Re: پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان

reza
کاربر

سلام دوستان عزیز
و سپاس از چناب Insight عزیز که همیشه به دوستان لطف و محبت دارند ، چناب استاد تاوروخدا کمکم کنید واقعا گرفتارم

1. نمیدونم برای من وخانواده ام طلسم یا فگورات یا جنی گذاشته اند که چند سالی است اوضاع در خانه ما بشدت غیر طبیعی است ، همیشه بحث همیشه دعوا همه ما عصبی شده ایم و نسبت به همدیگر پرخاشگر و تندخو ، به حدی که خودمان هم میدانیم این موارد طبیعی نیست ، محبتمان نسبت به همدیگه داره کم رنگ تر میشه متاسفانه و حرفهای هم به دلمان نمیشیند ، خانواده 5 نفری هسیم ، به جز پدرم همه نماز میخونیم حتی سر موقع خودم حتی شبها سه رکعت اصلی نماز شب هم میخوانم ( شفع و وتر) اعتقادات اسلامی خوبی داریم ، در تمام مراسمات اهل بیت شرکت میکنیم چه عذاداری و چه جشن ، نسبت به اهل بیت محبت و عشق خاصی داریم ، منظورم اینه یعنی اینگونه نیست که غافل و بی دین باشیم . اما خیلی عصبی شده ایم هممون به جز مادرم ، و همه فشارها هم بر روی ایشان وارد میشه همه نسبت به ایشان پرخاشگر شدیم متاسفانه ، بخدا دست خودمون نیست ، نمیدونم چرا اینگوه شدیم ، میشه بررسی بفرمایید ببینید درد ما چیست ؟ میدانم که به مسایل غریبه مرتبط میشود .

2. چند روزی است که نسبت به ذکری جهت استخضار جواش مداومت میکردم بعد از هر نماز 21 مرتبه و 4 روز تا الان ، که امروز پشیمان شدم ، راستش میترسم اجنه وارد دنیام بشن و اوضاع رو از اینی که هست بدتر کنند ، راهنمایی بفرمایید برای بستن راهشون و این دری که باز کردم باید چیکار کنم ، و اگر واقعا میدونین این " جوش " واقعا خطر و دردسری ندازد بگید تا ادامه بدم ، اما نظر شخصی خودم به اتمام این موضوع است .

3. با توجه به نزدیکی شروع ماه مبارک میشه ذکر خاصی رو به جهت باز شدن چشم و دیدن زیبایی ها معرفی کنین ، طبیعی است در این ماه درهای رحمت باز تر است و رسیدن اسان تر
استاد میدانم بحث طولانی شد ، اما بخدا گرفتارم ممنون میشم کمکم کنین و از این اوضاع خارج بشم .
با تشکر و درو.د بر شما