ملکه عینه دختر الاحمر

masoudk
کاربر

سلام، من خیلی اتفاقی توی اینترنت موضوع احضار ملکه عینه رو دیدم. واسم جالب اومد و سعی کردم بیشتر دربارش بدونم. ولی مطلبهای خیلی کمی دربارش بود و معمولا همه ی سایتها یه مطلب خیلی کوتاه تکراری در این باره کپی پیست کرده بودن. نکته ی جالب اینجاست که من تو سایتهای عربی هم دقیقا همون چندتا جمله که تو سایتهای ایرانی و کتاب امیرکبیر بود پیدا کردم. خیلی دلم میخواد دربارش چیزای بیشتری بدونم ولی واقعا مطلب کم دربارش هست. چیزایی که میدونم و مینویسم اگه چیزی به جز این میدونید لطفا بگید.

مراحل احضار و که ول کنید همه جا هست: فلان ساعت شب تو اتاقی که فلان قدر نور تاریک هست کف دستتون فلان چیز و بنویسد و….

خب بعدش که بیدار میشی و ملکه عینه رو میبینی چی میشه؟ چه شکلیه؟ اصلا کی هست؟ اگه دو نفر همزمان احضارش کنن میتونه هر دوتا جا باشه؟ باید باهاش همبستر بشی؟ چرا میگن خطرناکه؟ اگه بیاد اصلا آدم حسابش نکنی چی میشه؟ بعدش که احضارت تموم شد چی میشه؟ چه سودی واسه کسی که احضارش کرده داره؟ یعنی هرکسی یه دستور العمل تکراری رو انجام بده این میاد بعد یه سری اتفاقای تکراری میوفته؟ فهم و شعور نداره که مثلا به خواسته ی خودش تغییری توی اتفاقات ایجاد کنه؟