حقایقی کشف شده در مورد قالیچه پرنده

بازدیدها: 52

چندی پیش در منطقه فینیکس واقع درآریزونا در کشور آمریکا، کشاورزی بنام دیوید هادسون به ماده ی سفید رنگی که در سرتاسر زمینهای زراعی اش گسترده بود مشکوک شد و مقداری از آنرا به آزمایشگاههای معتبر سپرد تا به او بگویند که این ماده سفید رنگ متشکل از چه مواد اولیه ای است . اما در عین ناباوری، پاسخ آزمایشگاه این بود:You Have Pure Nothing یعنی شما یک ماده ای دردست دارید که خالصاً هیچ چیزمشخصی که در جدول عناصر تعریف شده باشد در آن به چشم نمی خورد!
اما پس از چندی یک آزمایشگاه روسی به روش آزمایش آمریکاییها شککرد و روش جدیدی را برای آنالیز این ماده ی عجیب پیش رو گذاشت که صحیح تر  

بود و بلاخره پرده ی جادویی کنار رفت و عنصر تشکیل دهنده رخ نمود.
این ماده شکل دیگری از اتم های طلا بود که بصورت یک نانو رشته ( رشته ای از الکترونها که از پی هم قرار می گیرند و شکل یک تسبیح نخ شده رادارد) در آمده بود . نام علمی آنORME یاORMUS مخففOrbitally Rearranged Monotomic Element می باشد.
آزمایشات بعدی، اما، حیرت آورتر بودند. برای وزن کردن آن، یک پیمانه ی خالی را ابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصی از این گرد سفید رنگرا درون پیمانه ریخته مجدداً وزن کردند و در عین ناباوری در تمام این توزینها، همواره وزن پیمانه+وزن گرد سفید رنگ از وزن پیمانه ی خالی “کمتر”بود! آزمایشی که چندین بار تکرار شد و همواره یک پاسخ را ارائه می داد.گویی که 40 درصد از جرم این ماده در جهان ما و 60 درصد دیگر آن در جهانی موازی با جهان ما سیر می کند.
نکته ی مهم زمانی به چشم آمد که محققان، پیمانه ی لبریز از مادهسفید رنگ را حرارت دادند و مشاهده کردند که در حرارت بسیار بالا وزن پیمانه به سمت صفر گرم سوق پیدا کرد. یعنی “با حرارت دادن به این ماده، می توان جاذبه را دفع نمود”.
ناسا با بهره گیری از این ترکیب جدید طلای بسیار ناب(The Pure Gold) توانست ماده ی جدیدی اختراع کند با نام آیروژل(AeroGelکه به خودی خود از هوا سبک تر است وفرم خالص آن می تواند در هوا شناور باشد و همچنین با حرارت دادن به آیروژل، این ماده می تواند وزنهایی بیش از وزن خود را نیز در هوا معلق نگاهدارد. ناسا از این ژل در تحقیقات گسترده ای بهره می برد. (  در ویکیپدیاجستجو کنیدAeroGel  )

ما چندی پیش، در “صحرای سینا” (علاقه مندان به آثار سیچین توجه فرمایند)معبدی متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودری سفید رنگ! آزمایش این ماده نشان داد که شباهت زیادی بین این پودر تازه کشف شده با نانو رشته ی طلا وجود دارد. مصریان باستان به این ماده “مفکات” می گفتند و راز تهیه آن در دست راهبان مقدس بوده است.
ترکیب مفکات با حرارت می توانسته بی وزنی را بهمراه آورد و شاید راز چگونگی ساخته شدن اهرام عظیم مصر در همینجا نهفته باشد.
به این نکته توجه کنید: نام تمام اشکال هندسی (چه به فارسی و چهبه لاتین) مستقیما به شکل هندسی آنها اشاره می کند. مثلاً دایره از دواربودن می گوید، مثلث از سه ضلعی بودن. اما در این بین نامی که برای شکل هندسی “هرمدر نظر گرفته شده یک استثنای عجیب است. هرم در لاتینPyramid ترجمه شده که از ترکیب دو کلمه یPyro بمعنی “آتش” وAmid بمعنی “گرفته شده”تشکیل شده است. بنابراینPyramid یعنیFire Begotten یا از آتش گرفته شده!!! حتی اسم عربیِ “هِرم” نیز ازریشه هُرم بمعنی حرارت و داغی گرفته شده و اشاره ای به شکل هندسی آن ندارد.

