Re: بخشیدن با قلب نه با تصمیم

fatemeh zamani
کاربر

میام ی زنمتا
پس این زنده و مرده کردن چه معنی میده تازه چقدره گیرید بابا شما تو لغت و کلمه موندید میخاید عرفان آموزش بدید واقعا که؟؟

خوبه سعی در اثبات دارید و میخاید حقیقتو روشن کنید اما حقیقت جهانو فقط یه نفر میدونه و بس اونم خداست
منظور اینه که عزیز جان آنچه که شما بهش رسید چه درست و چه غلط و آنچه که شما از آِات استنباط کردی و تفاسیرش میگن چه درست چه غلط

بدرد خودت می خوره چون شما اونطوری درکش کردی اما اینکه تناسخ واقعا وجود داره بیا یه بار با هم بمیریم و یادمون باشه این موضوع رو تحقیق کنیم بعدا بهت می گم راسته یا دروغه

بنظر من وقتی خدا همه چی رو تو دل اون یکی گذاشته و از دل اون یه چیزی هدیگه در آورده همه چی امکان پذیره منم در حد عقل ناقصم می فهمم و شعور دارم اما هیچ وقت هیچ وقت از تو کتابا یا تفاسیر همین قرآن به حقیقت پی نمیبرم چون به من ثابت شده که این آیات ماورایی هستن و با توجه به بعد زمانی مکانی تاثیرات متفاوتی دارند خود قرآن دنیایی عظیم و دست نیافتنی است که فقط برای عاقلان قابلیت درک عمیق دارد اما برای انسانهای معمولی در حد ظاهره خلاصه اگر عاقلید خوشبحالتان اما در محضر خدا حواستون باشه چی میگید و چطور بندگان جاهل را به نفهمی متهم می کنید.ماهیت هرکس چیزی است کمک به آگاهی خوبه اما کافر خوندن نه خدا بندگانش را دوست دارد

بهرحال دوست نازنین مرسی که آیاتی که من دنبالش بودم برام پیدا کردید

بطن قرآن و هر کی بفهمه کفن پاره میکنه بطن حتی یه سوره بفهمه یعنی بتونه ببینه درکش کنه با ذره ذره وجودش

قروبنتون برم الهی شاد شاد شاد باشید