Re: چشم بسته، بسته بمان (خطرات چشم سوم)

js0ner
کاربر

باسلام

آره دیوانگی که چه عرض کنم یعنی فرد وارد دنیای دیگر می شود توهمات فقط جنبه ظاهری نداره و دارای باطن و جسم است، البته من شنیدم که چشم راهی برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاست پس فرد وارد دنیای ناخودآگاه خود میشود دنیای که قراتر از توهم است و دارای مثل همین دنیا دارای بعد مادی است ولی افراد و اتفاقات فرق کردند یعنی میشه گفت بنوعی دنیای موازی است.
ببینید خدا راههای مختلفی برای رسیدن به خودش رو برای ما فراهم کردم، هدف از چشم سوم هیچی نیست الا رسیدن به خداست و فقط کسانی میتونند قدرت، اتفاقات، مشکلات، توهمات و… آنرا تحمل کنند که واقعا به خدا ایمان داشته باشند مثل فردی نباشند که تا مشکلی پیدا کردند سریع نمازشون رو ترک کنن و…. با چشم سوم فرد در دنیا و عالمی که زندگی میکنه دارای قدرت های زیادی هست هرچند که در دنیای حاضر دیوانه باشد اما در آنجا واقعا دارد زندگی می کند و دارای قدرت است مثل افراد دیوانه، اما اکثر افراد چشم سومی در همان عالم از قدرت و موقعیتی که دارند سوء استفاده می کنند و وارد شبکه های منفی می شوند، از قدرتشان برای کنترل ذهن دیگران و ضرر رساندن به دیگران و…. اما همانطور که گفتم چشم سوم فقط برای رسیدن به خداست یعنی یجور آزمایشه یعنی یک دنیا با لحظه لحظه آزمایش و رسیدن به خدا فقط یک راه دارد و آن راه هم دارای مشکلات و سختی هست. اینکه میگن خدا هرکی رو بیشتر دوست داره بیشتر بهش سختی میده اینه، این سختی ها در دنیای چشم سوم نمود پیدا میکنه.

پس اگه واقعا میخواهید اینطوری به خدا برسید باید خودتونو از همه جا از همه جا همه جا و کس رها کنید…. وسلام