Re: بـــــــــــــرون فــــــــکـــــــــنــــــــــی

با سلام
پست easter رو خوندم
من اصولا به صورت علمی این مسائل رو پیگیری نمیکنم و چون تجربه خارج شدن روح از بدن رو ناخواسته داشتم…فکر میکنم چندتا مساله هست که باید بگم

اول اینکه شما بدون استاد این کار نمیتونی روح رو از بدنت خارج کنی…یهو میزنی خودتو میکشی…حالا بیا و درستش کن

دوم اینکه خارج شدن روح از بدن =مرگ درسته؟حالا شما میخوای این معادله طبیعی رو بر هم بزنی…ینی روح از بدنت خارج بشه و 2 تاقصد داری..یا میخوای روحت رو ببینی که این فکر میکنم گناه هست و یا اینکه به قصد تجربه و لذت بردن از این کار میخوای این کارو انجام بدی…که راحت بهتون میگم این مسائل شوخی بردار نیست…شما خواسته دارید پا توی حیطه ای میذارید که اگر خوب بود انسانها در این حیطه بودن..خوب خدا خودش این مسائل رو به همه ادمها میداد دیگه..پس یه خیری وجود داره که ما نمیدونیم و خدا آگاهه

سوم اینکه یه سوال ازتون میپرسم؟؟؟اگر خواستید جواب بدید و اگر هم نه به خودتون جواب بدید
من نمیدونم شما خانم هستید یا آقا و چند سالتونه؟؟اما فکر میکنم جوون باشید.اگر اون روز شما بر نمیگشتید و روح از بدنتون جدا میشد…چه اتفاقی می افتاد؟؟شما به راحتی هر چه تمامتر میمردی و در لحظه ی مرگ نه دردی میکشیدی نه چیزی..اما اون درد بزرگ و اتفاق بزرگ برای پدر و مادرتون بود که بچشون رو به راحتی هر چه تمامتر از دست میدادن…من وقتی روح از بدنم جدا شد و توی یه عالم دیگه بودم اما خودم رو میدیدم…گفتم من باید برگردم…اگر بر نگردم مامانم خیلی غصه میخوره…
این کارارو نکنید…به خودتون رحم کنید حداقل
حیفه که آدم خودش رو درگیراین مسائل کنه…به راحتی بهتون میگم…این همه نعمت خدا به ما داده..چرا از این دنیا لذت نبریم؟؟همه ی ما میمیریم و تجربه مرگ رو خواهیم داشت…پس از این زندگی و داده های خدا استفاده کنیم دوست عزیز
پر چونگی من رو ببخش….اما حس کردم که باید این حرفا رو بهتون بگم

سلام
دوست عزیز چ کسی گفته ک با برونفکنی روح از بدن جدا میشه و بر میگرده؟!
یا حتی دیدن روح گناهه، چ گناهی دارن این مسئله؟ تمام ما هر شب روحمون رو تو خواب میبینیم
اگر در خواب تسلط داشته باشین، یعنی برونفکنی در خواب انجام دادین و اینکار رو هم ب طور غیرآگاهانه و همیشه در خواب انجام میدیم همه ما
و هر شب با خوابیدن از جسممون جدا میشیم، و حالا تو برونفکنی روی این موضوعی آگاهی داریم
مگه مردن ب همین آسونیه تو برونفکنی!! راحتی هرچه تمام!! اگر اینطور بود همه ب جای کشف انواع خودکشی این راه رو امتحان میکردن یا خیلی از آدمها ب خاطر ترس مردن در برونفکنی های غیر ارادی نمیخوابیدن!!!

و برونفکنی هم ی علمه مانند بقیه علوم و اگر این کار اشتباه بود، و خطرناک خدا هیچ وقت این قدرت رو در اختیار ما قرار نمیداد.
دوست عزیزم در مورد برونفکنی کمی اطلاعاتتون رو بالا ببرین
یا علی