Re: ارتباط با همزاد

farsad
کاربر

با سلام خدمت استاد ارجمند
مدتی هست با سایت شما آشنا هستم, اسم بنده فرساد هست و ۲۵ سال دارم. استاد عزیز خیلی دوست دارم و علاقه دارم که با شما صحبت کنم بسیار اتفاقات متعدد در حس وجودی من و گیرایی حسی من بوجود امده و اغلب با افرادی آشنا میشم که چیزی از درون من متوجه میشن مثل یک حس خوب و قوی , انگار میخوان یک چیزی از درونم به من گوشزد کنن, مدت ۳ سال پیش دوستانم من را از طریق جن بازی بسیار ترسوندن که مدتی ترس داشتم و توانستم به نوعی با ترسم مقابله کنم و ترسی نداشته باشم . و این اتفاق بارها از طریق خودم و دوستانم برای ترساندن دوستان دیگر انجام دادیم , و اکنون در آن خانه که دوستم به اسم محمد ساکن هست چیزایی را دیده و اتفاق افتاده که نمی توان در اینجا گفت ,و همچنین بنده بسیار زیاد اطرافم چیزایی در آن خانه حس میکنم هم اکنون , استاد تا به اینجا خواستم مقدمه گفته باشم تا به عرض خودم برسم , بعد این داستان ها بود که آقایی را با ماشینم بعنوان دربستی بردم سمت شهریار تهران که در مسیر حرفایی از اینکه ایمان بخدا و اینکه ببین در وجودت و معصومیتت که خدا بهت هدیه داده بگرد و اون چیزی که داده را پیدا کن و گفت رزق و روزی تو مانند تور ماهیگیری است و بگرد دنبال اون طنابی که ماهی ها را آزاد میکنه و بعد این مورد با خانمی از دوستان آشنا شدم که بصورت نا خداگاه شغل ایشان را انگار از قبل میدونستم بهشون گفتم .که ایشان با فال و … ارتباط داشت و در ملاقات بعد ی بنده با این خانم که به اصرار خودش بود اتفاق افتاد , حقیقت این خانم گویا دنبال گرفتن چیزی از من بود که میگفت برای تو زیادی هست تو بلد نیستی چه طوری با اون رفتار کنی , ازش پرسیدم حالا از گرفتن و انجام اینکارا چه چیزی نصیبت میشه که گفت برای فهمیدن بیشتر و درک بهتر خیلی چیزا که تو نمیدونی و منم خندیدم .مورد بعدی اینست که دوستم محمد مدتی از لحاظ احساسی و خانوادگی و مالی به مشکل خورده بود ک من اون شب در خونه خودش صحبت کردم و کلی براش برنامه ریزی کردم که بسیار خوشحال و سر حال شد که تونستم کاری براش انجام بدم و همچنین خودم خیلی لذت بردم که تونستم کمکی باشم حداقل آرامشی داده باشم و اومدم رو مبل نشستم یک سایه سیاه و دودی رنگ که شانه های بسیار پهن و قد بلندی داشت رو دیدم ک از لحاظ اندامی و قدی مانند خودم بود که انگار داشت بهم میخندید را دیدم , استاد نمیدونم چرا دیدمش حس خوبی گرفتم تا جای اینکه بترسم , ازتون خواشمندم من را راهنمای کنید می خواهم متوجه شم که آیا همزاد ملکی یا جنی دارم ؟ و تا الان شاید با افراد مختلفی که از لحاظ احساسی ارتباط برقرار می کنم خیلی چیزای نگفته را ازشون آگاه میشم و یا ب وضوح حس میکنم و درکش میکنم, خواهشمندم از شما استاد گرامی که موثق تر از شما را پیدا نکردم , هر انچه که از بنده میتونید بگید را بفرمایید , ممنون و سپاسگزارم