Re: ارتباط با همزاد

ana shakiba
کاربر

باسلام خدمت استاد گرامی
من 6 سال پیش زمانی که تازه عقد کرده بودم شب جمعه ای بعد از دعای کمیل برام اتفاقی رخ داد،زنگ در به صدا در اومد در را که باز کردم دیدیم برادر کوچیکم بود با یه موجود دیگه که شبیه برادرم بود اما با قد خیلی کوتاه موهای خیلی بلند چشمان و بینی خیلی زشت وکریح، خلاصه اونقد ترسناک که به من حالت سکته دست داد و زبونم بند اومد، تا 3-4 شبانه روز نمیتونستم بخوابم و همش قران میخوندمو گریه میکردم،خلاصه اینکه حتی از ترس نمیتونستم به اطرافیانم نگاه کنم
از اون زمان تا حالا یه احساس سنگی دارم هم روی ذهن و مغزم احساس گنگی و گیجی دارم هم روی قبلم و جسمم احساس سنگینی و تنبلی دارم
دست به هر کاری هم که میزنم فرجامی نداره،این در حالیکه قبل از این خیلی موفق و با اراده و توانا بودم
بعد از 5سال زندگی مشترک به سختی باردار شدم اما بعد از 7 ماهگی جنین در شکمم خفه شد و مرد، در حالیکه مشکلی از لحاظ سلامتی نداشتم، پزشکان گفتند فشارخونم در بارداری بالا رفته وباعث این امر شده

الان 2 ماهی از سقطم میگذره اما در خودم احساس بدی دارم گیجی گنگی انگار سر در گمم! یه سید بزرگوار بهم گفت همزاد داری و اون باعث این مشکلاتت شده
شما را بخدا کمکم کنید خیلی خسته شدم دیگه رمق ندارم باوجود اینکه مذهبی هستم و معتقد، انشاالله شما اسباب خیری هستید برای کمک خدای مهربان وعظیم
منتظرپاسخ شما هستم
با تقدیر فراوان