراغ من آمده اند؟ غذا می خورند یا نه؟ ملائک را می بینند یا نه؟ ولی حرف راست ازشون خیلی کم در می آید. مدام حرف ها را عوض می کنند. یک کلام قابل اعتماد نیستند. مصرف کننده انرژی انسان هستند. صبح ها قوی است الان، صحبت می کند بعد دچار ضعف انرژی می شوم. شما فرض کنید به من می گویند غذا نمی خوریم اما بعضی چیزها روی ما تاثیر می گذارد. آیا می توانم این را مطمئن باشم؟ اصلا راهی برای مطمئن شدن در این باره دارم؟

شما بگو تسخیر کردن آن چه فایده ای دارد برای من؟ از آینده خبر ندارند بنظر من، قابل اعتماد هم نیستند. بعد هم بنظر من دوران برده داری و تسخیر و .. اینها گذشته است. شما جن تسخیر کنی مطمئن باش خودت هم آسیب می بینی و بهت آسیب می زنند. شاید بتونی تسخیر کنی که بروند یک نفر دیگه را اذیت کنند که درست نیست و …
در قران آمده مس بوسیله اجنه یکی از عوامل دیوانه شدن هست. واقعا هم هست. نصیحت تکراری من هم این است که دنبال تسخیر علی الخصوص و احضار و … نباشید.