Re: باز کردن چشم سوم با تمرین آینه

js0ner
کاربر

بعد از اینکه به مرحله آخر رسیدیم یعنی چشم سوممون باز میشه؟
برای تقویتش چیکار باید بکنیم؟

باسلام و کسب اجازه از اساتید بزرگوارم
دوست عزیز; چشم سومی که با تکنیک باز میشود با چشم عرفانی خدادادی خیلی فرق دارد و چشم سوم فقط یک مرحله ی خیلی سطحی است. شما با هر تمرینی در این زمینه در نهایت به چشم باز میرسید اما توصیه میکنم حداقل بدون زیر نظر استاد بهیچ وجه اینکارو انجام ندید خیلی خطرناکه! بهتره درمورد خطرات چشم سوم بیشتر تحقیق کنید چون معمولا برای یک آدم عادی خطرات و عوارض جسمی و روحی آن بیشتر از فواید اونه. البته استاد در این زمینه بیشتر میدونن ممنون میشم در این زمینه بیشتر مارو راهنمایی کنن.

مثلا این یک تجربه… amirkurd – انجمن پــارسـيـان parsianforum.com:

يك مطلبي هست كه ذهنم را خيلي درگير كرده وسعي كردم نگم ولي نميشه …
باز كردن چشم سوم چه خاصيتي داره اغلب دوستان اين اشتباه را ميكنند همينطور كه خودم اين
اشتباه را كردم به زحمت زياد قدرت ديد ماورايي پيدا ميكنيد …شبها بيداري سردرد هاي بد چشم درد
سوزش وووو..تازه بعدش موفق شدي چي ديدي يك مشت موجوداتي كه جز اينكه اسباب ناراحتي شمارا
فراهم كنند انگار كاري ندارند من واقعا اين سوال را از بچه هايي كه به اينجا رسيدند دارم چه سودي داره
بنده خودم به عشق اينكه ان چشم سوم عرفاني را باز ميكنم و انچه در كتابها خواندم ميبينم همش خيال باطل
دوستان . به نظر من اين چشم سوم نيست تقويت ديد يا يك بازنگري در ديد ؟يكي نسيت بگه وقتي شما قادر به ديدن ميشويد
مثل اينكه يك چراغ گردان بالاي سرتان شروع به چرخيدن ميكنه و براي موجودات ماورايي جلب توجه ميكنيد و
دچار مشكلاتي ميشويد كه بنده اغلبش را در سايت گذاشتم خودتان براي همه چيز آماده كرديد درسته؟؟از خانواده خود خبر داريد
كه ناخواسته وارد چه بازيي آنهارا ميكنيد ،تمام اين مسائل براي بنده پيش اومده و بارها اعلام كردم از دوستان خواهش كردم
در سايت عنوان كنند بدون بلده راه وارد اين جاده خطرناك نشين ….شايد بگين انقدرها هم بزرگ نيست كه شما ميگي ولي هست
حالا ميخواي فعاليت ديدت را متوقف كني مگر ميشه دمگر به اين راحتي ها بسته ميشه مگر اين موجودات….دست از سر ادم
بر ميدارند ..برو پيش فلاني فلان كارو بكن …فلان نفر ميگه فلان آيه اين تعداد بخوان …اكثرا اطلاعات ناقص يا تاحالا به همچين
مشخصه هايي نخوردند ..قضيه چي ميشه ؟؟اين ميشه كه ميبينيد تو اين سايت تو سايتهاي مختلف…آآآآي به دادم برسين ..تقاضاي كمك
دارم ،فلان چيز را ميبينم دست از سرم بر نميداره ..يكي جلوم نشسته كنار نميره.. صداي جيغ ميشنوم.. شبها تا صبح نميذارن بخوابم..
وسايلم جابجا ميشه….وسايلم گم ميشه وووو شايد به جرات ميتونم بگم 70 درصد مشكلات از بعد از باز كردن آجنا پيش مياد
دوستان اگر واقعا دنبال باز كردن چشم سوم واقعي هستي راه مطمئنتري هم هست كه اين حرفها درش نيست ..
اذيت هم نميشيد …دنبال اون چشم سوم باشيد كه خداوند عنايت كند …اين حرفها در دلم خيلي سنگيني ميكرد
با اينكه سعي ميكنم در بيشتر موارد خواننده باشم ودر بحثها شركت نكنم ولي دلم نيومد اينها را نگم شايد، كسي خواند و انجام نداد
من بازهم خواهش ميكنم بدون استاد تمرين نكنيد حدالمقدور اطلاعاتتون را بالا ببريد تا مثل ما درگير نشيد

به اميد هر چه زودتر ظهور منجي )))