تأثير اهرام روي سلامتي و بيماري

بازدیدها: 137

اينجا واقعاً ميداني است كه بايد با دقت قدم روي آن بگذاريد. انرژي هرم خيلي قوي است؛ حتي انرژي هرمي كوچك به اندازه 10 يا 15 سانتيمتري نيز اينچنين است. پس هر روز بايد اوضاع را بررسي كنيد. اگر احساس كرديد هرم اثرات منفي ايجاد مي‌كند، كار را متوقف كنيد.
در اين بخش مشاهدات شخصي خود را بيان مي‌كنم. لطفاً به اين نكته توجه كنيد كه هيچ اصل علمي اين موضوع را تاييد نمي‌كند. آزمايشات را شخصاً انجالم داده و از پيشً نتايجي بدست آورده‌ام.
بايد پذيرفت براي تاييد نتايج، لازم است افراد مختلف تحت شرايط يكسان آزمايشات را انجام دهند به هر حال يك شخص به تنهايي هر چقدر هم اين نوع مطالعات را انجام دهد،باز هم نمي‌تواند به اين مرحله دست يابد. پس همكاري و كنجكاوي شما براي اعتبار بخشيدن به نتايج و يافته‌هايم ضروري است.
ظاهراً قاعده هرم نوعي انرژي آزاد مي‌سازد كه اثراتي خنك كننده دارد، در حاليكه انرژي آزاد شده از رأس، طبيعتي گرم دارد. اين مسئله را بايد هنگام استفاده از اهرام در مقاصد درماني مد نظر داشت
بعضي افراد عادت دارند اهرام را بعد از خواندن مقاله‌اي در اين ارتباط زير كت خود قرار دهند. اين كار هيچ فايده‌اي ندارد. مثلاً اگر هرم را زير كت شخص مبتلا به يبوست بگذاريم، حالش بدتر

مي‌شود. اگر دچار بواسير خوني باشد، باز هم حالش بدتر مي‌شود. پس بايد در مورد جاي قرار دادن هرم دقت كرد.
در مواردي كه بيمار دچار گرمي مفرط است ومنجر به بروز عوارضي مثل سوزش چشم، يبوست، بواسير و غيره شده است، توصيه مي‌كنيم كه هرم را روي كت قرار دهيد. براي هرم درماني بهتر است از كت پشمي استفاده كنيد، نه از كت فولادي. همچنين براي درمان زخم معده، هرم را هرگز زير كت قرار ندهيد، زيرا بيماري وخيم‌تر مي‌شود.
در تمامي اين موارد براي سوار كردن هرم از ميله پشه‌بند استفاده كنيد. هرم را روي ميله پشه‌بند نصب كنيد. مثلاً اگر مبتلا به يبوست يا ترشي معده هستيد، بهتر است هرم را با استفاده از ميله روي شكم قرار دهيد.
براي اين منظور به تخته‌اي از جنس چوب ساج نياز داريد كه معمولاً در تمامي الوار فروشي‌ها مي‌توان آن را تهيه كرد. چوب ساجي به طول 7 تا 8 فوت بخريد و با استفاده از اره شش تيغه آن را ببريد، به طوريكه وقتي تخته را روي آن قرار مي‌دهيد، حدوداً 2 اينچ از كناره‌هاي ميله بيرون بزند. براي مثال اگر از كتي با عرض 3 فوت استفاده مي‌كنيد، طول تخته بايد در حدود 3 فوت و 4 اينچ باشد.
اكنون دو سوراخ به قطر حدواً 5/1 اينچ روي دو انتهاي آن ايجاد كنيد. حفره بايد به اندازه‌اي باشد كه نخ پلاستيكي راحت از درون آن بيرون بيايد. تخته را روي ميله قرار دهيد تا كناره صاف آن به راحتي روي چارچوب پشه بند قرار گيرد.
تخته راً به محلي حركت دهيد كه معمولاً شكمتان هنگام خواب آنجاست. نخ را در يك انتها قرار دهيد و آن را محكم به چارچوب پشه بن ببنديد به طوري كه تخته به طرز صحيح در يكي از دو انتها بسته شود.
در مرحله بعد قطب نما را برداريد و آن را تقريباً در مركز تخته يعني حدوداً در فاصله 5/1 فوتي ميله پشه بند نگه داريد. با دقت انتهاي شل تخته را، كه روي چارچوب قرار گرفته است،. حركت دهيد. اين كار را طوري انجام دهيد كه عقربه قطب نما دقيقاً جهت شمال به جنوب را نشان دهد.
سپس، نخ را به چارچوب ببنديد تا تخته كاملاً به چارچوب پشه بند بسته شود. اگر فكر مي‌كنيد اين حالت هنگام تميز كردن تغيير مي‌كند، براي پيوند دائمي ميله تخته و نخ از چسب چوب استفاده كنيد.
سپس هرم را روي تخته و در نزديكي مركز قرار دهيد، به طوري كه تا رأس هرم تقريباً در مركز چارچوب پشه‌بند قرار گيرد. البته اگر يك سانتيمتر اين طرف يا آن طرف شد، مهم نيست. دو نقطه اصلي را به گونه‌اي قرار دهيد كه دقيقاً در مركز عرض تخته قرار گيرند. اين نقاط اصلي در واقع رو به شرق و غرب هستند كه مثل دو انتهاي اصلي شمال و جنوب، آويخته شده‌اند. اكنون در نقاطي كه هرم با تخته در تماس است، چسب‌چوب بماليد و مدتي نگه داريد تا سفت شود. وقتي مطمئن شديد سفت شده است، دستتان را برداريد.
مزاياي اين روش را مي‌توانيد خيلي راحت مشاهده ‌نماييد. با توجه به بيماري شخص، مي‌توان هرم را به هر نقطه‌اي از بدن او، از پاها گرفته تا سر، حركت داد. البته اندازه هرم بايد مطابق با قد بيمار باشد. براي مثال محل شكم فرد بزرگسال و كودك با هم فرق مي‌كند. پس در مورد كودك، بايد هرم را در موقعيت مناسب قرار داد.
براي قرار دادن هرم زير كت، از دستور العمل زير پيروي كنيد:
قطب نماي خود را بيرون بياوريد.علاوه بر آن به يك تخته ساخته شده از جنس چوب ساج و به طول شش فوت نياز داريد. تخته را زير كت، روي كف زمين، هل دهيد و آن را طوري تنظيم كنيد كه تقريباً در وسط كت قرار بگيرد. اگر نقاط پايه‌ها را قبلاً علامت گذاشته‌ايد، بهتر است هنگام تنظيم قطب‌نما، كت را به يك طرف هل دهيد. در غير اينصورت بايد اين كار را زير كت انجام دهيد كه البته در اكثر موارد عملي نيست.
به محض اينكه تخته زير مركز كت قرار گرفت، قطب نما را در مركز تخته (يعني در فاصله سه فوتي از هر دو انتها) نگه داشته و انتهاي تخته را طوري حركت دهيد كه عقربه قطب نما بالاي محور شمال- جنوب قطب‌نما قرار بگيرد. يعني كل تخته بايد روي محور شمال- جنوب قرار بگيرد.شخص ديگري بايد تخته را محكم بگيرد و با مداد رنگي يا هر مداد ديگر، خطي رسم كند. اكنون مي‌توانيد قطب‌نما و تخته را برداريد و بعد از خشك شدن رنگ، كت را به محلي كه قبلاً علامت گذاشته بوديد هل دهيد.
محور مغناطيسي هميشه زير كت مشخص است. مي‌توانيد بسته به نياز بيمار خيلي راحت هرم را روي اين خط، جابه‌جا كنيد.با اين كار به ميزان قابل توجهي در زمان صرفه‌جويي مي‌كنيد، زيرا ديگر براي تنظيم هرم روي محور مغناطيسي وقت صرف نمي كنيد.
در اين مثال به برخي بيماري‌ها اشاره مي‌كنيم كه شخص مبتلا به آن.با خوابيدن زير هرم بهبود مي‌يابد. همچنين محل قرار گيري هرم را نيز توضيح مي‌دهيم. البته عدول مختصر از حد مجاز گفته‌ شده، در نتيجه نهايي چندان تاثيرگذار نيست.

Check Also

قسم سیف

بازدیدها: 1492 قسم سیف القاطع قسم سیف یکی از قسمهای سید میططرون می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =