Re: باز کردن چشم سوم با تمرین آینه

raminjafari
کاربر

ایا برای این کار امادگی دارید؟
……………………………………………………….
صادقانه بگم تجربه تلخیه… قدرت همه چیز نیست… اینو بهتون ضمانت میدم
با حضور استاد این کارو کردم. یکی از قویترین استاد هایی که شاید اگه اسمشونو به زبان بیارم دوست عزیزمون ایشون را بشناسند.

1. برای باز کردن این چشم باید هفت چاکرا فعال بشه اماده اید؟؟؟

2. امضای خون!!! این امضا رو کردید؟ استاد باید بدونه امضای خون چیه!!!

3. برای خطر اماده شدید؟ هیچ میدونید خودتونو خوانودادتونو درگیر چه بازی خطرناک و مهلکی میکنید؟

4. ایا شما قدرت و نیروی ماورایی خودتونو ارتقا دادید که میخواید این تمرین و انجام بدید؟ هیچ میدونید حد اقل باید نیروتون در حد سفید باشه تکرار میکنم حد اقل سفید!!!( تا بتونید در صورت لزوم با یک موجود بجنگید)!!! و این که به نیروی سفید دل خوش نباشید چون ضعیفترین حد ممکن نیروه!!! از شما قویتر در جهان های موازی فراوان هستن!

5. هیچ میدونید هنگام ورود به عالم موازی باید قرارداد امضا کنید؟؟ میدونید سر انجام شکستن یکی از قوانین قرارداد چیه؟؟؟ (مرگ نیست)! ولی سخت تر از مرگه و ارزوتون مرگ میشه! حالا میبینیم

و این که بهتون اخطار میکنم بسته بودن چشم سوم خودش نعمت بزرگیه که خدا بهتون داده این که نمیبینید چه موجوداتی اطرافتون هستن که میخوان بهتون صدمه بزنن این که شب ها با یک شرت راحت تو منزل تا صب میخوابید خودش کلیه این که مجبور نیستید هر روز جنگ کنید مجبور نیستید هر شب به جایی حمله کنید خودش خیلی زیاده این یه اخطاره!!!(استاد متوجه منظورم هستن باید خودشون درگیر جنگ های زیادی شده باشن)!!!!
بله باز کردن چشم سوم درد سر های بزرگی داره که البته و صد البته الان درکش نمیکنید ولی وقتی باز شد میفهمید چه اشتباه بزرگی کردید! دیدن موجودات دیگه و جهان های موازی شاید ارزوی بزرگی باشه ولی بهتون قول میدم ارزوی بزرگتون لذت بخش نیست و مهلک و مهلکتر میشه چون اونجا قشنگترین مکان بزرگترین دشمنه!!! اینو بهتون قول میدم! نباید رحم داشته باشید! چیزی به نام دل یا رحم در عالم موازی وجود خارجی نداره ساده بگم قانون اونجا قانون جنگلیه … بله بخور تا خورده نشی! نباید بترسید و نباید تسلیم شید! ترس و تسلیم شدن براتون خیلی گرون تموم میشه! شاید به قیمت از دست دادن یکی از عزیزان یا …. براتون پیش میاد و میفهمید چی میگم
هیچ وقت در جهان های موازی نباید به یکی اعتماد کنید! اخطار میکنم به هیچ موجودی! چون همه موجودات در صدد صدمه زدن به شما و خوانواده هستن تکرار میکنم خوانواده!!
اونجا قتل شما هنگام درگیری ارزشی نداره روشن بگم!!! اونجا فقط وجدانی و نفسی عذابتون میدن
نمیگم به جهان های موازی نرید…. چشمتونو باز کنید… ولی اگاهانه باز کنید بدون حضور استاد این کارو نکنید چون استاد میتونه خیلی وقتا ناجی خودتونو و خوانوادتون بشه تنهایی نمیتونید سالم بمونید!
و حد المقدور به طرف علوم غریبه نرید!!!!!!!