Re: فعال‌سازی چشم سوم

fatemeh zamani
کاربر

استاد عزیزم قربونتون برم الهی

من خودمو گناهکار میدونم اما گناهانم فقط بخاطر خنگیمه بخاطر اینکه نمی فهمم قدرت درکم سالهاست از بین رفته قدرت تشخیص ندارم شعور رفتاری ندارم هویت شخصیتی ندارم همه همه جوره ازم سواستفاده میکنن و آزارم میدن اما من با این حال دوست ندارم آزارشون بدم یا حتی ازشون بدم بیاد دوست دارم همه را دوست داشته باشم اما من دست خودم نیست ذهنم تصویرسازیه منفی میکنه خودم غیبت میکنم تا حالا دروغ نمیگفتم اما گاها یه جورایی میگم از خودم بدم میاد همش سو استفاده خصوصا جنسی خودمو یه جنده خرابه بدردنخور میدونم درحالیکه من با خنگیم در اون مکانها بودم نه اینکه دلم بخاد یا تمایلی به شهوترانی و هوسبازی داشته باشم و بارها در این 31 سال بهم حمله شده با اینکه سالهاست بدنبال خدایی می گردم که دلم بدونه اون آروم نیست خودم نمیتونم کاری بکنم چون اعمال رفتار حرفهام بی ربط و چرنده واسه همه و من آدم بدردنخوری هستم

اما من بدون اینکه بفهمم و درک کنم که خدا با منه آروم نمیشم از اون موجوداتی هم که گفتید نمی ترسم به اندازه کافی انواع و اقسامشو دیدم حتی بارها بهم گفتن اونها درحال تجاوز به تو و خونوادتن اما برام مهم نیست من فقط به یافتن مسیر رشد معنوی، حقیقت، معرفت، بصیرت، کمال فکر میکنم و بس حوصله حاشیه ندارم من نمیتونم معمولی باشم چون یه عالمه تجربیات غیرمعمول سوالهای فراوان دارم تا جواب نگیرم تا نبینم اینها معنیش چی بود تا نفهمم اون خدا برای چی منو خلق کرد که اینهمه ازم سواستفاده بشه؟ تا نفهمم اون آدما چرا اینهمه آزارم دادن
هر چند هنوز زنده سالمم اما مهم اونهمه شکنجه است
و گناهانی که من انتخاب نکردم
تاریکی که به اسم یافتن خدا رفتم دنبالشون من فقط برای رسیدن به مسیر درست زنده ام و حتی نفس میکشم وگرنه بارها خودمو کشته بودم
این دنیای فانی به چه کار من میاد وقتی آثاری از اون دنیا دیده و چشیده ام حتی اگر به قول شما حقیقت بینها و بصیرت دارها توهم باشه این توهمات دلیلی داشته که دیده شده پس من نمیتونم بیخیالشون شم و مثه آدمای عادی زندگی عادی داشته باشم وقتی اونارو دارم ؟؟؟؟؟؟

شما که بصیرت دارید ! شما که در راهید ! دست ما را هم بگیرید ! هر چند به اندازه شما با ظرفیت و بصیر نباشیم می رسیم

من رسالت وجودیم هرچی باشه فقط راه و روش رشدمو میخام من خود دیوانه ضعیفی که الان هستم دوست ندارم چون قبلا قوی بودم و دانا حالا نه خیلی اما ادم که رشد کنه عاقلم میشه چون معنویت همه چیزه نه این دنیای فانی عالم معنایی که در دل این دنیا جای داره واقعیه نه شکل ظاهر این انسانهای مارصفت و درخت و … شما شکل باطن آنها را دیده اید و میدانید که در دل این دنیا دنیاهای دیگری نهانی وجود دارد موجودات جهانهای مختلف کاری به کارم ندارند این انسانها مارصفت هستند که بدلیل سادگی رودربایستی نبود عقل و بصیرت گولم میزنند و به طرق مختلف آزارم میدهند.

دست ما را هم بگیرید اگر خودتان راه دانید
زیرا هرآنکس که به من گفت در راه است نبود و گفت دستت را گرفتم اما بعده سالی فهمیدم او دست من را نگرفته که ببرد من دست او راگرفتم و بزور چسبیده و تازه نزول کرده ام از آنچه که بودم مارهای در گوشم و … مار و عقربی که روی سر ما میریختند نشان از گناهانمان است دیگر منتهی گناهانی که نادانسته و با نفهمی دچارش شدم جهنم هم جای خنگها و بی خردانی مثله منه