علاقه مندان به پیگیری این مطلب می توانند به آدرسgraal.co.uk/whitepowdergold.htmlمراجعه و یا در گوگلWhite Powder Gold راجستجو نمایند..

 

همانگونه که کتاب “اسرار گمشده صندوقچه مقدس”اثر لارنس گاردنراشاره دارد، اخیراً توجه دانشمندان به این عنصر مرموز معطوف شده است که درجدول تناوبی عناصر یافت نمی شود.

این پودر سفید رنگ غیر محسوس که از خانواده فلزاتی همچون طلا وپلاتنیوم بدست می آید، عنصری مونوتومیک (ساختاری از ماده که از اتمهای واحد تشکیل شده است) خوانده می شود. آنچنانکه این ماده توسط کاشف آن، دیویدهادسون، در سالهای دهه ی 1980Orme نام گذاری شد که مخففOrbitally Rearranged Monatomic Element (عنصری که اوربیتال آن بصورت تک اتمی بازچیده شده باشد) می باشد. بصورت عمومی و تجاری نامOrmus یاM-State برای این پودر سفید رنگ پذیرفته شده است.

ثقل سنجی حرارتی نشان داد که این ماده در حرارت بالا شروع به بیوزن شدن می نماید تا جایی که حتی می تواند در هوا شناور شود. حتی در شرایط خاصی این پودر سفید طلا می تواند به خاصیت ابر رسانایی برسد و یا در ابعاد دیگر عالم طنین ایجاد نماید.

در اسطوره های یونان باستان تلاش برای یافتن اینماده بصورتافسانه پشم طلایی” تجلی یافته، در حالیکه در کتاب مقدس می توان رد این ماده را در داستان مربوط به صندوقچه ی عهد (که به دستور خدا توسط موسی درصحرای سینا ساخته شد و نهایتا به معبد سلیمان در اورشلیم منتقل شد) جستجو نمود. در بین النهرین باستان نیز از این پودر سفید رنگ یاد شده و نام آنشم-آن-نا یا “سنگ آتش” بوده است، درحالیکه مصریان به آن “مفکات” (mfkzt) میگفتند و اسکندر نیز آنرا با نام “سنگ بهشت” می ستود.

این پودر “سنگ آتش” رازآلود، بعنوان یک ماده خوراکی و به شکلنان های مخروطی و یا بصورت معلق بر سطح آب، به پادشاهان و فراعنه اختصاص مییافت. این ماده بعنوان غذایی برای “کالبد اختری” شناخته می شد که استعدادرهبری، آگاهی ذاتی، ادراک و فراست را در نزد شاهان و رهبران ارتقا می داده است. همچنین به تازگی ارتباط مابین این ماده جادویی با راز طول عمر نیزمکشوف گشته است.

امروزه، کمپانی های متعددی در حال تولید محصولاتی هستند که برپایه موادM-State بنا شده اند. برخی از طلا بعنوان فلز پایه بهره می برند،و برخی دیگر نیز از مشتقات پلاتنیوم که از رسوبات کف دریاها و یا منابع زمینی ای همچون دهانه های آتشفشان ها و یا محل برخورد شهاب سنگها استحصال می شود بهره می برند. از آنجاییکه روشهای متداول آنالیز مواد فلزی، برایشناختM-State ها نا مناسب و نا کارآمد است لذا می توان گفت که هنوز بسیاری از تواناییهای این ماده در پرده ی ابهام باقی مانده است.

فیلسوف قرن هفدهم، ایرنائوس فیلالِتِس (فردی که مورد احترام آیزاک نیوتن، روبرت بویل، الیاس اشمول و دیگر اعضای کالج سلطنتی بریتانیادر عصر خود بوده است)، اثری را در سال 1667 نگاشت با نام “راز، بر ملا شد”.وی در این مقاله به بحث پیرامون “سنگ فلاسفه” می پردازد که تا آن زمان به اشتباه به “هر ماده ای که فلزات را به طلا تبدیل کند” گفته می شد.

فیلالتس مستقیماً به اصل موضوع می پردازد وآنچنانکه از اسناد می توان فهمید، وی سنگ فلاسفه را خودِ طلا می داند و اعلام می کند که به خلوص رساندن طلا می بایست تلاشی باشد که فلاسفه به انجام می رسانند. او میافزاید: ” سنگ ما چیزی نسیت جز طلا که به بالاترین درجه خلوص و لطافت نرمی رسیده باشد. بدان سنگ می گوییم چرا که خواص ذاتی آن اینگونه نشان میدهد؛ این ماده جلوی آتش را می گیرد همانطور که مابقی سنگها نیز اینچنین میکنند. در گونه ی خود این ماده همان طلا است، اما خالص تر از هر خالصی؛ این ماده ای جامد و نسوز است همانند سنگ، اما شکل ظاهری آن مانند پودری خالص ونرم است”.

چند قرن زودتر در سال 1416 شیمی دان فرانسوی،نیکولاس فلامل، مینویسد که وقتی فلز ناب در نهایت کمال آماده سازی شد، پودر عالی و سفیدرنگِ طلا بدست می آید، که همان “سنگ فلاسفه” می باشد.

وقتی به مصر باستان باز می گردیم، ارجاعات بیشتری را به مفکات(mfkzt) باز می یابیم که به اماکن مقدسی در آن ناحیه اشاره دارند. یکی ازاین اماکن مقدس (نزد مصریان باستان) معبد کارناک می باشد و گنجینه ای متعلق به تاتموسیس سوم. در دیوار نگاره های معبد کارناک در قسمتی که مربوط به فلزات است، تعدادی شئی مخروطی شکل به تصویر درآمده است و در توضیحشان قید شده که این اشیاء از طلا ساخته شده اند اما نکته عجیب نام این اشیاء مخروطی شکل است:”نان سفید!”. مشخصاً از این نان در مراسمی بهره برده می شد که مختص فراعنه بوده و آنان پس از پشت سر گذاشتن روزه ای 40 روزه با این نان مقدس روزه شان را باز می کردند و پس از این مراسم بوده که فرعون فرامین سالیانه خود را صادر می کرده است. تحقیقات بعدی ما نشان داد که این ماده ی سفید رنگ مستقیماً با افزایش ادراک و فراست و قوه ی مدیریت در ارتباط است چرا که پس از مصرف خوراکی آن توانمندی نیمه راست مغز را با توانایی نیمه یچپ مغز برابر می گردد.

رد پای این پودر سفید را همچنین می توان ازاسنادی که به اسکندرمقدونی باز می گردد جستجو نمود. همواره این داستان را از اسکندر شنیده ایم که وی بدنبال راز جاودانگی اقدام به سفر به بهشت نمود که بر اساس قراین بهشت در آنزمان سرزمین هخامنشیان، سرزمین اهورا مزدا، خدای نور و خرد بوده است. هدف وی یافتن “سنگ بهشت” بوده است که خواصی جادویی داشته از جمله افزایش عمر (جاودانگی). امروزه دانشمندان سرگرم مطالعه بر رویDNA انسان میباشند و ارتباطی را مابین پودر سفید طلا و طول عمرDNA یافته اند.

می توان خصوصیات پودر سفید طلا را به اینگونه برشمرد:

 1- خاصیت ضد جاذبه در حرارت های بالا

 2 – خاصیت ابر رسانایی در حرارت بالا

  -3 اتصال کوانتومی به دیگر جهانهای موازی(Quantum Entanglement)

 4 – عدم مشابهت با ساختار عناصر جدول مندلیف

 5 – درصورت برهم خوردن ساختار رشته ای، بانوری بسیاردرخشان منفجر می شود

 6 – بدلیل ساختار اتمی تک رشته ای، امکان تبدیل این ماده به مواد دیگر وجود دارد

7 –  درصورت مصرف خوراکی، افزایش کارآیی مغزانسان را در دو نیمه چپ و راست بدنبال دارد

8 – در صورت مصرف خوراکی، افزایش طول عمر DNA که متعاقباً طول عمر انسان را بدنبال دارد. 

Check Also

عادت هائی که سبب از بین رفتن سلول های مغز می شوند

بازدیدها: 2251 – نخوردن صبحانه 2 – پرخوری 3 – سیگار کشیدن 4- خوردن قند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =