Re: لایت ورک(انرژی درمانی)

saeed
مشارکت کننده

خب بریم سر بحث اصلی:
دوستانی که درخواست درمان دارند باید ابتدا در این تاپیک ذکر کنند و چنانچه بنده پست ایشان را تشکر زدم به این معنی است که درمانشون را قبول کردم.
اول از همه خدمتتون عرض کنم چنانچه هدفتون از درمان شخصی نیست توی همین تاپیک بیان کنید وگرنه توی پیام خصوصی ذکر میکنید.
دوستان بنده برای ارتباط با عزیزانی که در خواست درمان دارند به 2چیز نیاز دارم:1-نام و نام خانوادگی2-شهر محل سکونت
اطلاعات بالا را به همراه هدف از درمان بعد از اینکه پست شمارو تشکر زدم برای من میفرستید و بنده در پیام خصوصی برای شما تاریخ درمان را میفرستم.

دوستان عزیز بنده در قبال درمان از شما هزینه ای نمیخوام!!!
اما یک درخواست دارم و اونم اینکه لطفا تجربیاتتون در هنگام درمان و پس از درمان در همین تاپیک ارسال کنید تا دوستان هم استفاده کنند.(اینو میتونید هزینه من برای درمان تلقی کنیدhttp://www.rahpouyan.ir/images/smilies/new_smilies/7.gif)
………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………….
هنگام درمان باید چیکار کنیم؟!
خیلی ساده است در زمانی که مقرر شده برای درمان روی یک صندلی یا مبل مینشینید یا دراز میکشید و در هر دوحالت ستون فقرات باید کاملا صاف باشه!!!
یعنی هنگام دراز کشیدن یا متکا نمیزارید زیر سرتون یا یک متکا خیلی کوچک.
و پس از اون به هر روشی که بلدید ریلکسیشن انجام میدید.ببنید دوستان عزیز هرچه شما در ریلکسیشن عمیق تری فرورفته باشید و ایمان بیشتری داشته باشید درمان بهتری صورت میگیره چون هر دیدگاه یا نگرش منفی سدی در کالبد و هاله شما ایجاد میکنه که اثر درمان را کم میکنه.