Re: مباحثى پيرامون دعانويسى

ناشناس
غیرفعال

دوستان عزیز و گرامی اعتراف میکنم کمی زیاده روی کردم و نباید در مورد خانم ها اینجور صحبت میکردم شاید به خاطر اینکه چند زن رو مسئول نابودی و بدبختی خودم میدیدم مشکلات و ناراحتی هایی که فقط کمی از اون رو برای شما نوشتم ولی دلیل نمیشد همه زن ها و خانم ها رو از این زاویه ببینم و این نسبت رو به همه بدم فکر میکنم شایسته است که از همه دوستان عذر خواهی کنم و حلالیت بطلبم من خودم شخصا غیر از این فرم در جاهای دیگه حتی با وبلاگ شخصی و یا با تلفن و ایمیل بدون اینکه کسی رو بشناسم سعی کردم اگر تجربه و کمکی از دستم بر میاد راهنمایی و کمک کنم افرادی که مثل خودم گرفتار شده بودند رو هر چه قدر که میتونم کمک کنم بدون هیچ چشم داشت مالی و یا حتی بدون اینکه کسی رو حضوری ببینم و یا چیزی درخواست کنم که بیشتر این افراد رو هم خانم ها بودند که گرفتار شده بودند درک میکنم که اگر مردی دچار این مشکلات بشه سختی اون کمتر از خانم هاست من خودم اگر سالها به شهرهای مختلف سفر کردم و با افراد زیادی برای یافتن پاسخ و کمک برخورد کردم و دنبال جواب بودم ولی یک خانم نمیتونه آواره شهرها بشه و با هر کس و ناکسی دم خور بشه و هزاران خطر و مشکل براش داره جدای از اینکه اگر مردی به خاطر این مشکلات نتونه ازدواج کنه و یا چیز دیگه ای برای دختر ها و خانم ها تحمل این مشکلات خیلی سختر خواهد بود و باید هزاران حرف و حدیث رو به جان بخره و هزاران تهمت از کسانی که هیچ درکی از مشکلات اون خانم ندارند ولی دوستان عزیز شما هم خیلی زیاده روی کردید مخصوصا شما Easter عزیز ایکاش کمی صبر میکردید و بعد به من تهمت میزدید اگر دیدید کامنت رو پاک کردم به خاطر این بود که متوجه اشتباهم شدم ولی شما صبر نکردید و اشتباه من رو با اشتباه بدتری جواب دادید ایکاش کمی با آرامش به جای تهمت زدن با گفتار نرم تری من رو متوجه اشتباهم میکردید همونطور که نوشتید شاید ناراحتی شدید من از چند زنی بود که باعث و بانی بدبختی و از بین رفتن زندگی و ابرو و جوانی من بودند و نباید همه رو با یک چشم میدیدم که البته کمی بعد متوجه شدم شاید از روی عصبانیت بود وای کاش شما و بقیه دوستان هم کمی منصف تر قضاوت میکردید م با الفاظ زشت و ناشایست من رو مخاطب قرار نمیدادید دوست عزیز اگر در تمام کامنت های بالا نگاه کنید فقط خواستم شما رو از دعانویس هایی که با چول زیاد هیچ کاری نمیکنند دور کنم شاید این تجربه خودم بود که با پرداخت ملیونها تومن پول هیچ چیزی نصیبم نشد ولی با چند راهکار ساده حداقل زندگی وحشتناک سابق رو ندارم راهکارهایی که هیچ هزینه و بار اضافی نداره و شاید بسیار ساده باشند ولی بسیار تاثیر گذار و عملی که ممکن زندگی و آبرو و عفت فرد و یا خانواده ای رو نجات بده به هر حال دوستان اشتباه خودم رو میپذیرم ولی شما هم خیلی زود قضاوت کردید و تهمت زدید ایکاش کمی صبر میکردید و من رو با گفتاری آرامتر و نرمتر متوجه اشتباه خودم میکردید به هر حال از همه شما دوستان حلالیت میطلبم