صفحه اصلی / ماوراء / احضار 7 جن

احضار 7 جن

احضار 7 جن با ایه قران …

اصولا احضار اجانین کاری دشوار و پر خطر بوده که بدون دستورالعمل استاد این کار تقریبا غیر ممکن می باشد . در صورتی که کسی بدون دانستن شرایط کامل و اجرای صحیح بر اساس دستورات بعضا ناقص کتب ، سعی بر احضار کند چیزی جز خطر برای خود نخریده و مشکلات عدیده ای را با خود همراه خواهند کرد .

احضارات اشاره شده در این سایت بر اساس ایات قران و احضار اجانین اهل کتاب می باشد که هم تجربه شده و هم بدون خطر می باشد . متاسفانه دیده شده که در سایتهایی روشهای احضارات ناقص و اکثرا احضارات اجانین شیاطین را قرار داده که باعث مشکلات زیادی برای اشخاص واطرافیان می گردد . 

با انجام روش و شرایط مورد اشاره در فایل شما قادر خواهید بود 7 نفر از اجانین مسلمان را بینید و با انها صحبت کنید . زمان شروع تا خاتمه فقط 3 ساعت می باشد که این زمان بسیار کم می باشد و هر کسی با رعایت شرایط مورد اشاره در فایل ، قادر به انجام ان می باشد .

شما با خواندن سوره جن و عزیمت مورد اشاره بتعداد 300 مرتبه قادر خواهید بود جن ها را احضار و جواب سوالات یا مشکلات خود را از انها بپرسید و پس از پایان کار انها را مرخص کنید .

قیمت این فایل 44000 تومان می باشد . لطفا رمز ورود به فایل را حین دانلود فراموش نکنید .  برای دریافت فایل روی لینک http://insight7th.ir/?checkout=5

 

این مطالب را نیز ببینید!

نرم افزار سرکتاب جفری

سرکتاب جفری آیا از علم جفر آشنایی دارید؟ آیا میدانستید برای سرکتاب باز کردن نیاز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =