Re: جلب محبت از طریق خدام اسماء الله

zahra ghajar
کاربر

سلام ، من به تازگی عضو این سایت شدم و مطالب اون بسیار جالب و مفید هست و امیدوارم خداوند بابت این وقتی که می ذارین برای مردم بهتون اجر بده.
در خصوص مطلب فوق یه سوال داشتم که خواستم ازتون بپرسم. من مدتی هست که با یه شخصی خصومت بسیار زیادی بینمون شکل گرفته و بین ما نفرت بسیار زیادی هست ( از 2 طرف البته بیشتر از جانب من چون ایشون به من خیلی بدی کرده ) با این تفاسیر به علت اینکه به خاطر شرایط هرروز ایشون رو می بینم و این نفرت روی دلم سنگینی می کنه به طوری که آرامش زندگی من رو ازم گرفته و تمام مدت دارم به این فکر می کنم که یه روز برسه که خدا تقاص منو از این فرد بگیره . من ذاتا آدمی هستم که هیچ وقت برای کسی بدی نخواستم و الان برام خیلی سخته که با این نفرت زندگی کنم. از طرفی هر چقدر که می خوام به کارایی که در حقم کرده فکر نکنم و یه جورایی ازش بگذرم بازم نمی تونم. به حدی دلم ازش شکسته که نمی تونم بهش فکر نکنم .می خواستم ببینم که با این دعا آیا میشه این نفرت و کینه از بین بره ؟ من اصلا نمی خوام ما در نهایت هم دیگه رو دوست داشته باشیم یا عاشق هم بشیم . اما از اونجایی که قبل از اینکه ایشون در حق من بدی کنه احترام بسیار خوبی بین ما حکمفرما بود و حداقل این بود که برای هم احترام قائل بودیم . ولی الان هر لحظه در پی این هستیم که به هم بی احترامی کنیم و به قول معروف کینه عمری بین ما شکل گرفته . من واقعا دارم اذیت میشم . خواهش می کنم اگه امکان داره که با این دعا نفرت بین دو نفر از بین بره بهم بگین . من سنگینی این نفرت رو روی زندگیم حس می کنم.
اگه میشه منو راهنمایی کنین.