تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هاله

بازدیدها: 482

معنای هاله و رنگ های آن

بدن فيزيکی ما توسط ميدان انرژی حياتی لطیفی احاطه شده است که همچون يک سپر عمل می کند، و با محيط پيرامونش در تعامل است. اين انرژی حياتی، تجلی چند بعدی انرژی درخشان كيهانی است ، كه كالبد فيزيكی را در برگرفته ، در آن نفوذ می‌كند و به آن حيات و معنا می‌بخشد . به عبارت دیگر هاله میدان ظزیف انرژی است که پیرامون تمامی جسمها ( بیجان و جاندار) را فرا گرفته ، شکل تجلی یافته انرزی کیهانی ( اللهی ) که در جانداران بصورت رنگی ( بستگی به نوع شخصیت ، افکار ، احساس ، سلامتی ) رنگهائی متنوع وقابل بررسی وجود دارد . هر نوع از رنگها نشانگر خصلتهای متفاوت و ارزشهای درونی وروانی وجسمی ( نباتات و علی الخصوص افراد ) میباشد . از روی رنگها وشکل آن میتوان فهمید افراد چه نوع شخصیت ، بیماری ، و در چه درجه از رشد معنوی یا ذهنی قرار دارند .

هاله انرژی های مرتعش شده از کالبد های ما است که به منابع عظیم انرژی کیهانی و مبدا هستی متصل است.

هاله نورانی انرژی دریافتی از عرفان و مبدا هستی است.

هاله ما همه بدن را احاطه کرده است، اما تفسیر رنگهایی که توضیح داده می‌شود، فقط به هاله‌ی اطراف سر مربوط است. معانی رنگهای هاله اطراف سر، که توضیح داده می‌شود، در متون تخصصی مورد اشاره و تایید قرار گرفته است. وقتی دیدن هاله را به خوبی یاد گرفتید، می‌توانید خودتان صحت آن را با تمرکز روی افکار خاص هنگام تماشای هاله خود، یا بیان افکار دیگران در هنگام مشاهده‌ی هاله آنها تحقیق کنید.

تمریناتی جهت دیدن هاله انسان ، حیوانات و گیاهات در فصل دوم برای دیدن این نوع انرژیها وجود دارند وافراد را از پیرامون دنیای حقیقی آگاه میسازد این نوع آگاهی باغث تغییر نگرش فرد دردنیای اطراف ( واقعیات ) ودنیای درون ( حقیقت ) خواهد شد واین دانش باعث اعتماد بنفس وقدرت روحی وروانی فرد میگردد .

لازم بذکر است بعد از انجام این نوع تمرینات ودیدن انرژیهای جهان پیرامون ، شخص علاقه به شناخت وتفسیر آنها وپیامد این علم درونی شناخت خود ( خودشناسی ) میگردد اینکار باعث لذتی وصف نشدنی و نزدیکی به عشق لایزال اللهی میگردد .

ضمنا نرم افزار تشخیص رنگ هاله بهمراه تفسیر رنگ هاله بعنوان هدیه را از قسمت دانلودها دریافت نمایید .

جهت تهیه فایل کلیک کنید

Check Also

قسم سیف

بازدیدها: 1385 قسم سیف القاطع قسم سیف یکی از قسمهای سید میططرون می باشد که …

6 comments

 1. به نام خداوند جان و خرد

  سلام استاد،

  آیا با این روش شما، می توان هاله افراد دیگر را نیز دید و تفسیر کرد؟

  بخصوص برای امر خواستگاری آیا می توان هاله فرد مدنظر را دید و تفسیر کرد؟

  • درود بر شما دوست گرامی
   دیدن هاله افراد در روز روشن کار مشکلی می باشد . برای این منظور ابتدا باید نسبت به پاکسازی و تنظیم چاکرای خود کار کنید . زمانیکه درون و ذهن خویش را پالایش کردید قادر به دیدن هاله افراد در حالت عادی خواهید بود . تفسیر هاله کار مشکلی نیست . مهم دیدن هاله افراد می باشد . البته رنگ هاله افراد در حالات و شرایط متفاوت هم یکی نمی باشد که با تجربه به این امر مسلط حواهید شد .
   موفق باشید

 2. سلام
  من این محصول رو خریداری کردم اما رمزش رو فراموش کردم ، اگر ممکنه دوباره برام بفرستین
  ممنونم

 3. سلام
  پرداخت آنلاین فعال نمی باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =