پنجشنبه , آوریل 25 2019
صفحه اصلی / ماوراء / احضار پری

احضار پری

احضار پری در یک روز  …

 

یکی از علایق و کجکاوی خیلی از انسانها سرک کشیدن به دنیای جن و موجودات نامرئی می باشد . خلقت این موجودات قبل از انسان می باشد و در حالت عادی جن ها قدرت بیشتر نسبت به انسانها دارند . ناپیدا بودن این موجودات بدلیل ماهیت عنصری و طول موج انها می باشد . هر چند افراد معدودی بصورت مادرزادی قادر بدیدن و ارتباط با این موجودات می باشند .

راه ساده و بدون خطر و با کمترین ریاضت صحیح ، شما را قادر به ارتباط با یکی از این موجودات کرده که میتوانید پس از ارتباط و احضار سوالات خود را پرسیده و یا پاسخ حل مشکلات خود را بیابید . با انجام تمرینات ارائه شده در فایل هر شخصی قادر به ارتباط می باشد .

احضاری که در این فایل عنوان شده است مربوط به یکی از پریان می باشد که بدلیل اینکه این پری از تیره اجانین اهل کتاب می باشد ، احضارش کاملا بی خطر بوده و با احضار او میتوانید سوال های خود را بپرسید . در این فایل روش احضار با تمامی شرایط کاملا توضیح داده شده است . در صورتی که واقعا دارای مشکل می باشد و نیاز دارید راه حل و یا جواب سوالات خود را بدانید ، این احضار را انجام دهید . این پری برای کمک به شما آماده است . این احضار تجربه شده است و شکل ان کاملا شبیه انسان بلکه زیباتر می باشد .

مدت این احضار حدود 2ساعت می باشد و احضار در …

این روشها کاملا درست و تجربه شده می باشد و در هیچ سایتی دیده نشده است .

قیمت این فایل ارزشمند 42000 تومان می باشد .

برای دریافت فایل روی لینک زیر کلیک کنید .


http://insight7th.ir/?checkout=4

درباره nasher

این مطالب را نیز ببینید!

رسیدن روزی از غیب

رسیدن پول از غیب با ریاضت اسماء الله این ریاضت که نیاز به ترک جمالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *