رقیه شرعیه

بازدیدها: 1842

رقیه شرعی چیست

رقیه شرعی آیات و اذکار شرعی است که به نیت شفای فرد بیمار یا جن زده خوانده می شود و همچنین افراد مبتلا می توانند بدون مراجعه به راقی آیات را بر روی خود تلاوت کنند.
راقی شرعی به شخص مؤمن و متدین گفته می شود که رقیه شرعی را بر فرد جن زده یا بیمار می خواند و از آن ها هیچ چشم داشتی ندارد.

رقیه غیر شرعی چیست

رقیه غیر شرعی و ممنوعه مانند، وردهای حاوی عبارت های نامفهوم و یا وردهایی که نام های جن ها و سایر نام های ناشناخته در آنها درج شده  است.

جهت تهیه کلیک کنید

Check Also

صرف عمار با برهتیه

بازدیدها: 1793 صرف عمار مکان با برهتیه صرف عمار مکان با اسامی شریف برهته برای …

2 comments

  1. عباس غفاری

    سلام وارادت استاد.من انگشتری دارم که چند روم تلگرام گفتن موکل داره ولی غیر فعاله،واقعا درست میگن.انگشتر و مهره میشه موکلدار باشه.واینکه چطور میشه موکل رو فعال کرد.حتی بخوراتشون هم میگن مخصوصه و یه تومن قیمتشه از تصویر بنظر یک کیلو هم نیست ولی من خودم از اسفند و کندر و میخک بخور میدم آیه الکرسی ۴قل و دیگر آیات کوتاه از قرآن میخونم و زیر انگشتر دود داده و اونو دایره وار بسمت راست طبق عقربه ساعت میچرخونم.آیا اینکار فایده ای داره.اسامی موکلین روحانی۲۸موکل از نت استخراج و میخونم باضافه موکلین آیات خوانده شده و طلب کمک و سکون در مهره و انگشتر میکنم آیا در مجموع فایده ای داره و صحیحه یا خیر؟ممنون میشم کلی راهنمایی بفرمائید.

    • سلام علیکم
      موکلدار کردن انگشتر به این راحتی نیست. باید موکل خاص برالی هر سنگ بر اساس طلسم خاص اون موکل با شرایط اعمال گردد تا موکل در سنگ بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =