آب و مغناطیس درمانی

بازدیدها: 93

آهن‌ربا باعث ایجاد تغییرات و تأثیرات مطلوبی مواد می‌شود. مدت‌های مدیدی است كه آب مغناطیسی شده برای مقاصد درمانی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا نیروهای شفابخشی مغناطیسی جذب آن شده‌اند.

بدن یك موجود زنده حدوداً بین 70 تا 80 درصد از آب تشكیل شده است؛ به همین دلیل، متخصصان مغناطیس درمانی از تأثیر شگفت‌انگیز این سیال روی عملكرد نقش‌های مختلف بدن برای درمان بیماری‌های گوناگون بهره می‌برند.

آب شفابخش جذب معده شده و وارد جریان خون می‌شود؛ به این ترتیب، ویژگی‌های شفابخشی آن به خون منتقل می‌شود و در نهایت، به سلول‌های زنده می‌رسد.

آب شفابخش همچنین باعث می‌شود، مواد زاید به سرعت از خون جدا شده و از طریق ادرار به بیرون از بدن منتقل شوند؛ بنابراین با انجام آزمایش روی ادرار می‌توان تركیبات آن مثل سدیم و پتاسیم را بررسی كرد.

آب شفابخش به آرامی كلسترول شریان‌ها  

را در خود حل كرده و باعث باز شدن رگ‌ها و افزایش حجم انتقال خون در آنها می‌شود.

در بعضی كشورها از قبیل فرانسه، چندین چشمه طبیعی وجود دارد كه بسیاری ادعا می‌كنند كه آب آنها بعضی بیماری‌ها مثل نقرس، چاقی و بیماری‌های دستگاه دفع ادرار را مداوا می‌كند.

آب این چشمه‌ها به صورت بطری بسته‌بندی شده و در سرتاسر كشور فرانسه به فروش می‌رود.

این آب به خوبی جای خود را در كنار آب‌های معدنی باز كرده است. به نظر می‌رسد، آب این چشمه از طریق منبعی مغناطیسی می‌شود و به همین خاطر، ویژگی‌های درمانی زیادی دارد.

در هند، ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی نیز چنین چشمه‌هایی یافت می‌شوند. مردم نیز كه گزارش‌هایی از درمان بعضی بیماری‌ها به گوششان خورده است، به امید درمان بیماری‌هایشان به این چشمه‌ها هجوم می‌آورند.

علاوه بر آب، سیالات دیگر مثل آب جو، شیر نیز با قرار گرفتن در معرض میدان مغناطیسی، دارای ویژگی‌های مغناطیسی می‌شوند.

تجربه نیز نشان می‌دهد كه اگر این مایعات مغناطیسی شوند، گواراتر و مقوی‌تر می‌شوند. روسی‌ها از آب مغناطیسی شده برای درمان بعضی بیماری‌ها مثل بیماری‌های دستگاه دفع ادرار استفاده زیادی می‌كنند و از این لحاظ، سرآمد همه مردم دنیا هستند. آنها این نوع آب را، «آب معجزه آسا» می‌نامند.

در بعضی از درمانگاه‌های روسیه و هند، آب شفابخش به صورت رایگان در دسترس بیماران مبتلا به سنگ كلیه قرار می‌گیرد تا از این طریق، سنگ كلیه آنها شسته شود و از بین رود.

تهیه آب شفابخش بسیار ساده است. دو آهن‌ربا (با قدرت 2000 گوس) تهیه كنید. دو بطری یا لیوان شیشه‌ای كه در آن به خوبی بسته می‌شود را كاملاً تمیز كنید. آب آشامیدنی را ابتدا بجوشانید و سپس به حال خود رها كنید تا سرد شود. سپس آن را داخل بطری یا ظرف شیشه‌ای تهیه شده بریزید و در آن را كاملاً ببندید .

هر كدام از ظرف‌ها را به صورت جداگانه به مدت حدوداً 12 ساعت روی دو قطب جنوب و شمال قرار دهید. این كار باعث می‌شود، تشعشعات مغناطیسی از جداره شیشه‌ای ظرف عبور كرده و به داخل آب نفوذ كند؛ به این ترتیب، آثار سودمند مغناطیسی به آب منتقل می‌شود.

پس از 12 ساعت، آب هر دو بطری را با هم مخلوط كنید و یا بسته به نوع بیماری خود، به صورت جداگانه از آنها استفاده كنید؛ برای مثال اگر به مشكل كاهش ادرار یا مشكل دفع ادرار

مبتلا هستید، باید از آب مخلوط (مخلوط به دست آمده از آب مغناطیسی شده توسط دو قطب) استفاده كنید.

در مورد عفونت ادرار، تیفویید یا سایر بیماری‌های عفونی، تنها از آب مغناطیسی شده توسط قطب شمال استفاده كنید. آب تهیه شده را می‌توان به مدت 5 تا 6 روز در دمای اتاق یا به مدت 10 روز در یخچال نگهداری كرد. 

Check Also

عادت هائی که سبب از بین رفتن سلول های مغز می شوند

بازدیدها: 2171 – نخوردن صبحانه 2 – پرخوری 3 – سیگار کشیدن 4- خوردن قند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هفت =