Re: سوال

hossein
کاربر

سلام shanal0
قبلا مختصری در این باره صحبت کردم . دلیلی نداره همزاد جنی شبیه ما باشه و یا هم جنس ما باشه . بلکه بخاطر شرایط تولد فلکی همزاد ما میشه . ازدواج با موجودی که ماهیتش با ما متفاوته ممکن نیست . البته تحت شرایطی که خود جن بخواد این کار انجام میشه و بندرت این اتفاق میافته که نه اینجا جاشه و نه مجالی برای گفتن .
در خصوص عاشق شدن جن به انسان هم بگم که بله ممکنه و این مسئله خیلی نادر نیست . جن ها هم موجوداتی هستند که مثل ما دارای اختیار هستند و البته در حالت عادی بسیار از ما قدرتمند تر .
در ضمن وقتی انسانی عاشق حیوان دست اموز خانگی و یا اهلی میشه بخاطر جنسیتشه ؟؟؟ تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .
در پایان باز هم بعرض اقای سمدهی میرسونم که اطلاعات غلط ندن . در این سایت هدف روشنگری و رشد اگاهیه . جن توهم نیست . اگه فک میکنی توهمه یه سری به قران بزن البته اگه بخوای آگاه شی . من تا حدودی قبول دارم که هر گردی گردو نیست ولی دلیل نمیشه که از ریشه منکر همه چی بشیم . من ادمهای افسرده زیادی رو دیدم که نه صدایی میشنون و نه حتی جن رو قبول دارن . افسردگی یه چیز دیگست و اذیت شدن واقعی توسط جن یه مورد دیگه . که البته تشخیص این موارد با اهلشه .
در پناه حق

سلام دوست عزیز درسته حرف من ناقص بود چون در اکثر جملاتم از اکثرا استفاده کردم متوجه نبودم که اینجا استفاده نکردم
جن توهم نیست وجود دارد ولی بالای 90 درصد بیماران امروزی که علامت های شبیه به جن زدگان رو دارن بیشتر دچار بیماریهای روحی و روانی منجمله افسردگی هستن که باید درمان بشه
یا علی