Re: پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان

orkideh
مشارکت کننده

حدس میزدم… فال قهوه فال شمع و ورق ظاهراً فرمالیته هستن اصل کاری همون جنه حالا این جن چجوری ارتباط برقرار میکنه ؟ از طریق ذهنه فالگیر؟
اونایی که زمان حال و گذشته رو خیلی درست و دقیق میگن معلومه از کی کمک میگیرین آخه نوع حرف زدن بعضی هاشون جوریه که انگار یکی داره بهش میگه و اونم به طرف یا مشتری! فکر کنم فالگیرا ذهن آدم رو میخونن یام اینکه با تمرین و آموزشهایی این مهارت رو بدست میارن شایدم حس ششم قوی باشه ولی اینو هم میدونم ک انرژی زیادی از شخص میگیره ولی اگه قضیه دادن اطلاعات از جن باشه متاسفانه سنگینی زیادی توی زندگی فالگیر و اون شخصی که داره فالش گرفته میشه وارد میشه..
قهوه از تاروت دقیق تره ولی تاروت خیلی سنگینی داره میگن باید حتماً بعدش صدقه رد کرد. معمولاً توی قهوه هم وعده می افته مثلاً عدد هفت از هفت روز هفت هفته تا هفت ماه وعده میده راجع به انجام نیت… البته همون جور که شما فرمودید بعضیاشون درست جواب نمیدن تجربه ای که خودم داشتم با یه فالگیر بعضی نیت ها و حوادث رو درست میدید حتی میگفت فلان برج اون موضوع شروع میشه و از طرف چه شخصی مخالفت میشه و درست میگفت ولی بعضی از وعده هاش غلط بود
یه عده میگن وقتی طرف داره فال میگیره افکار شخص می افته توی فنجون به خاطر همین براحتی فالگیر خیلی چیزای زندگی شخص رو می بینه و میگه.. بعضی فالگیرا هم از بس زیاد فال میگیرن براشون موکل میاد حتی یه دوستی که خودش فال میگرفت اینو میگفت که بدنم گاهی وقتا تاول میزنه شاید منظورش کهیر بود بعد از چن ساعت خوب میشه یا کبود میشه کلا این موجودات سراغ اشخاصی که زیاد فال میگیرن میرن. کلاً پیشگویی هم از زمانهای گذشته در دربار پادشاهان هم بوده
بعضی از فالگیرا این حرفه شون رودوس دارند مثلاً من همون دو دفه ای که با یه خانم فال گرفتم گفت با همسرم دعوا دارم که نباید فال بگیرم بخاطر سنگینی که برای زندگی مون داره ولی من دوس دارم کارم رو . بعضی ها هم بعد از یه مدت میذارن کنار دیگه اگه کسی واسه فال سراغشون بره میگن توبه کردیم نمیگیرم دیگه. تقدیر دست خداوند یکتاست ولی بعضی از مسائل هم مربوط به تصمیم گیری ها و انتخابات درست و غلط هر فرده
شاید بشه بخشی از اتفاقات سرنوشت رو با دعا و صدقه تغییر داد فال جنبه سرگرمی داره و بی اذن خدا برگ از درخت نمی افته

استاد خیلی ممنون از توضیح خوب و کاملتون.